![]() |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
omule tu ori n-ai habar, ori habar n-ai...uita-te bine la dacia ta si apoi la loganul de la pro street...o sa vezi niste "mici" diferente...;) |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
masina mea nu va fi prezenta,ea e in curs de modificare,nu mai am nimic pe ea acum,nici bari,nici faruri; am 2 bari visinii,faruri stock. urmeaza. vreau sa o modific foarte mult,sa ajung cu ea cel putin ca acest logan (poate ma ajuta roby cu ceva :lol:). |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
azi am hotarat !!!din pacate a doaua oara trebuie sa renunt la 4 tuning days .desi sunt convins ca pierd foarte mult din cauza asta ... dar nu vreau sa compromit in nici un fel proiectul vreau sa-l fac odata si bine.
p.s. ggd sorry i-ti vei face poze la showul urmator cu loganul.sau cand vii cu masina ta la modificat. |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
mare pacat....
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
deci urat ca nici o masina nu v`a fi prezenta...ma refer la GGD si la asta de la pro stret...pacat..si GGD ce planuri ai cu a ta ?:D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cerd ca vom merge pana la urma cu loganul sa concureze macar la exterior.va sta cu geamurile inchise.sa nu se vada haosul din masina .
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
pacat ca nu e gata,dar mai bine mai stai decat sa-l faci in graba si sa nu fie cum trebuie. @mareo: inca nu stiu. vom vedea! :lol: |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
ce se mao aude? poze ceva? a mai avansat lucrarea? ca vreau neaparat sa vad pozele cu interiorul=p~
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
detaliile sunt foarte importante decat sa te grabesti sa sa nu iasa bine mai bine incet si sigur
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
mai pune ceva poze
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
2 Attachment(s)
toate elementele sunt imprastiate prin atelier am facut poza doar cu o fata de usa care este montata deja cu sisteme de prindere
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Super tare.Bafta in continuare si spor la lucru.Sa iasa cel mai custom logan din tara.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
o sa iasa super. ;)
Roby vii cu ea la 4Tuning Days ? |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cu siguranta v`a iesiii super..la cata munca depune;)
succes in continuare:D |
| All times are GMT +2. The time now is 01:12. |
- Copyright 2026 4Tuning