Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

porsheGTS 05-01-10 10:15

Re: Counter Strike 1.6
 
Hai ca ma bag,,sper sa mai traiesc:)),dami un pm cu id tau si vb pe mess!!Bafta!!

MM11AJJ 05-01-10 15:45

Re: Counter Strike 1.6
 
Connect Relax.Laleagane.Ro NO LAG NO CODATI!

DTH 05-01-10 15:57

Re: Counter Strike 1.6
 
Server Public





Server HNS & KZ - Mode




Dati click pe adresa pentru forum

Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D

HF & GL !

JuST_GiuGiu 05-01-10 19:16

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2948592)
Server Public





Server HNS & KZ - Mode




Dati click pe adresa pentru forum

Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D

HF & GL !

se stie pe cine injuram daca sunt codati!!!:lol::lol::lol:glumeam!Pana la urma cand ne strangem de un meci?

tudysvv 05-01-10 19:17

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2949310)
se stie pe cine injuram daca sunt codati!!!:lol::lol::lol:glumeam!Pana la urma cand ne strangem de un meci?

Ar merge inca un meci pentru ami lua revansa 8)

DTH 05-01-10 19:56

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2949310)
se stie pe cine injuram daca sunt codati!!!:lol::lol::lol:glumeam!Pana la urma cand ne strangem de un meci?


:lol: Pei , in timpul saptamanii nu prea as avea cum ca am treaba multa :-) dar vorbesc si cu baietii mei , si va spun la sfarsitul saptamanii ( vineri ) daca sa dam sau nu , ori vineri ori sambata sau duminica :-)

JuST_GiuGiu 06-01-10 18:15

Re: Counter Strike 1.6
 
majoritatea nu avem cum in cursu saptamanii ca multi sunt cu scoala,facultatea ,serviciul,agatatul etc!Daca e poate o stabilim undeva sambata seara;)Te rog eu daca e claudia trimitem si mie un link unde ai urcat u kitu de la cs ca am nevoie neeaparat!Te rog eu:P

DTH 06-01-10 18:18

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2952085)
majoritatea nu avem cum in cursu saptamanii ca multi sunt cu scoala,facultatea ,serviciul,agatatul etc!Daca e poate o stabilim undeva sambata seara;)Te rog eu daca e claudia trimitem si mie un link unde ai urcat u kitu de la cs ca am nevoie neeaparat!Te rog eu:P

Nu am urcat niciun kit de cs , in urma cu 3 pagini am bagat un link cu demos cu meciul care l-am avut noi , mai exact asta -> http://www.2shared.com/file/10325791...e4d/toate.html ;)

demin2609 06-01-10 18:29

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2952102)
Nu am urcat niciun kit de cs , in urma cu 3 pagini am bagat un link cu demos cu meciul care l-am avut noi , mai exact asta -> http://www.2shared.com/file/10325791...e4d/toate.html ;)

not valid...


kitu mi-ar trebui si mie....

poate daca aveti si un mod w3ft ?

DTH 06-01-10 18:54

Re: Counter Strike 1.6
 
Cand l-am pus prima oara mergea...eu l-am sters din pc ca nu am avut nevoie , l-am pus pentru voi , cine l-a mai luat sa-l urce aici daca se poate ( pentru baieti ) ms

andrei:) 06-01-10 19:03

Re: Counter Strike 1.6
 
1 Attachment(s)
uite aici!

JuST_GiuGiu 07-01-10 18:09

Re: Counter Strike 1.6
 
eu nu vroiam filmuletele ca le stiu vreau si eu kitu' de la cs ca am avut vro 2-3 si toate cu probleme!Claudia trimite-mi si mie un PM cu cs-ul uploadat pe un sit ceva!

Cartman 10-01-10 03:57

Re: Counter Strike 1.6
 
care joci cs si stai pe mirc pe quakenet ca disperatu intra si pe #nospeedlimit...ms :D

si care ai cont pe clanbase dati si un vot pt mine aici pls (pt a alege capitanul nationalei RO): http://clanbase.ggl.com/nationscup_v....php?lid=10148

RDss 10-01-10 04:02

Re: Counter Strike 1.6
 
Cand mai facem un meci?

JuST_GiuGiu 10-01-10 10:25

Re: Counter Strike 1.6
 
nu cred ca pra curand pentru ca toata lume e cam ocupata cu munca ,scoala etc.....si in week-end majoritatea sunt plecati!Sper sa vb odata cu totii sa facem un joc calumea!


All times are GMT +2. The time now is 22:33.

- Copyright 2026 4Tuning