![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Apropo!! audi rs4??
nici vorba,kitul este de la firma "CARACTERE" fratilor..accesati www.caractere.com si vedeti...un rs4 original nu arata asa,dar masina este beton nu am ce zice..asa nu-mi plac oamenii aia care daca au o masina care arata cum arata repede isi pun acolo "S" pana si "RS" sau "M"...pff... |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ciprishor ... bine ai revenit printre noi ... ;)
si spor cu bacu` ;) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
tralaalalala, atenţie la linia treiiiiii. la linia treiii, soseşte acceleratul din Tokyo, săgeata roşieeeeee:
Attachment 289773 Attachment 289774 Attachment 289775 Honda Civic TypeR, în sfârşit în Satu Mare. Am fost si la un drivetest ;) Pe această cale vă mulţumesc pentru şansa de a schimba viteza la 8500RPM :)) si vă doresc mulţi kilometri în stil VTEC! |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
love at first sight...si eu vreau :(((
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
@bmw_fear......motor de 2 litri,aspirat,cu cca.200 cp,0-100 in 6,6sec...top speed 235km/h....super masinutza!!!:)
|
E faina masina da la dotari din fabrica sta foarte prost din cate am vazut.....nici macar un rahat de radio nu i-o putut baga....in rest faina masina.
Na asta vad ca are cd-player.....da cred ca proprietarul a platit extra pt el nu? |
Civic Type R este in momentul actual cel mai bine cotat Hot Hatch (intre Focus ST, Golf GTI, Megane F1, Cooper S) de către jurnalisti de specialitate, motorul V-TEC, ca orice motor Honda este ca o cutie de bijuterii. Fără vibratii, fără turbo lag, si cel mai distractiv lucru: lucrează pe turaţii de 7500-8500 rpm. Un link: https://www.youtube.com/watch?v=1iq1QuBpkic
Type R se aduce in România fără climatizare, fără CD player, practic ... gol. Varianta asta este adusă din Germania, mp3+wma player, climatronic, etc. |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
6 Attachment(s)
Un Bmw M5 nou in Satu Mare, ieri a intrat in tara unchiumeu cu el.....cred k e singurul din SM :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
:!: pachet M e ceva M5 e altceva....ala nu e M5 e seria 5 .....:shock:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
nush ce sa zic, da ii cu mult mai diferita decat un serie 5 normal....un serie 5 cati cp are????
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
da io zic oricum k ii masina tare....2006,biturbo, 328 cp, automat....full option....40000 euro
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
un M5 are 507 cp are niste fante la smnalizatoare pe parti are evacuare pe ambele parti....are butonul "M" care ii da toti cei 507 cai...Iar cp la seria 5 depind de model
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
si asta are la schimbator un buton M, si o pozitie M
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
uite poze m5
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:18. |
- Copyright 2026 4Tuning