Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

2010 08-09-14 08:19

Re: Machete si... soferii lor
 
8 Attachment(s)
Frumuseti..

Ceva poze si de la mine din balcon..

s3rgyu 10-09-14 17:03

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5740721)
Frumuseti..

Ceva poze si de la mine din balcon..

Frumoasa privelistea :D

steaua23 14-09-14 18:37

Re: Machete si... soferii lor
 
Ai cumparat toate pickup urile :D

Faine pozele :) ... mai vrem

D Florin 15-09-14 22:10

Re: Machete si... soferii lor
 
Angajez soferi..... si soferite.

steaua23 18-09-14 17:47

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
8) :shock: :???: :lol:

D Florin 18-09-14 20:26

Re: Machete si... soferii lor
 
Tare Porsche ul ,cānd eram fan il doream mult.

2010 18-09-14 20:45

Re: Machete si... soferii lor
 
La arat taica :lol:
Nu este prea mic bre??

steaua23 18-09-14 21:53

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5743545)
La arat taica :lol:
Nu este prea mic bre??

Tractorul? Nu cred, pentru ca e modelul junior. Sper sa vina si cel mare cat de curand. Schuco nu prea da rateuri la dimensiuni ... Din ce am vazut eu.

2010 18-09-14 22:00

Re: Machete si... soferii lor
 
Am vrut sa il iau de la Vlad, dar cand am auzit dimensiunile am zis pas... de asta am intrebat.

steaua23 18-09-14 22:47

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5743577)
Am vrut sa il iau de la Vlad, dar cand am auzit dimensiunile am zis pas... de asta am intrebat.

Pai e foarte mic. Modelul real are 2.56m, iar macheta cam 14cm, deci e ok. Aceeasi senzatie o lasau si unimogii, dar masurati au fost ok.

Reme 18-09-14 23:31

Re: Machete si... soferii lor
 
beton ...

2010 23-09-14 16:58

Re: Machete si... soferii lor
 
5 Attachment(s)
Din timpul razboiului, in baie :lol:

Reme 23-09-14 17:55

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5744908)
Din timpul razboiului, in baie :lol:

frumoase cadre bre! imi place cum ai configurat mini-diorama!

2010 23-09-14 18:20

Re: Machete si... soferii lor
 
Multumesc frumos!

steaua23 23-09-14 18:47

Re: Machete si... soferii lor
 
Chiar tare :)


All times are GMT +2. The time now is 06:44.

- Copyright 2026 4Tuning