Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

19tybby23 16-05-11 16:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cri....mi....na....la, cum dau jantele de seria 7....bestial

VLAD-sport 16-05-11 20:13

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Criminala masina,o asteptam vopsita.Chiar vroiam sa te intreb daca nu iti atinge in aripi la denivelari la setarea asta chiar daca e suspensie reglabila.

radu_bmwe36 16-05-11 22:05

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ce sa mai..... masina e ce trebuie numai am cuvinte de lauda pentru masina ta...eu nu prea suport cabrio...dar a ta e...



:dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::drib ble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble:: dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribb le::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::d ribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribbl e::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dr ibble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble ::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dri bble::dribble::dribble:

Caius TM 16-05-11 23:12

Re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
gata ... am plasat masina baietiilor de la west garage...
dupa o tentativa de invartit in hala..
2 poze..


multumesc pt. aprecierii...
sa vedem cum o sa fie la final ....


LE: nu-mi ating rotiile niciunde ...
nici pe fata , nici pe spate...
aripiile sunt facute dupa ele :D

19tybby23 17-05-11 09:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
deci nu e adevarat cum poate sa arate....n-are cum sa nu ti placa...nebunie curata.Imi poti spune si mie cat te-a costat toata nebunia asta inclusiv vopsitul?...bafta in continuare

Caius TM 17-05-11 20:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
pai am schimbat asa:
capota
aripiile
bara fatza cu plasa de mijloc noua + tunelele de frana si proiectoare noi.
praguriile
bara spate + difusoru csl fibra.
evacuarea toata din inox
suspensia
jantele + gume
+ pregatit/vopsit...
peste 2.500....

LE : + armatura fata carbon...
mentionez ca toate piesele de caroserie (in afara de difusoru csl si praguri) sunt originale m3 e46.

SB09HMM 17-05-11 23:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cand iasa papusa de la vopsit ....cred ca va fi cel mai frumos cabrio (e46) din Ro ......felicitari pentru ceai facut pana acum..

TM 77 ADF 17-05-11 23:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
na ce draq is una langa alta???

cryssTM 17-05-11 23:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
5 Attachment(s)
Ieri seara am inaugurat noua hala WestGarage :-P cu o serie de drifturi din partea maestrului Caius:peace: ..... si de atunci bestia a intrat in moarte clinica ... pt o perioada de timp (speram nu prea lunga):help:


Cum se lasa intunericul se intampla lucruri ciudate.... a aparut si fratele ADF :hug:

TM 77 ADF 17-05-11 23:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
opa, nebunie face crys acolo, le umple de kit :)) :pistoles::pistoles::pistoles:west :pistoles::pistoles::pistoles:

daflyer_oradea 18-05-11 06:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
deja dupa banda albastra 3m de mascat iti poti da seama ca se face treaba buna :)):)):))

spor, si sa o vad si eu live la arad la show la Pinky...

Caius TM 18-05-11 08:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hehehe.. ms pt. poze .. :D
adefeule... ce cauti acolo ?!? :x

19tybby23 18-05-11 09:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cand o sa fie gata? :d:D

P A K E 18-05-11 10:05

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4333037)
hehehe.. ms pt. poze .. :D
adefeule... ce cauti acolo ?!? :x


Adefeu' e spion!!! Gata l-am prins ce meserie are!!! :twisted:

TM 77 ADF 18-05-11 10:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
am venit sa imi deie crys un spray rosu :))


All times are GMT +2. The time now is 16:53.

- Copyright 2026 4Tuning