Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

rapidistu_c&c 24-06-07 20:59

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
si la asta cand o pui pe pozitia M, are un demaraj si fuge mult mai repede,se simte diferenta foarte mare intre M si D, D pozitia normala de mers la schimbator automat, ....asta e diesel biturbo

42ning 24-06-07 21:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nu e M5 dar e forte tare daca e biturbo si cum ai spus si oricum seria5....:lol:

rapidistu_c&c 24-06-07 21:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nush dak nu e m5 sau dak e.....in fine...e o masina care imi place....si zic k e o masina tare si puternica.......aici in sm am fost cu 280km/h cu ea, sincer am simtit k mi se lipeste stomacu de spataru de la scaun, de la viteza aia, si ink ii mai putea da si mai mult....

42ning 24-06-07 21:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Asa este sa o stapanesti sanatos tu sau unchiul tau si traditionalul "FARA INCIDENTE":!: :!: :!:

rapidistu_c&c 24-06-07 21:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
sa speram.....sa fie fara incidente k masina cere tot timpul viteza....la sfarsitul sapt. vreau sa ies cu ea in oras....MS!!!!

ErdVento 25-06-07 01:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
buna rapidistu c&c !!!
te asigur eu ca nu e ///M5!!!!e clar ca si asta e o masina super super super tare,dar un M5 cu mult e peste asta!!!!
si din cate am auzit si am vazut in teste..............om tre sa fi ca sa stapanesti un M5.............
dar totusi felicitari........

rapidistu_c&c 25-06-07 01:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
OK, Mersi!!! ;)

danny19_sm 25-06-07 21:44

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Nu e m5 100%....Poate are ceva modificari la motor daca zici ca are atatia cai......Oricum multa bafta sa aiba unchiutau la ea si transmite-i din partea mea ca are gusturi bune la masini ;).....

rapidistu_c&c 25-06-07 21:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
MS !!!!!a avut el multe masini tari sa zicem, dar demult si-a cautat el asa o masina care sa il reprezinte si caracterizeze....o sa ma vedeti si pe mine prin oras cu ea....;)

rapidistu_c&c 25-06-07 21:51

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nu numai in poze......:D ;)

Snoopy 25-06-07 22:31

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Poate ne vei arata BMW intr-o vineri la intalnire... ;)

rapidistu_c&c 26-06-07 13:39

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
o sa vil arat cu siguranta....si sper k intr-o vineri cat mai apropiata...;)

Ottaviano_m 27-06-07 16:56

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
salut,sunt nou pe forum,ma numesc octavian,si va urmaresc din Italia.Sunt student la turism la cea mai mare faculta privata din Italia(cel putin asa zic ei)si vreau sa zic,ca ma bucur ca a inceput sa miste ceva si in SM,cum am vazut pana acuma p topic ziceati ca incet,incet s ridica si satmarul.Daca va pot ajuta cu ceva...Italia este o mare piata d desfacere pt piese tuning,o sa va tin informati cu c apare mai nou(sa nu credeti ca vreau sa fac p infumuratu' da' aici chiar apar mai repede) Scuzati daca am fost deja OT.Sper sa schimbam opinii in mod placut,cum d altfel pana acum am vazut ca se poate;)

Ottaviano_m 27-06-07 16:59

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ok,supertare BMW-ul,daca-i dieselul biturbode 3000cmc inseamna ca stock avea 272 de cai,ce modificari s-au efectuat motorului?M sigur nu e,imi pare rau.Sa traiasca proprietarul si cine-l conduce!!!

rapidistu_c&c 27-06-07 18:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
salut si bine ai venit, deci eu nu stiu ce modificari i sa facut....asa lam adus din germania, ii diferit cu mult fata de un serie 5, si, si pretul lui a fost un pic cam umflat fata de modele serie 5...ii mai special!!!


All times are GMT +2. The time now is 17:58.

- Copyright 2026 4Tuning