![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
cri....mi....na....la, cum dau jantele de seria 7....bestial
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Criminala masina,o asteptam vopsita.Chiar vroiam sa te intreb daca nu iti atinge in aripi la denivelari la setarea asta chiar daca e suspensie reglabila.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
ce sa mai..... masina e ce trebuie numai am cuvinte de lauda pentru masina ta...eu nu prea suport cabrio...dar a ta e...
:dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::drib ble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble:: dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribb le::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::d ribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribbl e::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dr ibble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble ::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dri bble::dribble::dribble: |
Re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
gata ... am plasat masina baietiilor de la west garage...
dupa o tentativa de invartit in hala.. 2 poze.. multumesc pt. aprecierii... sa vedem cum o sa fie la final .... LE: nu-mi ating rotiile niciunde ... nici pe fata , nici pe spate... aripiile sunt facute dupa ele :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
deci nu e adevarat cum poate sa arate....n-are cum sa nu ti placa...nebunie curata.Imi poti spune si mie cat te-a costat toata nebunia asta inclusiv vopsitul?...bafta in continuare
|
Re: E46 - TM 77 EEE
pai am schimbat asa:
capota aripiile bara fatza cu plasa de mijloc noua + tunelele de frana si proiectoare noi. praguriile bara spate + difusoru csl fibra. evacuarea toata din inox suspensia jantele + gume + pregatit/vopsit... peste 2.500.... LE : + armatura fata carbon... mentionez ca toate piesele de caroserie (in afara de difusoru csl si praguri) sunt originale m3 e46. |
Re: E46 - TM 77 EEE
cand iasa papusa de la vopsit ....cred ca va fi cel mai frumos cabrio (e46) din Ro ......felicitari pentru ceai facut pana acum..
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
na ce draq is una langa alta???
|
Re: E46 - TM 77 EEE
5 Attachment(s)
Ieri seara am inaugurat noua hala WestGarage :-P cu o serie de drifturi din partea maestrului Caius:peace: ..... si de atunci bestia a intrat in moarte clinica ... pt o perioada de timp (speram nu prea lunga):help:
Cum se lasa intunericul se intampla lucruri ciudate.... a aparut si fratele ADF :hug: |
Re: E46 - TM 77 EEE
opa, nebunie face crys acolo, le umple de kit :)) :pistoles::pistoles::pistoles:west :pistoles::pistoles::pistoles:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
deja dupa banda albastra 3m de mascat iti poti da seama ca se face treaba buna :)):)):))
spor, si sa o vad si eu live la arad la show la Pinky... |
Re: E46 - TM 77 EEE
hehehe.. ms pt. poze .. :D
adefeule... ce cauti acolo ?!? :x |
Re: E46 - TM 77 EEE
cand o sa fie gata? :d:D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Adefeu' e spion!!! Gata l-am prins ce meserie are!!! :twisted: |
Re: E46 - TM 77 EEE
am venit sa imi deie crys un spray rosu :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:53. |
- Copyright 2026 4Tuning