Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

tupeu 29-03-12 14:26

Re: E46 - Bagged
 
da, asta e motivu pentru care tiam cerut parerea, nu prea se potriveste nici un model, piele e singura optiune la care ma gandesc, caut ceva interesant...

63ard 29-03-12 14:39

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tigermotorsport (Post 4954383)
ii ok daca tie nu iti place, la marius tre sa placa in primul rand, si faptul ca masina e apreciata chiar pe stance nation si e prima din romania prezentata la ei inseamna ca masina place si e la nivel international.... normal, si eu as gasi elemente care sa nu imi placa, da nici nu trebuie sa imi placa, tine de gusturi.... spor

eh poate ca nu e chiar prima sau ... a doua [18aprilie 2010]
http://www. stancenation.com/2010/04/18/stanced-bmws/

tigermotorsport 29-03-12 14:47

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by 63ard (Post 4955738)
eh poate ca nu e chiar prima sau ... a doua [18aprilie 2010]
http://www. stancenation.com/2010/04/18/stanced-bmws/

"We’ve featured cars all over the world, but never anything from Romania. This slammed E46 belongs to a 23 year old firefighter by the name of Tupeu Marius whom we’re sure will make many other Romanians very proud after today."

sa le zici si la aia de pe stancenation, ca se pare ca o uitat de cele puse de tine si m-au indus in eroare:lol:

brandex 29-03-12 23:57

Re: E46 - Bagged
 
Eu o sa fiu Gica Contra, stiu ca o sa-mi sariti toti in cap... tot respectul pentru munca depusa si banii investiti, dar ce vi se pare asa WOW la un E46 lasat blana in jos cu jante pe 17? E stance? E46-le il faci faci stance cu 17" cu orice reglabila vrei, poti sa spui ca un E46 e stance cu niste jante pe 19, plus ca borbeturile alea dau ca nuca in perete, pragurile nu sunt ce trebuie, sunt puse doar ca se para masina mai jos, iar bara spate la fel, e din alt film.

Oricu, bafta in continuare cu masina, tie trebuie sa-ti placa!

tupeu 30-03-12 09:52

Re: E46 - Bagged
 
brandex, nici tu sa nu te superi pe mine, dar, daca numai atat vezi la o masina, eu zic sa stai mai mult pe forumurile monomarca, in care se discuta vreo 2-3 pagini despre un braduletz mirositor, sau despre capacele de ventil :))

cat despre jante, mie mi se par mici niste jante pe 19 cu 8J, sau, pur si simplu fara atitudine ;) totusi mai sunt niste dimensiuni la o janta nu doar diametrul ei. un ET mai micutz, chiar negativ, un camber, un stretch, astea dau atitudine masinii (sau stance, ca asa ii mai cool) nu un diamteru mare

daca e sa vorbim despre modificari, are masinutza o lista intreaga de modificari custom, nu bari si praguri cumparate din hong kong, asa ca nu e doar un e46 lasat cu jante pe 17

te rog citeste topicul daca tot vrei sa scrii ceva, si o sa vezi de unde am plecat si unde va ajunge proiectul.

asa te pot intreba si eu pe tine, ce jante ai acum pe masina ta? ;)

kitz` 30-03-12 13:30

Re: E46 - Bagged
 
o masina superba :shock::shock:

dani3lll 30-03-12 16:45

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by brandex (Post 4956627)
Eu o sa fiu Gica Contra, stiu ca o sa-mi sariti toti in cap... tot respectul pentru munca depusa si banii investiti, dar ce vi se pare asa WOW la un E46 lasat blana in jos cu jante pe 17? E stance? E46-le il faci faci stance cu 17" cu orice reglabila vrei, poti sa spui ca un E46 e stance cu niste jante pe 19, plus ca borbeturile alea dau ca nuca in perete, pragurile nu sunt ce trebuie, sunt puse doar ca se para masina mai jos, iar bara spate la fel, e din alt film.

Oricu, bafta in continuare cu masina, tie trebuie sa-ti placa!

pur si simplu, adevarat!

kathalin 30-03-12 20:34

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by dani3lll (Post 4957474)
pur si simplu, adevarat!

