![]() |
2 Attachment(s)
:arrow:
|
3 Attachment(s)
...
|
1 Attachment(s)
penala faza :))
nokia 5110 cu camera de 4MegaPixeli :)) |
1 Attachment(s)
GETA RIDE :D :lol: 8)
cine s`a prins ? :D |
yo m-am prins k Geta rideaza!!!! :lol:
|
nu te`ai prins :) haha :D
sa vdm si altcineva :D |
da mah... asta era intrebarea esentiala la campania philip morris... de ce rade geta....
da' sa vezi nr de telefon ce penal e.... :wink: :P :wink: |
1 Attachment(s)
:blink: cate masini sunt in aceasta poza??
|
1 Attachment(s)
no comment!
|
doar 2 masini... una rosie si una argintie.... fundalul e manarit ;)
|
Nu e manarie....poza e vero si e de la un party dedicat posesorilor de Ferrari :)
|
Iar a doua poza, e poza de grup a posesorilor de Ferrari :D
|
1 Attachment(s)
sper sa nu se supere Hondarul, dar mi sa parut tare... mai ales k este o discutie dintre o fata si un baiat :lol:
|
SpeedeR ai un + de la mine :)) super caterinca :))) =)) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :tetter:
|
spedeeerr prea rea poza ... Hondare .... pana la urma cume .. cat e de mare .... pensia :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:50. |
- Copyright 2026 4Tuning