![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
sunt camere care monitorizeaza traficul , nu au radar , si sunt supravegheate de bucuresti .
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Atentie soferi! Sistem de supraveghere video a traficului rutier!
Scris de Patricia RADU Vineri, 30 Mai 2008 Traficul auto este monitorizat incepand de ieri non-stop de 14 camere de luat vederi. Proiectul initiat de Biroul de Siguranta a Circulatiei pentru Mediul Urban din cadrul Politiei Municipiului are drept scop diminuarea evenimentelor rutiere si imbunatatirea gradului de siguranta publica in principalele zone ale orasului. “Monitorizarea acestui sistem este dubla existand doua centre - unul la nivelul Politiei Comunitare si unul la nivelul Inspectoratului de Politie al Judetului Tulcea. Prezenta acestui sistem video are ca scop diminuarea evenimentelor rutiere si imbunatatirea gradului de securitate pietonal si auto pe de o parte si cresterea gradului de siguranta publica in zona centrala a municipiului, pe de alta parte. Exista si o continuare a proiectului, in sensul ca se intentioneaza instalarea de astfel de camere video si in zonele unitatilor de invatamant, precum si in cartierele periferice", se arata intr-un comunicat de presa remis de purtatorul de cuvant al Inspectoratului de Politie al Judetului, Daniela Condrea. Valoarea proiectului suportata de la bugetul locale este potrivit informatiilor oficiale de 50.000 de euro. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
unde gasesc si eu in oras stopuri jumate albe jumate rosii pentru o dacie 1310 ?!?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
eucred ca o sa gasesti in vest.sau asa am gasit eu.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
1 jumate cam asa in vest cauta!sau daca nu pe 1848 iti aduc daca nu au;)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
cine vrea pot sai aduc eu din bucuresti cand vin acu in tulcea oricum sunt mai ieftine decat in tulcea.daca e cineva interesa intra pe mes pe privat andrei_ionut_simi.Respect
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Cred ca se referea la cele jumatate albe (semnalizare si mers inapoi) si jumatate rosii (ceata si pozitie/stop pe frana). CLARE se gasesc in Vest, sau se gaseau... Sau mai cauta pe net, mai erau baieti care le scoteau la vanzare...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
auziti are voie garda sa imi dea amenda duminica la ora 2 dupa amiaza ,pentru ca am muzica data prea tare ?!?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
depinde unde aveai muzica... dar atat in masina cat si acasa DA NORMAL ca are voie daca intardevar era data F TARE ! daca erai tare in gura te luai cu ei sa-ti arate ca ai depasit limita legala si sa vina cu aparat dinala ///////////
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Se poate pentru perturbarea linistii publice!Stiu ca a luat cineva dar era noaptea..Si mai am un vecin cu o laguna brek el tot timpu are muzica la maxim si nu cred ca i convine sa plateasca amenzi asa...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Succes pentru ce-i care au bac`ul!:D;)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Bogyciu ai gasit leduri?
@Nenea Bogyciu chiar tu zici cateva pogini mai in urma ai uitat?:rolleyes2 |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
salutare tuturor , stie cineva cand se va lansa noul seria 5 ??? :D , sau daca anu viitor anu asta , peste 2 ani ....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
am impresia ca in 2010
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning