Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Tweety_rzw 07-05-09 19:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2297397)
te superi aiurea

Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2297259)
da ms ... si te rog daca ai undeva cu material bun fa`le tu de acum ... asta e ... nu`s in stare

Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2296926)
auzi frate ... eu nu aveam de unde sa stiu ca imi trebuie ala in corel exact cum mi`a explicat GOPPO, NU AVEAM DE UNDE SA STIU CA NU MA PRICEP trebuia sa imi zici dreaq ! bine ca esti tu capabil !!! ( mi`ai zis sa ii dau pozele de pe site EL DUPA ALEA A FACUT ) lasa ca le platesc eu pe astea de la mine din buzunar si gata. nu mai bag nimic cu tine lasa deci nu ma mai bag.

Ce aveţi fraţilooooooooorr,vă certaţi pt nişte foliii de căc*t? ;)

BGY_Bogdy 07-05-09 19:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba ia gata cearta ca intru in voi ....lasa Robynet vedem ce facem cu ele :*

BGY_Bogdy 07-05-09 19:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
imi place cum gandeste baiatu astai cu XSA despre poze si ce face....bv ma daffy ai cam degradat :))

BGY_Bogdy 07-05-09 20:02

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Kimi vrei scandal ?

Tweety_rzw 07-05-09 20:13

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Hai băieţi pe eiiiiii....lupiii băăăăăăaa :)) :lol:

godboyro 07-05-09 20:20

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
™(-_-)..Scandalii astia micii :))..(-_-)™

Lucian_GXZ 07-05-09 20:23

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Pai si eu am moderare pe inferno :D deci nu e problem.

Tweety_rzw 07-05-09 20:32

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Quote:

Originally Posted by godboyro (Post 2297978)
™(-_-)..Scandalii astia micii :))..(-_-)™

Frate ,dar tu fără chestiile alea nu poţi să scri?

P.s. Aşa Luciane fi rău :D,apropooooooooo Lucian mi-ai promis ceva tati :( şi ai zis că se rezolvă după ce vii de la mare :D deci....astept pm :D !

godboyro 07-05-09 20:40

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
™(-_-)..Nu pot "frate" nu pot ;)..(-_-)™

jB*XSA 07-05-09 21:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
referitor la kestii in photoshop, corel si tot ce tine de grafica...va pot oferi o mana de ajutor oricand am timp liber. am lucrat 1 an de zile la o firma de media si am tot lucrat cu ***uri de logouri si alte prostii...deci...nu va mai certati si mai bine vorbiti..comunicarea rezolva multe:D

jB*XSA 07-05-09 21:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aa da..si ca sa imi fac reclama... https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/122415-gs-design.html lasati si voi niste pareri:D

RoByNeT 08-05-09 09:00

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
invata :lol:

daffy duck™ 08-05-09 09:44

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2298010)
Frate ,dar tu fără chestiile alea nu poţi să scri?

P.s. Aşa Luciane fi rău :D,apropooooooooo Lucian mi-ai promis ceva tati :( şi ai zis că se rezolvă după ce vii de la mare :D deci....astept pm :D !

Quote:

Originally Posted by godboyro (Post 2298040)
™(-_-)..Nu pot "frate" nu pot ;)..(-_-)™

hai sa va zic ceva la amandoi, mai mult lu paul
faceti schimb de iduri si va certati pe mess
si paul te rog sa numai scrii cu acel "cap" ca nu suntem pe messenger

multumesc

Tweety_rzw 08-05-09 12:03

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2299436)
hai sa va zic ceva la amandoi, mai mult lu paul
faceti schimb de iduri si va certati pe mess
si paul te rog sa numai scrii cu acel "cap" ca nu suntem pe messenger

multumesc

Dar nu se certa nimeni fratimiu ,i-am zis-o prieteneşte :) !;) Baftă.

RoByNeT 08-05-09 15:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@dunga


https://forum.4tuning.ro/477-anunturi-auto-honda-acura/122559-plasme-pt-del-sol.html

johnny325 08-05-09 15:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
s-a umflat tarata in voi......
parerea mea este k fiecare scrie cum vrea k doar nu suntem comunisti;)

daffy duck™ 08-05-09 16:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
citeste regurile de postare si ai sa vezi ca are dreptate razvan.....si in plus nu suntem pe mess.....ca asa am scrie toti aiurea si prescurtat.....

johnny325 08-05-09 16:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
imi cer scuze copil al forumului;)

GopPo 08-05-09 16:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
INTREBARE: Ce nume are topicul???

kidu2006 09-05-09 15:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Care participati la Tulcea?!

Fr33`e30 10-05-09 10:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multa bafta echipei IMS la urmatoarele legale ... bafta baieti :D

DRK*DeSiGn 12-05-09 14:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
IMS bah nu IMP

Fr33`e30 12-05-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumit ...



Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2311681)
IMS bah nu IMP


johnny325 13-05-09 13:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
0765512425 asta este noul meu nr de tel ms

GopPo 13-05-09 15:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai dc ca doar aveai abonament?

jB*XSA 13-05-09 15:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gopo vezi ca am postat niste poze la sectiunea wallpaper, sper sa ti placa

GopPo 13-05-09 15:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
le-am vz si sunt:love:

jB*XSA 13-05-09 15:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pana la urma ai rezolvat cu masina?

GopPo 13-05-09 16:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
iti spun cand ne vedem

jB*XSA 13-05-09 16:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2315285)
iti spun cand ne vedem

oke...

johnny325 13-05-09 16:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2315085)
pai dc ca doar aveai abonament?

ma ruinat abonamentul:twisted::evil:

GopPo 13-05-09 18:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si-al meu e identic...si sunt f multumit de el ;)

DRK*DeSiGn 14-05-09 10:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce abonament aveai johnny?

RoByNeT 14-05-09 14:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ala cu 2000 de minute bla bla :)

gen.nu`i.panik 14-05-09 16:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai duffy nash ... imi mai aduci si mie jantele alea d tabla ???

Fr33`e30 17-05-09 11:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
neatzaaaa ....

ii rog pe baietzi care au venit vineri la intalnire si au facut poze + filmuletze cand sa invartit loredana cu msk`u sa le arunce aici sau pe topicul Msk-ului ... va multumesc anticipat

RoByNeT 17-05-09 20:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
scuze de intarziere, dar cand ajung maine dimineata la munca pun filmuletul ... am cablul de date acolo :)

Fr33`e30 18-05-09 00:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
va multumesc domnul Robinet :D:D:D asteptam



Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2327399)
scuze de intarziere, dar cand ajung maine dimineata la munca pun filmuletul ... am cablul de date acolo :)


DRK*DeSiGn 18-05-09 12:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o sa il scot si eu si il pun......dar ce frumos s-a invartit loredana :D

Fr33`e30 18-05-09 12:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
astept ... dar poate o sa il puna pana la urma si robinet :D

Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2329174)
o sa il scot si eu si il pun......dar ce frumos s-a invartit loredana :D



All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning