Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

aalex691 19-07-11 22:30

Re: Masini tari din Iasi
 
Arata criminal, mai ales culoarea. Am sa ii fac niste poze daca voi avea ocazia, e prea frumoasa masina.

John BRO 19-07-11 22:38

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu,nu sunt vechiul "Limuzina".Sunt mai nou pe forum.Nu este bara intre John si BRO!!:!:

MihaiCsl 19-07-11 22:44

Re: Masini tari din Iasi
 
Vazut astazi un Aston Martin DB9, cred...

Wlad 20-07-11 12:54

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 4475398)
p.s. Ursuletul pick-up visiniu l-a vazut careva ?

nu e visiniu, daca nu ma insel e candy apple red
:D:arrow:
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...m-project.html

aalex691 20-07-11 22:25

Re: Masini tari din Iasi
 
E deosebita culoarea, am zis asa in mare, sa se inteleaga.
Nu vazusem topicul de prezentare, ce pot sa zic e ca este vecin cu mine, si seara cand ajung acasa, stau 10 minute si o admir dupa ce parchez :)) Initial era neagra, dar acum e o bijuterie :D

Wlad 20-07-11 22:56

Re: Masini tari din Iasi
 
Si cand era neagra era o bijuterie.Intr-adevar, masina este deosebita.

JusT_SaY_BoBo 21-07-11 13:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Wlad (Post 4477752)
Si cand era neagra era o bijuterie.Intr-adevar, masina este deosebita.

este imola red parca:lol:

Jockers 21-07-11 19:55

Re: Masini tari din Iasi
 
am vazut si eu aston martinu azi ..db9 era ..asa cred..prin nicolina...da...mai smecher ursuletu decat db9 :X

Bondellu 22-07-11 02:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Eu am vazut ursu pe o strada prin spate la parnaie.

mituc 22-07-11 15:29

Re: Masini tari din Iasi
 
Azi am zarit un smart for-two turbo, inca cu numere rosii.
Pacat ca posesorul/posesoarea il conduce inca ca pe o motocoasa, fara sa se asigure, fara sa semnalizeze, fara sa vada liniile continue.
Ii doresc sa se acomodeze cit mai repede cu masina si cu traficul, probabil e singurul brabus fortwo de pe la noi.

Danos 24-07-11 08:08

Re: Masini tari din Iasi
 
https://www.youtube.com/watch?v=eGuPWBccnc4

Am facut video cu cele mai tari masini,iar cand mai apar mai fac si V2:D

MihaiCsl 26-07-11 18:34

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu inteleg ce cauta Pt cruiser, tt-ul si Brera acolo. Nu contest ca Brera nu arata bine, dar e un 159 coupe. :D

Danos 26-07-11 21:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Ehh...le-am pus ca aratau misto:D

MihaiCsl 26-07-11 21:48

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Danos (Post 4489495)
Ehh...le-am pus ca aratau misto:D

Sa zicem ca TT-ul e ok, Brera e splendida, dar ce mama masii ai gasit la Pt Cruiser =))

Danos 26-07-11 21:51

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4489534)
Sa zicem ca TT-ul e ok, Brera e splendida, dar ce mama masii ai gasit la Pt Cruiser =))

Pai,imi place interiorul,ca e tot albastru,e facut la comanda,foarte mijto,dar...afara e normal:lol:

D3m0N 28-07-11 19:05

Re: Masini tari din Iasi
 
mai bine ati vedea ce e cu a7-le alb ...;))

DeMoN94 28-07-11 21:07

Re: Masini tari din Iasi
 
azi am vazut pe langa moldova mall un pontiac solstice frumos tare

John BRO 30-07-11 23:59

Re: Masini tari din Iasi
 
22 Attachment(s)
1.Ford Expedition
2.Vw Golf
3.Dodge RAM SRT-10
4.Jaguar XJ
5.Mercedes Benz CL63 AMG
6.Bentley Continental GT
7.BMW 530 GT
8.Morgan Aero 8(a fost fotografiat noaptea..scuzati calitatea:oops:)
9.Porsche Carrera Cabriolet
10.Honda(imi poate spune cineva ce model este:oops::oops:)
11.Audi R8

Danos 31-07-11 08:29

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by John BRO (Post 4498145)
1.Ford Expedition
2.Vw Golf
3.Dodge RAM SRT-10
4.Jaguar XJ
5.Mercedes Benz CL63 AMG
6.Bentley Continental GT
7.BMW 530 GT
8.Morgan Aero 8(a fost fotografiat noaptea..scuzati calitatea:oops:)
9.Porsche Carrera Cabriolet
10.Honda(imi poate spune cineva ce model este:oops::oops:)
11.Audi R8

Honda Ridgeline

vinyl 31-07-11 10:42

Re: Masini tari din Iasi
 
Pacat ca i-a sarit aluia cu golful vopseaua ...

