Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

DolusD 22-10-08 17:50

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
concurs
Frumoasa masina :D
Cu ocazia asta ===> Un vot si voi pls ! ms

Sasha 22-10-08 18:03

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Ghetto tuning:X frumusel. Cine e proprietarul? As vrea s-o vad live...
P.S. ascunde linkul te rog;)

DolusD 22-10-08 18:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
NU reusesc sa-l ascund , masina arata f bine live ,full rieger tuning , scaune recaro , 170 cp aprox , 1.8 T !

manu_96xls 22-10-08 19:30

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
L-am ascuns eu!:)
Si o noua frumusete a aparut de luni pe strazile orasului.;)
Poza este de la fostul proprietar.:D
M3 E46 - 360 cp

Sasha 22-10-08 20:03

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut-o azi dimineata masina, pe langa Piata mare:-P arata binisor...

lowrider.STi 23-10-08 17:59

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
m3? cine? cum? unde? ":D
mai e in oras un m3...cel putin arata a m3...spoilere..sigle tot...negru...cabrio...stiti ceva de el?

Sasha 23-10-08 18:16

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
huh, again l-am vazut de dimineata, s-a intamplat ca pe proprietar sa-l cunosc, chiar bine:) Masina arata foarte ok, dar e forte forjata ...

confuzzling 27-10-08 09:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 1820776)
L-am ascuns eu!:)
Si o noua frumusete a aparut de luni pe strazile orasului.;)
Poza este de la fostul proprietar.:D
M3 E46 - 360 cp

frumos, frumos !

Sasha 27-10-08 09:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
vineri seara am vazut si A4 ala:yikes: fruuuumos domne' frumos:love:
Era la Rasovita la Puiu la "service" .

DolusD 27-10-08 13:49

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1829018)
vineri seara am vazut si A4 ala:yikes: fruuuumos domne' frumos:love:
Era la Rasovita la Puiu la "service" .

dap , e a tipului care are service-ul mai jos putin de puiu (se ocupa numai cu vopsitoria )

ps: ce treaba ai avut la puiu ???

Sasha 27-10-08 13:53

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
n-am avut treaba, eram la plimbare cu fetele si mi-a fost tare dor de masina si imi place sa-i dau pe drumul ala:love: si in trecere mi-a sarit in ochi A4 ala:love: am intors l-am admirat, nu era nimeni acolo ca sa stau de vorba cu cineva si in bodega aia infecta nu intru... well am plecat mai departe:D

lowrider.STi 30-10-08 17:05

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut si eu azi m3-ul....nu mai am ce sa zic..e prea misto masina :)

22VIN 03-11-08 20:56

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut in seara asta prin buc un e36 sedan galben-verzui, cu nr rosii de GJ, putin modificat dar destul de dragut. este si prin tg jiu?

GTXR 08-11-08 13:47

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
7 Attachment(s)
La Koufland...

Sasha 08-11-08 19:13

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Cu "garsoniera" a lu' Zbora n-are nimeni poze???
Btw, azi noapte vazut another Mustang, fiind din C-ta cu nr de USA, care s-ar putea sa ramana ceva vreme pe aici...daca se inteleg la afaceri:lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning