Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

bujuKYL 20-06-11 22:08

Re: my tuning r5
 
de curand si-a achizitionat un vecin un r5 ca si al tau e bijuterie, parca este nou...am sa revin cu poze cand il prind prin parcare! e simplu fara jante, fara nimic dar arata tipla

bujuKYL 20-06-11 22:09

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by turmentatu (Post 4410096)
oh nu...incepi si tu? :sad:

asta este mai inteligentule, eu sunt din Ardeal, nu pot sa vorbesc si sa scriu ca si inteligentii de prin capitala Bucuresti!

johnsonxxl 20-06-11 22:16

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by bujuKYL (Post 4411170)
asta este mai inteligentule, eu sunt din Ardeal, nu pot sa vorbesc si sa scriu ca si inteligentii de prin capitala Bucuresti!

nu va certati pe topicul lui fezeka ca va calca cu bolidu' :))

bujuKYL 20-06-11 22:22

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by johnsonxxl (Post 4411181)
nu va certati pe topicul lui fezeka ca va calca cu bolidu' :))

nu ma cert prietene dar ma calca pe nervi unde intalnesc inteligenti de astia, care din pacate sunt multi pe acest forum!

szoke_sz 20-06-11 22:31

Re: my tuning r5
 
userul fazekas e pe drum bum, am vb personal cu el, vrea un paint.....si jenti.....nu va pot spune, va fi surpriza, dar la blana de urs nu renunta nicicum.

B XX ADI 20-06-11 23:33

Re: my tuning r5
 
mie sincer blana de urs mi se pare chiar foarte caterinca frate:lol:, vorbesc foarte serios

fazekasnfs 21-06-11 12:30

Re: my tuning r5
 
6 Attachment(s)
poza nou, janta de renault si anvelopa de fata 165/70 spate 185/70

cauciucurixxl 21-06-11 12:36

Re: my tuning r5
 
fratilor, trebuie sa recunoastesti ca ii de admirat baiatul...
lucra constant la ea.....


bafta frate, fa-o cum ti-o place tie..

szoke_sz 21-06-11 12:46

Re: my tuning r5
 
sa stiiti ca chiar a lucrat, nu maidemult am vb cu el si cu mana a montat anvelopele:sad:

turmentatu 21-06-11 12:52

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by bujuKYL (Post 4411170)
asta este mai inteligentule, eu sunt din Ardeal, nu pot sa vorbesc si sa scriu ca si inteligentii de prin capitala Bucuresti!

am citit topicul cap-coada, si sincer nu am cautat greseli de ortografie (mai ales aici), dar am crezut ca atunci ai scris "la misto" (sper ca stii ce inseamna).


oricum, ai dovedit ceea ce ai vrut prin limbaj.

madutz2006 21-06-11 13:29

Re: my tuning r5
 
un + de la mine !

fazekasnfs 21-06-11 16:54

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
Ampus la loc si rotile din spate cu anvelopa de 185 .

GreeN*c0c0 21-06-11 16:58

Re: my tuning r5
 
Doamne,ce si-a batut joc de masina:dizzy:
Eu nu inteleg,astia de spuneti ca "tie sa-ti placa", "fa-o cum vrei tu" ziceti la caterinca sper. Iar daca vorbiti serios este foarte grav...
Cat despre felul in care scrie,este strigator la cer. Am cativa prieteni unguri,dar vorbesc si scriu mult mai bine ca asta. N-am nimic cu minoritatile,dar eu ma intreb ce a invatat la scoala?
Ce este de apreciat? Ca si-a batut joc de o masina?
P.S.: Nu cred ca stie sa citeasca,de aceea nu-i pasa de parerile altora.

LAV77 21-06-11 20:38

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by GreeN*c0c0 (Post 4412835)
P.S.: Nu cred ca stie sa citeasca,de aceea nu-i pasa de parerile altora.

Nice one :lol:

fazekasnfs 22-06-11 19:44

Re: my tuning r5
 
6 Attachment(s)
nou subwoofer
12" NATURAL SOUND SUBWOOFER

Bobina dubla de 2 x 4 Ohms
Suspensie spuma 2
Putere RMS: 300W
Putere max.: 2000W
Bande frecventa: 24Hz-1kHz
Sensibilitate: 96,4dB


All times are GMT +2. The time now is 22:37.

- Copyright 2026 4Tuning