![]() |
Re: my tuning r5
de curand si-a achizitionat un vecin un r5 ca si al tau e bijuterie, parca este nou...am sa revin cu poze cand il prind prin parcare! e simplu fara jante, fara nimic dar arata tipla
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
userul fazekas e pe drum bum, am vb personal cu el, vrea un paint.....si jenti.....nu va pot spune, va fi surpriza, dar la blana de urs nu renunta nicicum.
|
Re: my tuning r5
mie sincer blana de urs mi se pare chiar foarte caterinca frate:lol:, vorbesc foarte serios
|
Re: my tuning r5
6 Attachment(s)
poza nou, janta de renault si anvelopa de fata 165/70 spate 185/70
|
Re: my tuning r5
fratilor, trebuie sa recunoastesti ca ii de admirat baiatul...
lucra constant la ea..... bafta frate, fa-o cum ti-o place tie.. |
Re: my tuning r5
sa stiiti ca chiar a lucrat, nu maidemult am vb cu el si cu mana a montat anvelopele:sad:
|
Re: my tuning r5
Quote:
oricum, ai dovedit ceea ce ai vrut prin limbaj. |
Re: my tuning r5
un + de la mine !
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
Ampus la loc si rotile din spate cu anvelopa de 185 .
|
Re: my tuning r5
Doamne,ce si-a batut joc de masina:dizzy:
Eu nu inteleg,astia de spuneti ca "tie sa-ti placa", "fa-o cum vrei tu" ziceti la caterinca sper. Iar daca vorbiti serios este foarte grav... Cat despre felul in care scrie,este strigator la cer. Am cativa prieteni unguri,dar vorbesc si scriu mult mai bine ca asta. N-am nimic cu minoritatile,dar eu ma intreb ce a invatat la scoala? Ce este de apreciat? Ca si-a batut joc de o masina? P.S.: Nu cred ca stie sa citeasca,de aceea nu-i pasa de parerile altora. |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
6 Attachment(s)
nou subwoofer
12" NATURAL SOUND SUBWOOFER Bobina dubla de 2 x 4 Ohms Suspensie spuma 2 Putere RMS: 300W Putere max.: 2000W Bande frecventa: 24Hz-1kHz Sensibilitate: 96,4dB |
| All times are GMT +2. The time now is 22:37. |
- Copyright 2026 4Tuning