Jockers 31-07-11 15:09

Re: Masini tari din Iasi
 
o refacut iar golfu HAN?:D cred ca e ce-l mai frumso g4 facut..dar intr-un timp nu avea bara fata... e super masina o stiu de mult tareeee...

GAby645 31-07-11 15:59

Re: Masini tari din Iasi
 
ii la fel cum era inainte , ce sa refaca la el? itp-u ? :)))

Jockers 31-07-11 16:02

Re: Masini tari din Iasi
 
nu mai avea bara fata gaby mult timp nu o avut+o mergea cu una normala

CRyS` 31-07-11 16:14

Re: Masini tari din Iasi
 
Masina acum este la Cristi inca din 2006-2007, Cristi fiind fratele lui Johan! Johan conduce un GTI alb ... Si nu prea are el grija asa cum a avut fratele lui + o mai conduce si tatal lor din Pasti in Craciun.

Jockers 31-07-11 16:18

Re: Masini tari din Iasi
 
am mai vayut ca era condusa si de o domnisoara...dar oricum tot respectu pentru masina primu g4 modificat din iasi..si dupa atati ani tot frumoas arata pacat de culoare...ca mai e sarita

GAby645 31-07-11 16:59

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
se poate si mai rau , la ala care l-am avut eu s-a exfoliat lacu, a crapat chitu pe ea si nu mi-am mai batut capu cu ea

vinyl 01-08-11 08:26

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by GAby645 (Post 4499204)
se poate si mai rau , la ala care l-am avut eu s-a exfoliat lacu, a crapat chitu pe ea si nu mi-am mai batut capu cu ea

Frumoasa si masina asta,o stiu de cand era la vanzare..pe unde a ajuns?

MihaiCsl 03-08-11 17:04

Re: Masini tari din Iasi
 
Vazut astazi un seria 8 negru cu numere de italia vechi :X:X

N3n3a 03-08-11 17:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4505374)
Vazut astazi un seria 8 negru cu numere de italia vechi :X:X

l-am vazut si eu acu cateva zile.. superb.. poate reusesc sa ii fac o poza cand o sa il mai vad..

MihaiCsl 03-08-11 20:11

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4505433)
l-am vazut si eu acu cateva zile.. superb.. poate reusesc sa ii fac o poza cand o sa il mai vad..

L-ai vazut de aproape?
Is curios ce motor are :D

N3n3a 03-08-11 22:01

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4505778)
L-ai vazut de aproape?
Is curios ce motor are :D

am trecut cu masina pe langa el.. nu am apucat sa il studiez indeaproape..

bucsy 03-08-11 22:53

Re: Masini tari din Iasi
 
e aparut de mult in iasi ala , a stat vreo 2 sapt la un service pe langa Iasting ,mi se pare ca e motorul de 4000 .salutare

Jockers 04-08-11 00:18

Re: Masini tari din Iasi
 
e motor de 5000 ....

MihaiCsl 05-08-11 15:03

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4506233)
e motor de 5000 ....

Au fost puse si motoare de 4000 pe draciile astea. Nu scrie nimic pe spate si e de vanzare. :)
Era sa uit, un X300 daca nu ma insel, 4000 benzina, 6 in linie :)

Jockers 05-08-11 16:39

Re: Masini tari din Iasi
 
da stiu ca e de vanzare...acu unde mai e..ca inainte era la spalatoria aia de la cotnari...

N3n3a 05-08-11 19:02

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4509148)
da stiu ca e de vanzare...acu unde mai e..ca inainte era la spalatoria aia de la cotnari...

e fix dupa intersectia din bucsinescu spre podu de fier pe partea dreapta.. acolo sta parcat cam de 2 zile..

Jockers 05-08-11 21:52

Re: Masini tari din Iasi
 
aham..oricum e o bijuterie de masina ..iti trebuie banii pentru ea..plus ca daca se duce o piesa..cam aiurea..

crvalx 06-08-11 11:35

Re: Masini tari din Iasi
 
am vazut aseara un muscle car in podu ros pe la 23:30.din cate am vazut de la distanta semana cu un Chevy Chevelle:D

Onofrash 07-08-11 08:35

Re: Masini tari din Iasi
 
vazut aseara la little texas pe la 22:30, toyota supra alba cu numere de anglia:shock:

CCCCOR 09-08-11 14:18

Re: Masini tari din Iasi
 
5 Attachment(s)
http://www.informatiiauto.ro/drive-t...r-sid2062.html
DODGE VIPER SRT 10 517


All times are GMT +2. The time now is 19:40.

- Copyright 2026 4Tuning