Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

SUPAPA_Jr 04-02-09 23:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
uuu...daffy...parc-ai fi fetitza :P
acu...ca tot suntem la diverse...de ce a fost nevoie de 2 oameni sa faceti un filmulet cu poze?

DRK*DeSiGn 05-02-09 00:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
intrebare......cine a facut filmuletz de poze?

NightClubRacer 05-02-09 00:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
uite linku cu filmuletzu :lol: e la semnatura lu tweety :D Rzw Design & Daffy Design !
https://www.youtube.com/watch?v=p87urslJcTo

DRK*DeSiGn 05-02-09 11:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bun si ce leg au pozele si filmul sa itzi explic.Shedintza foto a fost facuta de unu si editul de altul era assa greu sa itzi dai seama?

daffy duck™ 05-02-09 12:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
voila....a inceput DRK sa gandeasca.....si oricum am vrut rzw sa faca filmu...io habar nu aveam...aflasem la fel de film....

Tweety_rzw 05-02-09 12:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce oameni rautaciosi ma,oricum am primit si commentarii de rele la video dar toate comentariile rele vor fi sterse gen"Incercam sa copiam" nu frate nu am incercat sa copiam pe nimeni !Ia-uite ma nu mai are omu voie sa faca poze !

daffy duck™ 05-02-09 13:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gata RzW...fara certuri te rog!

@ SUPAPA_jr....inceteaza te rog!!!

P.S terminati cu certurile ca altfel vom fii nevoiti sa va stergem posturile! Multumesc!

Tweety_rzw 05-02-09 13:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Eu zic sa va vedeti lungul nasului,

RESPECTA pentru a fi respectat,nu imi permit eu asemenea glume cu daffy ...!

:arrow::arrow::arrow:FAST

Hyena 05-02-09 17:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce discutii inutile aveti si voi mai bine faceti ceva util ... cum ar fi daffy ... gaseste ti si u o prietena.... :D

DRK*DeSiGn 05-02-09 17:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hyena are dreptate aicea duffy.....ar fi timpul sa itzi gasaseshti o iubita.....sa facetzi si voi chestii dalea rushinoase =))

Lucian_GXZ 05-02-09 17:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Adik sa datzi partzuri =))

Hyena 05-02-09 17:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu daffy ca e rusine ...

Tweety_rzw 05-02-09 18:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2040718)
hyena are dreptate aicea duffy.....ar fi timpul sa itzi gasaseshti o iubita.....sa facetzi si voi chestii dalea rushinoase =))

Bai,dar voi stiti ceva ce eu nu stiu de daffy :lol: va rog baieti,lamuriti-ma si pe mine ,ce nu ii plac fetele :lol: ?

RoByNeT 05-02-09 18:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba lasati ma copilu in pace ca o sa ramana marcat pe viata :))

kidu2006 05-02-09 18:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2040879)
Bai,dar voi stiti ceva ce eu nu stiu de daffy :lol: va rog baieti,lamuriti-ma si pe mine ,ce nu ii plac fetele :lol: ?

Ba tu n-ai fost la noi la Fanatik?!


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning