Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

bogdanlascu 20-04-07 23:03

Re: Oltcit Trs
 
1 Attachment(s)
uite cam tot ce-ti trebuie

apa este pt racirea turbinei

NightClubRacer 21-04-07 02:58

Re: Oltcit Trs
 
succes doar4u cu proiectu si astept sa vad cum fuge. ;)

B-14-BYE 21-04-07 09:47

Re: Oltcit Trs
 
stiu tot ce imi trebuie.. stai linistit lascu. regulator de ren 5 gtt carb ren 5 gtt. pompa de apa electrica vr6. radiatorul il am.
am cumparat si restrictorul care se pune pe conducta de ulei... pt ungerea turbinei.. sa nu o inunzi.. poze azi

B-14-BYE 21-04-07 19:40

Re: Oltcit Trs
 
5 Attachment(s)
niste poze

NightClubRacer 22-04-07 01:13

Re: Oltcit Trs
 
cat tea costat trubina?

B-14-BYE 23-04-07 20:48

Re: Oltcit Trs
 
80 euro ea+ 200 euro reconditionatu

Danutz Bratosin 24-04-07 10:45

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 867326)
80 euro ea+ 200 euro reconditionatu

pfoai.....man a costat mai mult reconditionatu decat ra propriuzisa....nush preturile dar cred k mai bine luai una noua...:lol:

bogdanlascu 24-04-07 19:06

Re: Oltcit Trs
 
noua aveam io cu 300

Madalin Zolti 24-04-07 19:29

Re: Oltcit Trs
 
Lascu, am vb cu Doarr4u si mi-o zis ca l-o sfatuit pupa :)))))) sa-si cumpere turbina aia :-j
No Comment !!!

bogdanlascu 24-04-07 23:16

Re: Oltcit Trs
 
mmmm ce chestie ,misto :),chiar nu este nevoie sa te bagi in discutie ;)

B-14-BYE 24-04-07 23:25

Re: Oltcit Trs
 
pupa mi-a zis doar sa iau o turbina de motor mic. el nici nu a stiut ca am cumparat-o sau ce am cumparat.. asa ca nu e nevoie sa faci impresie proasta despre anumiti oameni..

mad_mike 25-04-07 18:47

Re: Oltcit Trs
 
Sa vedem ce o sa iasa....oricum iti doresc succes:wink:

NightClubRacer 26-04-07 16:49

Re: Oltcit Trs
 
apropo, cati cai o sa aiba la sfarsit?

Bryan 26-04-07 17:03

Re: Oltcit Trs
 
97,546472135 (33)

el de unde sa stie ?

NightClubRacer 26-04-07 19:50

Re: Oltcit Trs
 
intrebam, la cati cai crede el ca va ajunge... :)


All times are GMT +2. The time now is 02:53.

- Copyright 2026 4Tuning