Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

CoCaine 04-07-08 18:03

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 1621361)
Cum prind eu Ferrariul din Iasi?Ajutati-ma!

Nu am mai intrat pe sectiunea Iasi de cateva luni bune,si ghici ce?Tu inca incerci sa gasesti un Ferrari..Poate reusesti pana la 18 ani,multa bafta iti doresc.
Raz,cum supravietuiesti cu astia?:evil_laug:wave:

limuzina 05-07-08 19:14

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Am vazut ieri pe Copou Aston Martin DB5 sau DB6 de culoare neagra!Pana acum nici o informatie nimic despre masina...!

dey 05-07-08 19:15

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by vladutzz (Post 914826)
sunt masinile lui danut prisecaru, patronu` de la traian&astoria. nu`i nici un spp sri dpir dias etc:oops:


Audi cu numarul WDP... (parca) era venita in coloana oficiala a lui Basescu... am mai vazut masina.. de mai multe ori... cu baselu

limuzina 06-07-08 14:52

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
4 Attachment(s)
Un Cayenne ;);)!

D3m0N 12-07-08 23:38

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
6 Attachment(s)
Attachment 588893 Attachment 588894 Attachment 588895
Attachment 588896 Attachment 588897 Attachment 588898

bmwh548 13-07-08 17:06

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
De ce nu ai postat si Porsche-ul de langa?:P
limuzina...daca te grabesti s-ar putea sa-l mai gasesti acolo...pe la 16:30 inca era parcat pe Stefan.

limuzina 13-07-08 17:28

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Acum am ajuns acasa,am fost plecat in tabara :(:(:(:(:(:(:(:(!

D3m0N 13-07-08 18:20

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 1642949)
De ce nu ai postat si Porsche-ul de langa?:P

ala alb? ... nu mi sa parut cine stie ce.... in sensul ca au mai fost postate vreo 10 :))

D3m0N 13-07-08 18:31

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
mi`am adus aminte de el... l`am vazut acum vreo 2 zile prin tudor... sry de caliltatea pozei
Attachment 589159

bmwh548 13-07-08 19:21

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
8 Attachment(s)
Dar nici unul nu era GTS :P au inceput si astia ca la placile video...GT, GTS...parca vad ca scot si un Ultra acusi. Scuze de calitatea pozelor, dar lumina se reflecta fix in camera :evil:

limuzina 14-07-08 16:07

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
10 Attachment(s)
Am stat azi 4 ore pe Stefan dar nu am vazut nici un Lamborghini :sad::sad::sad:!In schimb inainte sa ma urc in tramvai, am vazut in Tatarasi un F430 nou, banuiesc...deci mai avem un Ferrari :D:D!Restu le-am vazut pe la Hala Centrala...!

bmwh548 14-07-08 16:41

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina...noi le-am vazut ieri...
PS: ce are Golful ala asa de special?

limuzina 14-07-08 16:51

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Pai eu nu prea am vazut Golf de ala!Am vorbit cu ai mei si ma lasa cu camera,maine ma duc de la 8 dimienata si stau pana la 4,poate prind si Lamborghini'ul...Daca il vedeti spuneti pe forum cand si unde!

bmwh548 14-07-08 17:04

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Cred ca a fost o intamplare ca a stat atata acolo...trebuia sa tragi o fuga aseara sa il prinzi...

limuzina 14-07-08 17:12

Cand a fost Gallardo ala portocaliu,tot pe Stefan statea!Bine, da ce ma fac, cum il prind?


All times are GMT +2. The time now is 15:25.

- Copyright 2026 4Tuning