Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

IuLiaNo 26-11-10 11:50

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3845570)
Mersi si eu :D.

Salut Zaharia.Diseara vom fi prezenti, multumim pentru invitatie.
Ti-am trimis p.m.
De azi, avem un nou membru DreamWorks.

E tipul despre care am vorbit noi aseara cumva? :D

NXdev 26-11-10 11:54

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3845701)
Cine e noul membru ? :-)...sau e surpriza

Quote:

Originally Posted by aditzu08 (Post 3845754)
e surpriza.nu se spune

E "surprize-surprize" :D.
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3845789)
E tipul despre care am vorbit noi aseara cumva? :D

Inca nu, trebuie sa discut si cu el personal :), este altcineva.

NXdev 26-11-10 17:29

Re: DreamWorks
 
5 Attachment(s)
Tyfu - Citroen Xsara .

Alex30 26-11-10 17:31

Re: DreamWorks
 
Stiammmmmmmm...mi-ai zis pe PM :)). So...welcome Tyf-u

Tyfu 26-11-10 17:40

Re: DreamWorks
 
Multumesc baieti bine v-am gasit:D:D!!!

Tweety_rzw 26-11-10 18:20

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3846642)
Multumesc baieti bine v-am gasit:D:D!!!

Bravo :) felicitari

sa vedem pe viitor....ce si cum !

bib_andrey 26-11-10 22:07

Re: DreamWorks
 
8 Attachment(s)
Primele poze + bonus un clip de la intalnirea de asta seara.
A fost frumos;)

Adresa clipului: https://www.youtube.com/watch?v=i4gOMuM86Xc

Si pozele :D

Alex30 26-11-10 23:04

Re: DreamWorks
 
37 Attachment(s)
Au venit si pozele de la mine. A fost frumos azi...asteptam pozele mai "profi" din Constitutiei:-)

NXdev 26-11-10 23:44

Re: DreamWorks
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3847428)
Primele poze + bonus un clip de la intalnirea de asta seara.
A fost frumos;)

Adresa clipului: https://www.youtube.com/watch?v=i4gOMuM86Xc

Si pozele :D

Multumim Andrey :D, chiar ma gandeam...ar fi frumos sa faca cineva o filmare.
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3847565)
Au venit si pozele de la mine. A fost frumos azi...asteptam pozele mai "profi" din Constitutiei:-)

Intradevar azi a fost frumos, speram sa fie asa intotdeauna.Multumim pentru poze.

Un nou membru...Micutu - SuperNova.Pozele vorbesc de la sine.

Maine vom prezenta inca un membru.

Alex30 26-11-10 23:49

Re: DreamWorks
 
Bine ai venit Micutu. Despre masina nu am ce spune...n-am cuvinte. E absolut superba...sa o stapanesti sanatos!

NXdev 26-11-10 23:50

Re: DreamWorks
 
Va rog inregistrati-va si pe site http://dreamworks.ingashka.ro

Zeta 27-11-10 00:20

Re: DreamWorks
 
ma primiti si pe mine la voi in club? 8) :bat::boxing::2gun: 8)

Alex30 27-11-10 00:22

Re: DreamWorks
 
Din partea mea da :-)

IuLiaNo 27-11-10 00:24

Re: DreamWorks
 
Ce pot spune despre seara asta, decat ca a fost Superb :D, sper sa fie tot asa :D!!!
Aaa si bun venit noilor membri.

Tweety_rzw 27-11-10 00:57

Re: DreamWorks
 
Bai treaba tare in seara asta


-------------------------------------------

Am vazut si portbagajul unui e30 cat de spatios este....este...:D

si poze , si tot ce trebuie....de ar fi mereu asa...:D

-------------------------------------------

TYF-u dc nu a ajuns?


All times are GMT +2. The time now is 19:11.

- Copyright 2026 4Tuning