Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/9522-tips-and-tricks-intrebari-and-raspunsuri-discutii.html)

frost_dani 30-06-07 14:06

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
eu....:) am inceput sa lucrez un logan....vreau sa incerc pana cand imi iese cum vreu eu...:)

ruver 30-06-07 22:20

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
eu am un concep micut... e gata.... dar peste ceva timp am sa-l postez si pe aici...

cris_max 01-07-07 18:48

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
din nefericire nici eu nu am mai lucrat nimic... macar acum am terminat cu sesiuinea si poate o sa bag niste updates la lambo ;)

ruver 05-07-07 20:49

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
am si eu o intrebare
stie cineva un soft cu care sa poata desface un AVI in frames... ?? ca am nevoie mare rau de tot ;)

Sleepy_85 06-07-07 00:12

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by ruver (Post 983930)
am si eu o intrebare
stie cineva un soft cu care sa poata desface un AVI in frames... ?? ca am nevoie mare rau de tot ;)

Din cate stiu eu cred ca si MovieMaker de la windows poate face asta

ruver 06-07-07 16:16

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
amincercat cu MovieMaker dar nu desparte in frames ci in grupuri de frames...
vreau sa fac o animatie... si imi trebuiesc frameurile...

Sleepy_85 06-07-07 18:08

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
poti sa zici tu de cate ori sa se desparta clipul,nu mai tin minte pe unde era,dar stiu sigur ca este.

ad1 07-07-07 12:52

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by ruver (Post 983930)
am si eu o intrebare
stie cineva un soft cu care sa poata desface un AVI in frames... ?? ca am nevoie mare rau de tot ;)

adobe premiere 2 pro

ruver 07-07-07 19:56

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
aha ms mult am sa il caut ;)

Cobra2007 12-08-07 15:23

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
sal all...am si eu o mica prob pe care nush sa o rezolv...in 3dsmax cand vreau sa mut un obiect imi apar acele 3 sageti (inainte,inapoi...etc) prob este ca mi se vede prea mica...daca ma poate ajuta cnv sa-l readuc la dimensiunea lui...pls

cris_max 13-08-07 12:02

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
incearca tasta +

Cobra2007 13-08-07 16:11

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by cris_max (Post 1044086)
incearca tasta +

ms mult;-) a mers.

Cobra2007 13-08-07 23:31

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
@cris max...imi poti spune te rog cum sa import mai multe fisiere (max.) in prog ? ca mi-am facut un birou si un calc...dar separat...si nu merge sa le bag pe aman2:cry:

cris_max 14-08-07 00:10

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
foloseste File -> Merge

Cobra2007 14-08-07 03:28

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
multam!!!!:drunk:


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning