![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
ba vere mai taceti
ca ma enervati si pe mn am mesaje pe mail numai de la certurile voastre... cea fost a fost... si asa ramane... si gata... mai incetati ...X(X(X(X(X(X(X(X(X( |
Re: NFS UG2 Drifters
Doamne ce e aici:|
Acuma daca nu nea bagat in campionat nu tre sa ne sfadim si altele :| End... Toti jucati bine ca am jucat cu totii doar ca nu mi-a convenit diferenta intre un jucator de 13 ani si unu de 20 ca cel de 20 zice ca are coduri daca are net rau...sau diferenta ca voi ii acceptati pe cei ce deja erau pe 4tuning...si au multe posturi, nu sa vina si alti noi....pe acest topic care cu timpu poate mai scriau si alte chestii...ca multi nu stiau de forumul acesta. Parca trebuia sa fie o comunitate ce ii accepta pe toti... Bafta la toti :D |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Deci nu ai inteles nimic. Bun, am zis ca are coduri, si s-a intamplat ceva in privinta asta? Nu, a fost doar o parere personala, nu l-a batut nimeni, nu l-a sanctionat nimeni, deci nu imi dau seama de ce tot imi aruncati in fata chestia asta cu codurile! Insane, cand ne refeream lacei ce erau deja pe 4tuning, nu ne refeream la cei care au multe posturi, sau la cei care sunt useri de mai multa vreme. O sa iti explic mai pe larg chestia asta pe mess, ca aici e cam incomod! P.S.: M-am convins si de tine... |
Re: NFS UG2 Drifters
Citez primul post:
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Are cineva idee cum maresc timpul in care imi filmeaza la Fraps?
Nu imi filmeaza decat 30 de secunde, si vreau sa imi filmeze mai mult. Exista multa lume pe aici care are impresia ca drift inseamna sa te plimbi pe vibratoare, uitand frana de mana "trasa". Eu inteleg cu totul altceva, si cred ca ar fi interesant sa pun un filmulet cu ce inteleg eu prin drift. |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Fara frana de mana esti = 0 |
Re: NFS UG2 Drifters
Uita-te la un singur campionat de drift, si spune-mi cati concurenti folosesc frana de mana!
Iti spun eu, sunt multi care o folosesc decat la inceputul driftului (la intrarea in viraj), dupa care ADIO! Pentru cunoscatori, exista clutch-kick ;) |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Eu ii faceam balans la masina si derapa singura! |
Re: NFS UG2 Drifters
Ma, pe SPACE e frana de mana. Si eu tot cu balans fac, pentru ca asa e normal.
In afara de schema de la sfarsit, cam asta inteleg eu din drift: Click! |
Re: NFS UG2 Drifters
Foloseste frana pe curbe....viraj viteza maxima/de-a latu = minim 50mi pe curba :) dintru frana de mana...daca vreti puncte...
|
Re: NFS UG2 Drifters
Si care mai e scopul?
Ideal ar fi fost sa se puncteze si aici viteza la care faci derapajul, unghiul, cantitatea de fum, si asa mai departe. Eu de exemplu nu mai fac drift pentru puncte, fac doar pentru stil. Puncte obtii fara numar, fara numar, daca faci cu un golf. Si care mai e farmecul? E ca si cum ai merge cu masina doar ca sa arzi benzina, nu neaparat ca sa ajungi undeva, sau ca sa te plimbi. Pur si simplu ca sa arzi benzina. Parerea mea e ca e aiurea. Am facut acum 2 filme cu drift, dar are unul 3.60 GB si unul 2.40 GB, deci nu pot sa le urc. O sa fac tot din alea mici, si o sa pun pe bucati, sa vedeti cam ce inteleg eu prin drift. |
Re: NFS UG2 Drifters
de 2 saptamani intru mai mereu pe topicu` asta...si ghici ce..nimic interesant! numai certuri si contraziceri ! nu va mai saturati si voi??:chillpill:neutral::neutral::neutral:
|
Re: NFS UG2 Drifters
cmd poate mai dai si tu un buzz si ne mai dam si noi pe lighthouse ...
apropo cine are chef de drift pe lighthouse add racer_E30 nu ma dau decat acolo ... sorry |
Re: NFS UG2 Drifters
Baieti v-ati facut propriul forum va rog frumos sa continuati discutiile acolo ,ca aici vad ca numai chef de cearta aveti ceea ce nu e frumos ,e una si buna : nu-ti place zici pas si mergi mai departe ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:31. |
- Copyright 2026 4Tuning