![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
bafta ! e minunata...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
foarte tare caiusssssssssssssss:lol:
hai ca poate luni iti dau semn bun pt gume:D |
Re: E46 - TM 77 EEE
Pfoai cat de "nesimtita" e...:shock:
Superb... Nu te bate gandu sa incerci si un hardtop? Cred ca ar fi cireasa de pe tort:D |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
tu oricum nu dormi noptile :lol::lol::lol:
dupa ce e gata masina lu caius facem ceva magic :lol: meeting :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
caius ai cea mai bestiala " teava " :)))
acum lasand caterinca la o parte ....fratele meu masina e bestiala, imi place mult de tot!:X:rockon: |
Re: E46 - TM 77 EEE
serios..ar trebui sa facem o petitie la guvern ..sa-l ucida pe ceaius...pe bune ,,,nu se poate asa ceva ...... ba.. tu chiar vrei sa ne bagi in boala:| ? nici nu vreau sa vad cum va arata vopsita..... cred ca o sa dau cu laptopu pe geam:))))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Quote:
Quote:
cand o sa fie gata toata masina vreau sa le compar iar Quote:
Quote:
preamareata culoare... buna asta. :D Quote:
Quote:
dar o sa ramana mici detalii care o sa o dea de gol... gen MOTORUL ? :lol: Quote:
Quote:
Quote:
ii si ala pe lista de cumparaturii... dar mai astept putin. Quote:
nu da vina pe masina mea ... :lol: Quote:
Quote:
iti stric forma... :lol: de azi dimineata... sforaia nebuna :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
5 Attachment(s)
mici retusuri la bestie... acum nu mai "horcaie" spatele :peace:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
In stilul asta 330-u tau se va pisha direct de sus pe designul M3-ului si CSL-ului :D:D:D:D:D:D:D
Chiar inainte de lavabil, oglinzile sexy si hardtop-ul porno ai un ASA DA ...URIAS de la mine !!! Felicitarile mele:lol::lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
doamne dumnezeule cum arata masina :|
|
Re: E46 - TM 77 EEE
@ cryssTM .. hehe ms pt poze :D
@ Maniak22 .. sincer nu prea cred.. un m3 de la mama lui nu poti sa-l compari cu home-made -ul meu :lol: @ b31rmy ... asta ii de bine sau de rau ? :confused: |
Re: E46 - TM 77 EEE
O sa ai un e46 de invidiat! ;) zise Pake... :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
E de bine .. da ce zic eu bine super bine :))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
nu zic ca masina lui caius nu e tare dar hai sa nu ducem comparatiile la extrem p.s bafta pe mai departe cu "bolidul" :) |
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning