Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

daflyer_oradea 14-05-11 14:27

Re: E46 - TM 77 EEE
 
bafta ! e minunata...

motzu 14-05-11 14:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
foarte tare caiusssssssssssssss:lol:
hai ca poate luni iti dau semn bun pt gume:D

D.Allecs 14-05-11 20:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Pfoai cat de "nesimtita" e...:shock:
Superb...
Nu te bate gandu sa incerci si un hardtop? Cred ca ar fi cireasa de pe tort:D

ar_66_rau 14-05-11 21:17

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4323029)
flavius .... am deja 255/30/19 pe spate... Pilot sport (nu eu, gumele :lol: )
le las pe astea ca arata ok... si am rezolvat toate problemele cu aripiile


cLkraul
ms frumos :D


de luni intra la vopsit.. e ultimu weekend petrecut acasa in halu asta :lol:

:X :X :X :X nu exista cum poate sa arate...eu zic sa nu o vopsesti ca iar nu mai dorm noptile :((((

laurentiu_tim 14-05-11 21:58

Re: E46 - TM 77 EEE
 
tu oricum nu dormi noptile :lol::lol::lol:

dupa ce e gata masina lu caius facem ceva magic :lol: meeting :lol:

radu_bmwe36 15-05-11 01:28

Re: E46 - TM 77 EEE
 
caius ai cea mai bestiala " teava " :)))

acum lasand caterinca la o parte ....fratele meu masina e bestiala, imi place mult de tot!:X:rockon:

myky99 15-05-11 01:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
serios..ar trebui sa facem o petitie la guvern ..sa-l ucida pe ceaius...pe bune ,,,nu se poate asa ceva ...... ba.. tu chiar vrei sa ne bagi in boala:| ? nici nu vreau sa vad cum va arata vopsita..... cred ca o sa dau cu laptopu pe geam:))))

Caius TM 15-05-11 08:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cRbL (Post 4323031)
cu alte cuvinte....e data dracu' masina asta :))
hai cu lavabila :D

:D thx bro'


Quote:

Originally Posted by Radu. (Post 4323323)
Dau super evazarile spate.

sunt copiate la mm de la un m3..
cand o sa fie gata toata masina vreau sa le compar iar


Quote:

Originally Posted by Grasu'XxL (Post 4323647)
Poliţia nu te-a oprit pānă acum? Ce le spui?:lol:

"va servesc cu un skittles ? :lol: "


Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4323989)
adio 3 culori cunosc pe lume :-) sa vina unica si preamareata culoare 8):lol: black sau cum ar zice ADF black edition :lol:

:lol:
preamareata culoare... buna asta. :D


Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4324093)
ADF black edition :D:D:D love

red & black pictures ?! :lol:


Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4324339)
oglinzile o dau de gol in rest astept vopseaua e :shock:

o sa vina si oglinziile... si oglinda interioara.. si bandourile.. o sa fie cum zice neamtu' .. alles komplett :lol:
dar o sa ramana mici detalii care o sa o dea de gol... gen MOTORUL ? :lol:

Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 4324476)
bafta ! e minunata...

multzu :D

Quote:

Originally Posted by motzu (Post 4324496)
foarte tare caiusssssssssssssss:lol:
hai ca poate luni iti dau semn bun pt gume:D

astept cu nerabdare :D

Quote:

Originally Posted by D.Allecs (Post 4324973)
Pfoai cat de "nesimtita" e...:shock:
Superb...
Nu te bate gandu sa incerci si un hardtop? Cred ca ar fi cireasa de pe tort:D

ms ...
ii si ala pe lista de cumparaturii... dar mai astept putin.

Quote:

Originally Posted by ar_66_rau (Post 4325067)
:X :X :X :X nu exista cum poate sa arate...eu zic sa nu o vopsesti ca iar nu mai dorm noptile :((((

daca umblii mort de beat prin parchorghi ala :lol: :lol:
nu da vina pe masina mea ... :lol:

Quote:

Originally Posted by radu_bmwe36 (Post 4325456)
caius ai cea mai bestiala " teava " :)))
acum lasand caterinca la o parte ....fratele meu masina e bestiala, imi place mult de tot!:X:rockon:

:lol: ms si ma bucur ca a intrat la categoria tzeava!

Quote:

Originally Posted by myky99 (Post 4325461)
serios..ar trebui sa facem o petitie la guvern ..sa-l ucida pe ceaius...pe bune ,,,nu se poate asa ceva ...... ba.. tu chiar vrei sa ne bagi in boala:| ? nici nu vreau sa vad cum va arata vopsita..... cred ca o sa dau cu laptopu pe geam:))))

mai imi pocesti odata numele... te rup cu bataia :lol:
iti stric forma... :lol:



de azi dimineata... sforaia nebuna :lol:

cryssTM 15-05-11 08:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
5 Attachment(s)
mici retusuri la bestie... acum nu mai "horcaie" spatele :peace:

Maniak22 15-05-11 12:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
In stilul asta 330-u tau se va pisha direct de sus pe designul M3-ului si CSL-ului :D:D:D:D:D:D:D
Chiar inainte de lavabil, oglinzile sexy si hardtop-ul porno ai un ASA DA ...URIAS de la mine !!! Felicitarile mele:lol::lol:

b31rmy 15-05-11 23:54

Re: E46 - TM 77 EEE
 
doamne dumnezeule cum arata masina :|

Caius TM 16-05-11 07:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
@ cryssTM .. hehe ms pt poze :D

@ Maniak22 .. sincer nu prea cred.. un m3 de la mama lui nu poti sa-l compari cu home-made -ul meu :lol:

@ b31rmy ... asta ii de bine sau de rau ? :confused:

P A K E 16-05-11 07:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
O sa ai un e46 de invidiat! ;) zise Pake... :lol:

b31rmy 16-05-11 09:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
E de bine .. da ce zic eu bine super bine :))

dani3lll 16-05-11 14:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4326095)
In stilul asta 330-u tau se va pisha direct de sus pe designul M3-ului si CSL-ului :D:D:D:D:D:D:D
Chiar inainte de lavabil, oglinzile sexy si hardtop-ul porno ai un ASA DA ...URIAS de la mine !!! Felicitarile mele:lol::lol:

cum ai reusit sa faci o asemenea comparatie ? :shock:

nu zic ca masina lui caius nu e tare dar hai sa nu ducem comparatiile la extrem

p.s bafta pe mai departe cu "bolidul"
:)


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning