![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Arata criminal, mai ales culoarea. Am sa ii fac niste poze daca voi avea ocazia, e prea frumoasa masina.
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu,nu sunt vechiul "Limuzina".Sunt mai nou pe forum.Nu este bara intre John si BRO!!:!:
|
Re: Masini tari din Iasi
Vazut astazi un Aston Martin DB9, cred...
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Quote:
:D:arrow: https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...m-project.html |
Re: Masini tari din Iasi
E deosebita culoarea, am zis asa in mare, sa se inteleaga.
Nu vazusem topicul de prezentare, ce pot sa zic e ca este vecin cu mine, si seara cand ajung acasa, stau 10 minute si o admir dupa ce parchez :)) Initial era neagra, dar acum e o bijuterie :D |
Re: Masini tari din Iasi
Si cand era neagra era o bijuterie.Intr-adevar, masina este deosebita.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
am vazut si eu aston martinu azi ..db9 era ..asa cred..prin nicolina...da...mai smecher ursuletu decat db9 :X
|
Re: Masini tari din Iasi
Eu am vazut ursu pe o strada prin spate la parnaie.
|
Re: Masini tari din Iasi
Azi am zarit un smart for-two turbo, inca cu numere rosii.
Pacat ca posesorul/posesoarea il conduce inca ca pe o motocoasa, fara sa se asigure, fara sa semnalizeze, fara sa vada liniile continue. Ii doresc sa se acomodeze cit mai repede cu masina si cu traficul, probabil e singurul brabus fortwo de pe la noi. |
Re: Masini tari din Iasi
https://www.youtube.com/watch?v=eGuPWBccnc4
Am facut video cu cele mai tari masini,iar cand mai apar mai fac si V2:D |
Re: Masini tari din Iasi
Nu inteleg ce cauta Pt cruiser, tt-ul si Brera acolo. Nu contest ca Brera nu arata bine, dar e un 159 coupe. :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Ehh...le-am pus ca aratau misto:D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
mai bine ati vedea ce e cu a7-le alb ...;))
|
Re: Masini tari din Iasi
azi am vazut pe langa moldova mall un pontiac solstice frumos tare
|
Re: Masini tari din Iasi
22 Attachment(s)
1.Ford Expedition
2.Vw Golf 3.Dodge RAM SRT-10 4.Jaguar XJ 5.Mercedes Benz CL63 AMG 6.Bentley Continental GT 7.BMW 530 GT 8.Morgan Aero 8(a fost fotografiat noaptea..scuzati calitatea:oops:) 9.Porsche Carrera Cabriolet 10.Honda(imi poate spune cineva ce model este:oops::oops:) 11.Audi R8 |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Pacat ca i-a sarit aluia cu golful vopseaua ...
|
Re: Masini tari din Iasi
o refacut iar golfu HAN?:D cred ca e ce-l mai frumso g4 facut..dar intr-un timp nu avea bara fata... e super masina o stiu de mult tareeee...
|
Re: Masini tari din Iasi
ii la fel cum era inainte , ce sa refaca la el? itp-u ? :)))
|
Re: Masini tari din Iasi
nu mai avea bara fata gaby mult timp nu o avut+o mergea cu una normala
|
Re: Masini tari din Iasi
Masina acum este la Cristi inca din 2006-2007, Cristi fiind fratele lui Johan! Johan conduce un GTI alb ... Si nu prea are el grija asa cum a avut fratele lui + o mai conduce si tatal lor din Pasti in Craciun.
|
Re: Masini tari din Iasi
am mai vayut ca era condusa si de o domnisoara...dar oricum tot respectu pentru masina primu g4 modificat din iasi..si dupa atati ani tot frumoas arata pacat de culoare...ca mai e sarita
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
se poate si mai rau , la ala care l-am avut eu s-a exfoliat lacu, a crapat chitu pe ea si nu mi-am mai batut capu cu ea
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Vazut astazi un seria 8 negru cu numere de italia vechi :X:X
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Is curios ce motor are :D |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
e aparut de mult in iasi ala , a stat vreo 2 sapt la un service pe langa Iasting ,mi se pare ca e motorul de 4000 .salutare
|
Re: Masini tari din Iasi
e motor de 5000 ....
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
Era sa uit, un X300 daca nu ma insel, 4000 benzina, 6 in linie :) |
Re: Masini tari din Iasi
da stiu ca e de vanzare...acu unde mai e..ca inainte era la spalatoria aia de la cotnari...
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
aham..oricum e o bijuterie de masina ..iti trebuie banii pentru ea..plus ca daca se duce o piesa..cam aiurea..
|
Re: Masini tari din Iasi
am vazut aseara un muscle car in podu ros pe la 23:30.din cate am vazut de la distanta semana cu un Chevy Chevelle:D
|
Re: Masini tari din Iasi
vazut aseara la little texas pe la 22:30, toyota supra alba cu numere de anglia:shock:
|
Re: Masini tari din Iasi
5 Attachment(s)
http://www.informatiiauto.ro/drive-t...r-sid2062.html
DODGE VIPER SRT 10 517 |
| All times are GMT +2. The time now is 19:40. |
- Copyright 2026 4Tuning