![]() |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Ghetto tuning:X frumusel. Cine e proprietarul? As vrea s-o vad live...
P.S. ascunde linkul te rog;) |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
NU reusesc sa-l ascund , masina arata f bine live ,full rieger tuning , scaune recaro , 170 cp aprox , 1.8 T !
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
1 Attachment(s)
L-am ascuns eu!:)
Si o noua frumusete a aparut de luni pe strazile orasului.;) Poza este de la fostul proprietar.:D M3 E46 - 360 cp |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
am vazut-o azi dimineata masina, pe langa Piata mare:-P arata binisor...
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
m3? cine? cum? unde? ":D
mai e in oras un m3...cel putin arata a m3...spoilere..sigle tot...negru...cabrio...stiti ceva de el? |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
huh, again l-am vazut de dimineata, s-a intamplat ca pe proprietar sa-l cunosc, chiar bine:) Masina arata foarte ok, dar e forte forjata ...
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
vineri seara am vazut si A4 ala:yikes: fruuuumos domne' frumos:love:
Era la Rasovita la Puiu la "service" . |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
ps: ce treaba ai avut la puiu ??? |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
n-am avut treaba, eram la plimbare cu fetele si mi-a fost tare dor de masina si imi place sa-i dau pe drumul ala:love: si in trecere mi-a sarit in ochi A4 ala:love: am intors l-am admirat, nu era nimeni acolo ca sa stau de vorba cu cineva si in bodega aia infecta nu intru... well am plecat mai departe:D
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
am vazut si eu azi m3-ul....nu mai am ce sa zic..e prea misto masina :)
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
am vazut in seara asta prin buc un e36 sedan galben-verzui, cu nr rosii de GJ, putin modificat dar destul de dragut. este si prin tg jiu?
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
7 Attachment(s)
La Koufland...
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Cu "garsoniera" a lu' Zbora n-are nimeni poze???
Btw, azi noapte vazut another Mustang, fiind din C-ta cu nr de USA, care s-ar putea sa ramana ceva vreme pe aici...daca se inteleg la afaceri:lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 11:00. |
- Copyright 2026 4Tuning