Eu nu sunt de acord, este o masina foarte interesanta ;)
Bafta!!

brandex 30-03-12 20:36

Re: E46 - Bagged
 
Se pare ca nu suporti criticile negative.

Caroseira la E46 este una rotunda, pragurile alea patratoase nu au ce cauta acolo, Borbet-urile sunt model invechit pt E30 E34 nu pentru o caroserie ca a E46-lui. Bara spate se vede ca nu e finisata cum trebuie, se vede numai in umbre. Ti-am spus apreciez munca ta si banii investiti, dar nu i-ai investit cum trebuie. Ce ai facut tu se preta foarte bine la un E36 sau la un E30, nicidecum la E46. Ai umplut masina cu fibra, urat.

Eu am acum de iarna niste ALPINA pe 18" 8 cu 9, la vara promoit ca o sa vie ceva mare cu minim 11J

Roly94 30-03-12 20:41

Re: E46 - Bagged
 
Vorba aia,haters gonna hate.Perfectiune nu a existat,si nu va exista niciodata.Atata timp cat masina ta e apreciata de majoritatea persoanelor,traieste din reputatia laudelor,si nu te lupta cu cei care gasesc probleme in orice.

dani3lll 30-03-12 20:45

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by kathalin (Post 4957832)
Eu nu sunt de acord, este o masina foarte interesanta ;)
Bafta!!

daca tie iti place, tot respectul, eu nu vad lucrurile la fel. sunt multe lucruri care nu merg pe masina asta sau sunt urate.

acum fiecare cu gusturile si ideile lui, imi pare rau ca nu pot sa fiu si eu unul dintre cei care spun...WOW

tupeu 30-03-12 20:53

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by brandex (Post 4957834)
Se pare ca nu suporti criticile negative.

Caroseira la E46 este una rotunda, pragurile alea patratoase nu au ce cauta acolo, Borbet-urile sunt model invechit pt E30 E34 nu pentru o caroserie ca a E46-lui. Bara spate se vede ca nu e finisata cum trebuie, se vede numai in umbre. Ti-am spus apreciez munca ta si banii investiti, dar nu i-ai investit cum trebuie. Ce ai facut tu se preta foarte bine la un E36 sau la un E30, nicidecum la E46. Ai umplut masina cu fibra, urat.

Eu am acum de iarna niste ALPINA pe 18" 8 cu 9, la vara promoit ca o sa vie ceva mare cu minim 11J

si eu promit multe ;)
de critici doamne feri, sa vina de la tine cate vrei, nu te supara, de cate ori sa mai zic, CITESTE INAINTE SA SCRIII (chiar o pagina tre sa dai inapoi sa vezi ca am scris ca vor fi pe masina niste jante care nu o sa le mai vezi pe alta masina), Doamne arda-le ca nu-s sudate de masina, nici roti, nici praguri nici nimic, umbre la bara spate, poate de la copaci :)), chiar a iesit bine bara spate, iti spun toate gafele daca vrei, ca nici un om pe pamant ii fara greseala si fara pacat :)

da nu ma obosesc sa rescriu pentru tine, serios, treci la urmatorul topic, care vrei tu, "schimba canalul" ;)

tupeu 30-03-12 20:54

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by Roly94 (Post 4957839)
Vorba aia,haters gonna hate.Perfectiune nu a existat,si nu va exista niciodata.Atata timp cat masina ta e apreciata de majoritatea persoanelor,traieste din reputatia laudelor,si nu te lupta cu cei care gasesc probleme in orice.


cuvinte de aur, multumesc ca le-ai scris, apreciez :)

brandex 30-03-12 21:19

Re: E46 - Bagged
 
1 Attachment(s)
Bafta in continuare, tot nu sti sa primesti niste critici.

tupeu 30-03-12 21:54

Re: E46 - Bagged
 
beton jantele ;) chiar nu intelegi ca nu ma deranjeaza de critici, dar is spuse fara rost...
stiu ca is patratoase jantele, etc etc..., de atat am avut bani, si astea o fost 10j, si cum tiam spus, dimensiunile care mi leo trebuit, intelegi?


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning