Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

Decodat 07-09-11 19:10

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
95 E cu totul

cotabitza 08-09-11 12:57

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Cat m-ar costa http://www.ebay.com/itm/3CH-Channels...item3a644b09da cu totul?

Multumesc!

Decodat 08-09-11 16:44

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
100 LEI.

Decodat 10-09-11 21:12

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up............

Decodat 12-09-11 22:55

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...........

PrietenCuTine 13-09-11 09:40

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
O macheta hyundai accent 2006 -> prezent la ce pret o aduci ?!

Decodat 13-09-11 16:52

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Nu este de gasit.

mustang_mach1 14-09-11 12:59

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
sal, ma intereseaza cat ma costa toate 8 machetele sa-mi vina acasa (cu tot cu comisionul tau, taxe vamale, transport), pret final ?
mentionez ca toate sunt de la acelasi vanzator, deci nu ar trebui sa fie foarte mult transportul din SUA.

http://www.ebay.com/itm/2010-SHELBY-...item1e5a248f73

http://www.ebay.com/itm/1953-CADILLA...item20b5561fec

http://www.ebay.com/itm/1964-1-2-FOR...item1e5de19f27

http://www.ebay.com/itm/2006-DODGE-C...item5d2d0fffcc

http://www.ebay.com/itm/1971-PLYMOUT...item1e629eea29

http://www.ebay.com/itm/1971-FORD-MU...item20ad601b81

http://www.ebay.com/itm/1971-CHEVROL...item1e663b1cb5

http://www.ebay.com/itm/2008-CHEVROL...item20b4b999fb

Decodat 14-09-11 16:04

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Toate 8 costa cu tot cu transport 850 lei, la care se mai adauga TVA-ul deoarece vanzatorul este persoana juridica (firma), si vamesul o sa-mi calculeze Tva-ul. Total ar fi 1054 lei.

mustang_mach1 14-09-11 16:09

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
850 ron era ok, dar + TVA deja iese cam scump, mama lor de legi si TVA...

Racer21 15-09-11 15:20

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by mustang_mach1 (Post 4585295)
mama lor de legi si TVA...

+1, intr-unele momente imi pare asa rau ca m-am nascut in Romania si nu in USA :lol:

mustang_mach1 15-09-11 15:37

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by Racer21 (Post 4587286)
+1, intr-unele momente imi pare asa rau ca m-am nascut in Romania si nu in USA :lol:

EU IN TOATE !!!:D

TheOvy27 15-09-11 16:58

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://www.ebay.com/itm/320758646256...wt_1361...m-ar interesa Reventonul asta?

Decodat 15-09-11 20:36

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Este licitatie.

Decodat 17-09-11 22:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...........


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning