Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

JusT_SaY_BoBo 19-07-11 16:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4474592)
aaaaaaaaaaaaaaa? Ce ai spus Bobo?

ziceam ca o duc bine saptamana asta:lol::lol:,banuiesc ca asta se insinuai:lol:


buna asta cu bacu:lol:(nu am nimic cu zorro)

MnezO 22-07-11 21:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Astazi in Kaufland Pacurari vazut Hyperion, am stat in spatele lui la iesirea din parcare si MadCow in Pacurari la Lukoil cu care am schimbat si cateva vorbe :P.

Salutari si pe cale virtuala amandurora.

Hyperyon 23-07-11 01:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut mnezo..vazusem cand asteptam sa intru pe bulevard un golf negru frumusel dar erai cam aproape sa iti vad si numarul :))
salutare ;)

MnezO 24-07-11 12:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi 2slow pe independentei.

2slow4u 24-07-11 12:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut, salut..te-am vz de cand stateai la semafor.

MnezO 24-07-11 17:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4483960)
salut, salut..te-am vz de cand stateai la semafor.

Ne admiram reciproc. Eu ii spuneam nevestemi daca ii place cum arata masina ta si ne uitam la detalii :P

CRyS` 24-07-11 21:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Ba da ce limbaj ai! Te-ai insurat? :lol: NEVESTEMI!!! Pffff ea citeste forumul? :lol:

MnezO 25-07-11 10:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu citeste forumul Crys dar mergeand cu mine in masina v-a invatat pe toti cei care v-am salutat.

CRyS` 25-07-11 15:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Asta e bine!!

Azi ... am incercat sa ma iau cu tine dar.... frustratii de la maxim taxi nu mi-au dat voie !! + ca pe pod in Alexandru era sa ma zboare!!! :lol:

Eriksson 25-07-11 15:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4486423)
Asta e bine!!

Azi ... am incercat sa ma iau cu tine dar.... frustratii de la maxim taxi nu mi-au dat voie !! + ca pe pod in Alexandru era sa ma zboare!!! :lol:

unde era racerul

CRyS` 25-07-11 16:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Serios? Nu cred ca era vorba de liniute ci de o discutie de la sofer la sofer la maxim 10 km/h in contextul in care la 200 m in fatza era un semafor ce se pregatea de rosu si o coada de cel putin 10 masini!

mihayyy2000 25-07-11 16:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut MNZ aseara la Era la intalnirea bmw...

alex_maf2007 25-07-11 16:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
crys:)) ai aprindere la podul din alexandru:))) vezi ca mai stau copoii jos cu mamaliga sa prinda vitezomanii:D

MnezO 25-07-11 17:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 4486544)
Vazut MNZ aseara la Era la intalnirea bmw...

Salut mihay cer scuze ca nu te-am vazut.

Jockers 26-07-11 09:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut si eu ieri 2 slow prin tg cucului...dar eu cum in ultimu timp..is mai mult pieton :((


All times are GMT +2. The time now is 06:31.

- Copyright 2026 4Tuning