Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   2 Faster More Show (https://forum.4tuning.ro/439-baia/121631-2-faster-more-show.html)

IonutzMFF 08-06-09 01:45

Re: 2 Faster More Show
 
Am spus ca iti ofer cort , curent si spatiu pentru Drift Taxi , pentru bani te descurci u . Cort ai primit , curent ti'am spus ca ori iei de la transformatorul care era la 3 m de tine , tu ai ales sa iei de la scena , cort ti'am adus in momentul in care a fost ok pista respectiva. Adica sa uscat , si asa am avut scandal din cauza ca te'am lasat in zona respectiva . Eu cred ca ne'am inteles destul de clar . Am mediatizat drift taxi cat de mult am putut , in media locala ,pe internet .

Corneliu26 08-06-09 08:18

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 2389132)
si ai venit aici sa te plangi pentru 400 ron?

cam patetic.......

La tine cresc banii in pom? A zis omul ce a avut de zis.

TRX 08-06-09 09:47

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 2389132)
si ai venit aici sa te plangi pentru 400 ron?

cam patetic.......

Cand vad raspunsuri de prost gust de la niste nespalati infatuati ma apuca greata la stomac.
E o diferenta intre a te plange. Cand tu nu primesti de la maica`ta bani de inghetata sau sa scoti "gagicele" in oras, insisti. Aia numeste eu "a te plange".
Omu` isi cere drepturile, care , la o adica`i apartin. Sau tu cunosti persoane care fac ceva fara bani ?
Nu`ti mai da filmele de vedeta pe`aici. Ii avem pe`ai nostri, nu avem nevoie de agarici bagatori de seama.

Corneliu26 08-06-09 10:11

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by TRX (Post 2389477)
Cand vad raspunsuri de prost gust de la niste nespalati infatuati ma apuca greata la stomac.
E o diferenta intre a te plange. Cand tu nu primesti de la maica`ta bani de inghetata sau sa scoti "gagicele" in oras, insisti. Aia numeste eu "a te plange".
Omu` isi cere drepturile, care , la o adica`i apartin. Sau tu cunosti persoane care fac ceva fara bani ?
Nu`ti mai da filmele de vedeta pe`aici. Ii avem pe`ai nostri, nu avem nevoie de agarici bagatori de seama.

=))) Asta a fost prea tare.

huber_bm 08-06-09 10:36

Re: 2 Faster More Show
 
:)) e hotarat TRX

M I V E C 08-06-09 10:48

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by norbi_bidi (Post 2387587)
Am vazut acel bmw (m3-alb) pe platforma spart bine de tot. Si din cate a zis acolo cu noi (la aeroport) a zis ca masina este noua... Avea 4000km in bord...

baga ceva poze daca ai eventual ce nr avea platforma?? sau cine il ducea

norbi_bidi 08-06-09 11:09

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by M I V E C (Post 2389645)
baga ceva poze daca ai eventual ce nr avea platforma?? sau cine il ducea

sincer nu stiu. Stau la drumul principal si l-am vazut trecand. Nu am apucat sa vad nimic.

Corneliu26 08-06-09 12:33

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by norbi_bidi (Post 2389681)
sincer nu stiu. Stau la drumul principal si l-am vazut trecand. Nu am apucat sa vad nimic.

M3 alb se plimba aseara prin oras...

norbi_bidi 08-06-09 14:52

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by Corneliu26 (Post 2389871)
M3 alb se plimba aseara prin oras...

Poate nu era acelasi... Sau am vazut eu altul... Nush, tot ce e posibil :)

VL 77 SYD 08-06-09 22:26

Re: 2 Faster More Show
 
Pacat ca dupa un asemenea eveniment lumea se cearta. Alte orase ravnesc la ele si din cauza autoritatilor locale nu se poate face nimic. Apreciati ce s-a facut in acest scop. De la Valcea Sorin SYD. http://sorinsyd-liniutebaiamare.blogspot.com/

brummy 09-06-09 09:03

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by VL 77 SYD (Post 2391504)
Pacat ca dupa un asemenea eveniment lumea se cearta. Alte orase ravnesc la ele si din cauza autoritatilor locale nu se poate face nimic. Apreciati ce s-a facut in acest scop. De la Valcea Sorin SYD. http://sorinsyd-liniutebaiamare.blogspot.com/

foarte frumos.. poze multe, frumoase si de calitate
mersi mult ;)

VL 77 SYD 09-06-09 09:21

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by brummy (Post 2392248)
foarte frumos.. poze multe, frumoase si de calitate
mersi mult ;)

Cu mare placere, fac si eu ce pot si daca se anunta un asemenea eveniment, ma straduiesc sa ajung si eu.;)

jozsi555 09-06-09 17:37

Re: 2 Faster More Show
 
1 Attachment(s)
asta masina a fost anul acesta?


adica un fiesta de la cluj?

botdriver 09-06-09 17:40

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by jozsi555 (Post 2393728)
asta masina a fost anul acesta?


adica un fiesta de la cluj?

asta ii fiesta ala ce s-o dat in grupa A de la facut huber?

Keisuke 09-06-09 18:04

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by botdriver (Post 2393736)
asta ii fiesta ala ce s-o dat in grupa A de la facut huber?

era 205 ce s-a dat cu huber


All times are GMT +2. The time now is 15:16.

- Copyright 2026 4Tuning