![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba ia gata cearta ca intru in voi ....lasa Robynet vedem ce facem cu ele :*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
imi place cum gandeste baiatu astai cu XSA despre poze si ce face....bv ma daffy ai cam degradat :))
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
Kimi vrei scandal ?
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
Hai băieţi pe eiiiiii....lupiii băăăăăăaa :)) :lol:
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
™(-_-)..Scandalii astia micii :))..(-_-)™
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
Pai si eu am moderare pe inferno :D deci nu e problem.
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
Quote:
P.s. Aşa Luciane fi rău :D,apropooooooooo Lucian mi-ai promis ceva tati :( şi ai zis că se rezolvă după ce vii de la mare :D deci....astept pm :D ! |
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
™(-_-)..Nu pot "frate" nu pot ;)..(-_-)™
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
referitor la kestii in photoshop, corel si tot ce tine de grafica...va pot oferi o mana de ajutor oricand am timp liber. am lucrat 1 an de zile la o firma de media si am tot lucrat cu ***uri de logouri si alte prostii...deci...nu va mai certati si mai bine vorbiti..comunicarea rezolva multe:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aa da..si ca sa imi fac reclama... https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/122415-gs-design.html lasati si voi niste pareri:D
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
invata :lol:
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
Quote:
Quote:
faceti schimb de iduri si va certati pe mess si paul te rog sa numai scrii cu acel "cap" ca nu suntem pe messenger multumesc |
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
s-a umflat tarata in voi......
parerea mea este k fiecare scrie cum vrea k doar nu suntem comunisti;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
citeste regurile de postare si ai sa vezi ca are dreptate razvan.....si in plus nu suntem pe mess.....ca asa am scrie toti aiurea si prescurtat.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
imi cer scuze copil al forumului;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
INTREBARE: Ce nume are topicul???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Care participati la Tulcea?!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multa bafta echipei IMS la urmatoarele legale ... bafta baieti :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
IMS bah nu IMP
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumit ...
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
0765512425 asta este noul meu nr de tel ms
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai dc ca doar aveai abonament?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
gopo vezi ca am postat niste poze la sectiunea wallpaper, sper sa ti placa
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
le-am vz si sunt:love:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pana la urma ai rezolvat cu masina?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
iti spun cand ne vedem
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si-al meu e identic...si sunt f multumit de el ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce abonament aveai johnny?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ala cu 2000 de minute bla bla :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai duffy nash ... imi mai aduci si mie jantele alea d tabla ???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
neatzaaaa ....
ii rog pe baietzi care au venit vineri la intalnire si au facut poze + filmuletze cand sa invartit loredana cu msk`u sa le arunce aici sau pe topicul Msk-ului ... va multumesc anticipat |
Re: Diverse (topic de offtopic)
scuze de intarziere, dar cand ajung maine dimineata la munca pun filmuletul ... am cablul de date acolo :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
va multumesc domnul Robinet :D:D:D asteptam
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
o sa il scot si eu si il pun......dar ce frumos s-a invartit loredana :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
astept ... dar poate o sa il puna pana la urma si robinet :D
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning