Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

draky90 28-02-10 15:12

Re: Ramnicu Sarat
 
pei...cand ai stick`erul:))))

Fast_wheels 28-02-10 15:17

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai cand iti faci si tu prezenta simtita.....Nu numai pe forum...si live

pompierul atomic 28-02-10 20:14

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Zbiu (Post 3131610)
si acum intrebarea de 10 puncte
CAND?

cand s-o gasi lipici ...:lol:

Zbiu 28-02-10 23:49

Re: Ramnicu Sarat
 
e clar...MA LIPSESC.(zbiu=off)

GrOzOy 01-03-10 11:41

Re: Ramnicu Sarat
 
Ceva poze de la intalnire??? Pacat ca n-am putut ajunge :sad: !

Fast_wheels 01-03-10 12:15

Re: Ramnicu Sarat
 
Poze de la intalnire nu`s ....Dar explicativ ar fi cam asa...15-20 de masini ( Buzau,Focsani ,Ramnicu Sarat) aproximativ 40 de persoane...

pompierul atomic 01-03-10 19:44

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3135225)
Poze de la intalnire nu`s ....Dar explicativ ar fi cam asa...15-20 de masini ( Buzau,Focsani ,Ramnicu Sarat) aproximativ 40 de persoane...

si o atmosfera "interesanta" ,mai ales in a doua parte SIGURANTA SI INCREDERE;)

GrOzOy 01-03-10 21:29

Re: Ramnicu Sarat
 
Chiar... am auzit ca ati fost intampinati de nenea Garcea???

pompierul atomic 01-03-10 21:30

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by GrOzOy (Post 3137173)
Chiar... am auzit ca ati fost intampinati de nenea Garcea???

ai ajuns acasa tata ?
te vazusi mai devreme

GrOzOy 01-03-10 21:31

Re: Ramnicu Sarat
 
Da , ajunsesi :-P si eu intr-un final ... dar de unde ma stii?:D

pompierul atomic 01-03-10 21:32

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by pompierul atomic (Post 3137178)
ai ajuns acasa tata ?
te vazusi mai devreme

MILITIA cu treaba ei ,NOI cu treaba noastra
ei luau date si "fetele" lipeau parasolare...:lol:

pompierul atomic 01-03-10 21:33

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by pompierul atomic (Post 3137182)
MILITIA cu treaba ei ,NOI cu treaba noastra
ei luau date si "fetele" lipeau parasolare...:lol:

daca ai chef de palavrageala ID-eduard.dragu;)

pompierul atomic 01-03-10 21:34

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by pompierul atomic (Post 3137185)
daca ai chef de palavrageala ID-eduard.dragu;)

aici nui loc

Fast_wheels 01-03-10 22:22

Re: Ramnicu Sarat
 
Asa numesti tu "tuneri" =)) fete ? =))

pompierul atomic 01-03-10 22:25

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3137409)
Asa numesti tu "tuneri" =)) fete ? =))

te simti ?:lol:


All times are GMT +2. The time now is 08:49.

- Copyright 2026 4Tuning