Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

CIPRI_sor 19-06-07 14:52

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Apropo!! audi rs4??
nici vorba,kitul este de la firma "CARACTERE" fratilor..accesati www.caractere.com si vedeti...un rs4 original nu arata asa,dar masina este beton nu am ce zice..asa nu-mi plac oamenii aia care daca au o masina care arata cum arata repede isi pun acolo "S" pana si "RS" sau "M"...pff...

Spark 19-06-07 18:16

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ciprishor ... bine ai revenit printre noi ... ;)

si spor cu bacu` ;)

gergo 20-06-07 20:11

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
tralaalalala, atenţie la linia treiiiiii. la linia treiii, soseşte acceleratul din Tokyo, săgeata roşieeeeee:
Attachment 289773
Attachment 289774
Attachment 289775
Honda Civic TypeR, în sfârşit în Satu Mare. Am fost si la un drivetest ;)
Pe această cale vă mulţumesc pentru şansa de a schimba viteza la 8500RPM :)) si vă doresc mulţi kilometri în stil VTEC!

Criwar 20-06-07 20:56

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
love at first sight...si eu vreau :(((

bmw_fear 20-06-07 21:08

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by gergo (Post 958344)
tralaalalala, atenţie la linia treiiiiii. la linia treiii, soseşte acceleratul din Tokyo, săgeata roşieeeeee:
Attachment 289773
Attachment 289774
Attachment 289775
Honda Civic TypeR, în sfârşit în Satu Mare. Am fost si la un drivetest ;)
Pe această cale vă mulţumesc pentru şansa de a schimba viteza la 8500RPM :)) si vă doresc mulţi kilometri în stil VTEC!

ce motorizare are:?: :?:

bandith00 20-06-07 23:36

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
@bmw_fear......motor de 2 litri,aspirat,cu cca.200 cp,0-100 in 6,6sec...top speed 235km/h....super masinutza!!!:)

danny19_sm 21-06-07 10:07

E faina masina da la dotari din fabrica sta foarte prost din cate am vazut.....nici macar un rahat de radio nu i-o putut baga....in rest faina masina.

Na asta vad ca are cd-player.....da cred ca proprietarul a platit extra pt el nu?

gergo 21-06-07 10:10

Civic Type R este in momentul actual cel mai bine cotat Hot Hatch (intre Focus ST, Golf GTI, Megane F1, Cooper S) de către jurnalisti de specialitate, motorul V-TEC, ca orice motor Honda este ca o cutie de bijuterii. Fără vibratii, fără turbo lag, si cel mai distractiv lucru: lucrează pe turaţii de 7500-8500 rpm. Un link: https://www.youtube.com/watch?v=1iq1QuBpkic

Type R se aduce in România fără climatizare, fără CD player, practic ... gol. Varianta asta este adusă din Germania, mp3+wma player, climatronic, etc.

rapidistu_c&c 24-06-07 19:31

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
6 Attachment(s)
Un Bmw M5 nou in Satu Mare, ieri a intrat in tara unchiumeu cu el.....cred k e singurul din SM :D

42ning 24-06-07 20:43

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
:!: pachet M e ceva M5 e altceva....ala nu e M5 e seria 5 .....:shock:

rapidistu_c&c 24-06-07 20:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nush ce sa zic, da ii cu mult mai diferita decat un serie 5 normal....un serie 5 cati cp are????

rapidistu_c&c 24-06-07 20:48

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
da io zic oricum k ii masina tare....2006,biturbo, 328 cp, automat....full option....40000 euro

42ning 24-06-07 20:48

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
un M5 are 507 cp are niste fante la smnalizatoare pe parti are evacuare pe ambele parti....are butonul "M" care ii da toti cei 507 cai...Iar cp la seria 5 depind de model

rapidistu_c&c 24-06-07 20:49

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
si asta are la schimbator un buton M, si o pozitie M

42ning 24-06-07 20:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
uite poze m5


All times are GMT +2. The time now is 19:18.

- Copyright 2026 4Tuning