Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

porsheGTS 30-12-09 18:11

Re: Counter Strike 1.6
 
Shobby eu zic sa te maim gandesti oleaca:)))!!Parerea mea!!!!!Dragster bagati pe svr Claudiei daca va lasa 1 vs. 1!!!Bafta !!

shobby_ams 30-12-09 22:31

Re: Counter Strike 1.6
 
dragster... jucam :D cand vrei sa jucam ?:D si svr

JuST_GiuGiu 30-12-09 23:17

Re: Counter Strike 1.6
 
banuiesc ca pe servarul claudiei!Am o intrebare servarul e deschis non stop?Si o mica rugaminte care ridica cs pe un sit ceva pt ca am vazut ca nu mai merge al meu!Si nu prea mas indura sa iau alte variante!

DTH 30-12-09 23:20

Re: Counter Strike 1.6
 
Da serverul este deschis non stop , pcp.gemenii.ro dar nu pe asta se joaca meciuri ca asta este public nu e de meciuri :) este full mereu ...si alt server numai deschid decat cand joc si eu meci si de 5 v 5 sau chiar mai multi ....si deschid cand joc si eu ca atunci sunt acasa ....:)

sm01tomi 30-12-09 23:23

Re: Counter Strike 1.6
 
daca se poate juca si steam on ma bag si eu :twisted:

dragsteraudioart 31-12-09 03:42

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by shobby_ams (Post 2935360)
dragster... jucam :D cand vrei sa jucam ?:D si svr

lasami un id de mess si rezolvam cumva

daca ne da claudia serv facem si un demo de aratat la nepoti

daca nu jucam pe pglwar :twisted:

dragsteraudioart 31-12-09 03:57

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2934736)
Shobby eu zic sa te maim gandesti oleaca:)))!!Parerea mea!!!!!Dragster bagati pe svr Claudiei daca va lasa 1 vs. 1!!!Bafta !!

rol tu ai jucat cu mine sau contra mea? vb pe prima si a 2-a harta ca pe a 3-a mam mutat sa fim mai echilibrati :twisted:

mai stii tu cum joaca pgl-isti poate ma fac de ras:shock::lol:

hai ca poate o dam cu spectator8)i:D

porsheGTS 31-12-09 09:42

Re: Counter Strike 1.6
 
In prima runda am jucat la Ct iar tu la tero..x-(...,pe d2 dupa aceea am iesit ca am avut niste probleme!!!Cum sa te faci de ras:)))poate sa ii faci de ras;)..Bafta

JuST_GiuGiu 31-12-09 13:01

Re: Counter Strike 1.6
 
Multa bafta la toata lumea si UN AN NOU FERICIT!Pentru ca nu ne mai vedem pana la anu!

dragsteraudioart 31-12-09 13:40

Re: Counter Strike 1.6
 
Va doresc un AN NOU FERICIT sa ne vedem si la anu pe servere si dc nu si la

:twisted:TUNING SHOW-uri:twisted:

shobby_ams 01-01-10 13:22

Re: Counter Strike 1.6
 
LA MULTI ANI TUTUROR SI UN AN NOU FERICIT SI MAI BUN !!! dragster uite id shobby_ams

dragsteraudioart 01-01-10 16:03

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2935943)
In prima runda am jucat la Ct iar tu la tero..x-(...,pe d2 dupa aceea am iesit ca am avut niste probleme!!!Cum sa te faci de ras:)))poate sa ii faci de ras;)..Bafta

Eu cred ca ti-a placut scorul meu:lol::lol:

22-3 :twisted: dar nu am fost singur am avut poate si noroc cu claudia si andy au jucat si eu bine:twisted:

porsheGTS 01-01-10 20:17

Re: Counter Strike 1.6
 
Assta asa e ,oricum joci bine bravo!!Se mai aude ceva de meciul 1 vs.1?

dragsteraudioart 02-01-10 01:03

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2938797)
Assta asa e ,oricum joci bine bravo!!Se mai aude ceva de meciul 1 vs.1?

eu astept un semn pe mess :rolleyes2

dragsteraudioart 04-01-10 15:59

Re: Counter Strike 1.6
 
vand ca nimeni nimic:???:

porsche te bagi tu la 1?:lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning