Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

geaniy1985 19-02-10 22:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3104345)
Exact ce ii spuneam si copilului, macar ai si tu bunul simt necesar pentru a scrie corect!
Intr-adevar, e urat ca la varsta mea sa ma pun la mintea lui, dar pentru el nu e urat, nu ar trebui sa aiba putin respect, si sa nu mai vorbeasca cu mine cum vorbeste cu colegii lui de gradinita?


P.S.: Bine ca sunt eu un nimeni, mai "cineva-ule" !!

Man , a nu avea bun simt inseamna sa vorbesti urat cu cineva sau sa fii obraznic si sa comentezi . Nu am vrut sa spun k sunt cineva dar :nimeni:cred k ar fii un cuvant bun pentru tine . Nu vreau sa ne certam dar totusi macar am bunul simt de a vorbi frumos , in fine crezi ce vrei si gata clar?

no_sp33d_limit18 19-02-10 23:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
ba vere mai taceti
ca ma enervati si pe mn
am mesaje pe mail numai de la certurile voastre...
cea fost a fost...
si asa ramane...
si gata...
mai incetati ...X(X(X(X(X(X(X(X(X(

R3chin 20-02-10 00:13

Re: NFS UG2 Drifters
 
Doamne ce e aici:|
Acuma daca nu nea bagat in campionat nu tre sa ne sfadim si altele :| End...
Toti jucati bine ca am jucat cu totii doar ca nu mi-a convenit diferenta intre un jucator de 13 ani si unu de 20 ca cel de 20 zice ca are coduri daca are net rau...sau diferenta ca voi ii acceptati pe cei ce deja erau pe 4tuning...si au multe posturi, nu sa vina si alti noi....pe acest topic care cu timpu poate mai scriau si alte chestii...ca multi nu stiau de forumul acesta.

Parca trebuia sa fie o comunitate ce ii accepta pe toti...

Bafta la toti :D

eMH 20-02-10 07:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 3104718)
nu mi-a convenit diferenta intre un jucator de 13 ani si unu de 20 ca cel de 20 zice ca are coduri daca are net rau...sau diferenta ca voi ii acceptati pe cei ce deja erau pe 4tuning...si au multe posturi, nu sa vina si alti noi


Deci nu ai inteles nimic. Bun, am zis ca are coduri, si s-a intamplat ceva in privinta asta?
Nu, a fost doar o parere personala, nu l-a batut nimeni, nu l-a sanctionat nimeni, deci nu imi dau seama de ce tot imi aruncati in fata chestia asta cu codurile!
Insane, cand ne refeream lacei ce erau deja pe 4tuning, nu ne refeream la cei care au multe posturi, sau la cei care sunt useri de mai multa vreme. O sa iti explic mai pe larg chestia asta pe mess, ca aici e cam incomod!

P.S.: M-am convins si de tine...

Ingerasul99 20-02-10 10:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
Citez primul post:
Quote:

Originally Posted by DaViD TL (Post 2446710)
Hello to all ,in urma inchiderii fostului topic cu drifturi m-am gandit sa deschid eu unul nou ,daca se va redeschide celalalt topic rog ca acesta sa fie sters , sper ca pe acest sa pastram o anumita decenta si sa ne comportam frumos ,de acuma inainte cei ce vor sa se dea intra pe hamachi cauta oameni si se dau ,gata cu campionate cu etc ca ne aduc numai probleme ;) succes la toti

Luati aminte!

eMH 21-02-10 16:28

Re: NFS UG2 Drifters
 
Are cineva idee cum maresc timpul in care imi filmeaza la Fraps?
Nu imi filmeaza decat 30 de secunde, si vreau sa imi filmeze mai mult. Exista multa lume pe aici care are impresia ca drift inseamna sa te plimbi pe vibratoare, uitand frana de mana "trasa".
Eu inteleg cu totul altceva, si cred ca ar fi interesant sa pun un filmulet cu ce inteleg eu prin drift.

R3chin 21-02-10 19:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3109384)
Are cineva idee cum maresc timpul in care imi filmeaza la Fraps?
Nu imi filmeaza decat 30 de secunde, si vreau sa imi filmeze mai mult. Exista multa lume pe aici care are impresia ca drift inseamna sa te plimbi pe vibratoare, uitand frana de mana "trasa".
Eu inteleg cu totul altceva, si cred ca ar fi interesant sa pun un filmulet cu ce inteleg eu prin drift.



Fara frana de mana esti = 0

eMH 21-02-10 19:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
Uita-te la un singur campionat de drift, si spune-mi cati concurenti folosesc frana de mana!
Iti spun eu, sunt multi care o folosesc decat la inceputul driftului (la intrarea in viraj), dupa care ADIO!
Pentru cunoscatori, exista clutch-kick ;)

Ingerasul99 21-02-10 19:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3110163)
Uita-te la un singur campionat de drift, si spune-mi cati concurenti folosesc frana de mana!
Iti spun eu, sunt multi care o folosesc decat la inceputul driftului (la intrarea in viraj), dupa care ADIO!
Pentru cunoscatori, exista clutch-kick ;)

Pe ce buton era frana de mana? ca sa o folosesc si eu sa vad ce poate.
Eu ii faceam balans la masina si derapa singura!

eMH 21-02-10 20:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ma, pe SPACE e frana de mana. Si eu tot cu balans fac, pentru ca asa e normal.

In afara de schema de la sfarsit, cam asta inteleg eu din drift:
Click!

R3chin 21-02-10 20:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
Foloseste frana pe curbe....viraj viteza maxima/de-a latu = minim 50mi pe curba :) dintru frana de mana...daca vreti puncte...

eMH 21-02-10 21:16

Re: NFS UG2 Drifters
 
Si care mai e scopul?
Ideal ar fi fost sa se puncteze si aici viteza la care faci derapajul, unghiul, cantitatea de fum, si asa mai departe.
Eu de exemplu nu mai fac drift pentru puncte, fac doar pentru stil. Puncte obtii fara numar, fara numar, daca faci cu un golf. Si care mai e farmecul?
E ca si cum ai merge cu masina doar ca sa arzi benzina, nu neaparat ca sa ajungi undeva, sau ca sa te plimbi. Pur si simplu ca sa arzi benzina.
Parerea mea e ca e aiurea. Am facut acum 2 filme cu drift, dar are unul 3.60 GB si unul 2.40 GB, deci nu pot sa le urc.
O sa fac tot din alea mici, si o sa pun pe bucati, sa vedeti cam ce inteleg eu prin drift.

cmdbass 22-02-10 10:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
de 2 saptamani intru mai mereu pe topicu` asta...si ghici ce..nimic interesant! numai certuri si contraziceri ! nu va mai saturati si voi??:chillpill:neutral::neutral::neutral:

Racer_e30 22-02-10 12:24

Re: NFS UG2 Drifters
 
cmd poate mai dai si tu un buzz si ne mai dam si noi pe lighthouse ...
apropo cine are chef de drift pe lighthouse add racer_E30
nu ma dau decat acolo ... sorry

D v D 22-02-10 14:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Baieti v-ati facut propriul forum va rog frumos sa continuati discutiile acolo ,ca aici vad ca numai chef de cearta aveti ceea ce nu e frumos ,e una si buna : nu-ti place zici pas si mergi mai departe ;)


All times are GMT +2. The time now is 06:31.

- Copyright 2026 4Tuning