![]() |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
5 Attachment(s)
Tyfu - Citroen Xsara .
|
Re: DreamWorks
Stiammmmmmmm...mi-ai zis pe PM :)). So...welcome Tyf-u
|
Re: DreamWorks
Multumesc baieti bine v-am gasit:D:D!!!
|
Re: DreamWorks
Quote:
sa vedem pe viitor....ce si cum ! |
Re: DreamWorks
8 Attachment(s)
Primele poze + bonus un clip de la intalnirea de asta seara.
A fost frumos;) Adresa clipului: https://www.youtube.com/watch?v=i4gOMuM86Xc Si pozele :D |
Re: DreamWorks
37 Attachment(s)
Au venit si pozele de la mine. A fost frumos azi...asteptam pozele mai "profi" din Constitutiei:-)
|
Re: DreamWorks
4 Attachment(s)
Quote:
Quote:
Un nou membru...Micutu - SuperNova.Pozele vorbesc de la sine. Maine vom prezenta inca un membru. |
Re: DreamWorks
Bine ai venit Micutu. Despre masina nu am ce spune...n-am cuvinte. E absolut superba...sa o stapanesti sanatos!
|
Re: DreamWorks
Va rog inregistrati-va si pe site http://dreamworks.ingashka.ro
|
Re: DreamWorks
ma primiti si pe mine la voi in club? 8) :bat::boxing::2gun: 8)
|
Re: DreamWorks
Din partea mea da :-)
|
Re: DreamWorks
Ce pot spune despre seara asta, decat ca a fost Superb :D, sper sa fie tot asa :D!!!
Aaa si bun venit noilor membri. |
Re: DreamWorks
Bai treaba tare in seara asta
------------------------------------------- Am vazut si portbagajul unui e30 cat de spatios este....este...:D si poze , si tot ce trebuie....de ar fi mereu asa...:D ------------------------------------------- TYF-u dc nu a ajuns? |
| All times are GMT +2. The time now is 19:11. |
- Copyright 2026 4Tuning