![]() |
Re: E46 - Bagged
da, asta e motivu pentru care tiam cerut parerea, nu prea se potriveste nici un model, piele e singura optiune la care ma gandesc, caut ceva interesant...
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
http://www. stancenation.com/2010/04/18/stanced-bmws/ |
Re: E46 - Bagged
Quote:
sa le zici si la aia de pe stancenation, ca se pare ca o uitat de cele puse de tine si m-au indus in eroare:lol: |
Re: E46 - Bagged
Eu o sa fiu Gica Contra, stiu ca o sa-mi sariti toti in cap... tot respectul pentru munca depusa si banii investiti, dar ce vi se pare asa WOW la un E46 lasat blana in jos cu jante pe 17? E stance? E46-le il faci faci stance cu 17" cu orice reglabila vrei, poti sa spui ca un E46 e stance cu niste jante pe 19, plus ca borbeturile alea dau ca nuca in perete, pragurile nu sunt ce trebuie, sunt puse doar ca se para masina mai jos, iar bara spate la fel, e din alt film.
Oricu, bafta in continuare cu masina, tie trebuie sa-ti placa! |
Re: E46 - Bagged
brandex, nici tu sa nu te superi pe mine, dar, daca numai atat vezi la o masina, eu zic sa stai mai mult pe forumurile monomarca, in care se discuta vreo 2-3 pagini despre un braduletz mirositor, sau despre capacele de ventil :))
cat despre jante, mie mi se par mici niste jante pe 19 cu 8J, sau, pur si simplu fara atitudine ;) totusi mai sunt niste dimensiuni la o janta nu doar diametrul ei. un ET mai micutz, chiar negativ, un camber, un stretch, astea dau atitudine masinii (sau stance, ca asa ii mai cool) nu un diamteru mare daca e sa vorbim despre modificari, are masinutza o lista intreaga de modificari custom, nu bari si praguri cumparate din hong kong, asa ca nu e doar un e46 lasat cu jante pe 17 te rog citeste topicul daca tot vrei sa scrii ceva, si o sa vezi de unde am plecat si unde va ajunge proiectul. asa te pot intreba si eu pe tine, ce jante ai acum pe masina ta? ;) |
Re: E46 - Bagged
o masina superba :shock::shock:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
Bafta!! |
Re: E46 - Bagged
Se pare ca nu suporti criticile negative.
Caroseira la E46 este una rotunda, pragurile alea patratoase nu au ce cauta acolo, Borbet-urile sunt model invechit pt E30 E34 nu pentru o caroserie ca a E46-lui. Bara spate se vede ca nu e finisata cum trebuie, se vede numai in umbre. Ti-am spus apreciez munca ta si banii investiti, dar nu i-ai investit cum trebuie. Ce ai facut tu se preta foarte bine la un E36 sau la un E30, nicidecum la E46. Ai umplut masina cu fibra, urat. Eu am acum de iarna niste ALPINA pe 18" 8 cu 9, la vara promoit ca o sa vie ceva mare cu minim 11J |
Re: E46 - Bagged
Vorba aia,haters gonna hate.Perfectiune nu a existat,si nu va exista niciodata.Atata timp cat masina ta e apreciata de majoritatea persoanelor,traieste din reputatia laudelor,si nu te lupta cu cei care gasesc probleme in orice.
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
acum fiecare cu gusturile si ideile lui, imi pare rau ca nu pot sa fiu si eu unul dintre cei care spun...WOW |
Re: E46 - Bagged
Quote:
de critici doamne feri, sa vina de la tine cate vrei, nu te supara, de cate ori sa mai zic, CITESTE INAINTE SA SCRIII (chiar o pagina tre sa dai inapoi sa vezi ca am scris ca vor fi pe masina niste jante care nu o sa le mai vezi pe alta masina), Doamne arda-le ca nu-s sudate de masina, nici roti, nici praguri nici nimic, umbre la bara spate, poate de la copaci :)), chiar a iesit bine bara spate, iti spun toate gafele daca vrei, ca nici un om pe pamant ii fara greseala si fara pacat :) da nu ma obosesc sa rescriu pentru tine, serios, treci la urmatorul topic, care vrei tu, "schimba canalul" ;) |
Re: E46 - Bagged
Quote:
cuvinte de aur, multumesc ca le-ai scris, apreciez :) |
Re: E46 - Bagged
1 Attachment(s)
Bafta in continuare, tot nu sti sa primesti niste critici.
|
Re: E46 - Bagged
beton jantele ;) chiar nu intelegi ca nu ma deranjeaza de critici, dar is spuse fara rost...
stiu ca is patratoase jantele, etc etc..., de atat am avut bani, si astea o fost 10j, si cum tiam spus, dimensiunile care mi leo trebuit, intelegi? |
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning