![]() |
daca nu,atunci jaguar mai vechi
|
Nope... Mai incearca... :wink:
|
bugatti???? :P :?
|
bentley sau mai da ceva indicii
|
gata,stiu,daca nu-i masserati vin si eu in congo cu tine
|
hai zi odata ca mor ,nu mai am rabdare
|
Lancia Aurelia, parca...
|
Este english... :wink:
|
Aston Martin :?: :!: Model ... :oops:
|
Nope.
|
Atunci Triumph, nu :?: 8)
|
Haideti mah, cate firme englezesti sunt in UK ??? Las-o draqu... :wink:
|
Morgan?
|
Daca nu mai dai si tu un indiciu poate se mai umple o pagina aiurea :?
|
Eu cred ca e MG , da nu stiu ce model .
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning