Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

DRK*DeSiGn 28-04-09 14:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asta e o ghicitoare??=)))

Lucian_GXZ 28-04-09 15:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
DA! Cine se imbraca in costum negru cu albastru, e gay si e tovarash cu robin :-j

daffy duck™ 28-04-09 15:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
chuck norris???

Lucian_GXZ 28-04-09 16:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Robin Hood? NU MA! Mai baga!

Lucian_GXZ 28-04-09 16:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
... si nici "cichician" nu e daca la asta te gandeai

Lucian_GXZ 28-04-09 16:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am zis gay, dar asta nu inseamna ca e andu! deci fara Chuck Norris, Robin Hood, Andu sau Jackye Chan

daffy duck™ 28-04-09 16:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aaa.....cei 4 fantastici?

Ace MNE 29-04-09 01:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma de spaga nu e bani ca spaga acume cat scoala si avand in vedere ca ma descurc cat de cat cu cercu' ala de ii zice ghidon si giosticu' cre' co' sa-l iau fara spaga.


https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/113688-dacia-1300-a.html un coment ceva :rolleyes2:rolleyes2

Lucian_GXZ 29-04-09 14:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
:) Cam stresat razvanica...

Tweety_rzw 29-04-09 15:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vezi să nu iei vreun Warning dracu:sad: de la vreun cine ştie ce MODERATOR ;) aşa parşiveşte cum fac ei !

kidu2006 29-04-09 15:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2273174)
DA! Cine se imbraca in costum negru cu albastru, e gay si e tovarash cu robin :-j

sa`i iei cucu`n gura ca ala nu e ghei:evil:

kimi 29-04-09 15:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))))))))))))))eee nuuu....

BGY_Bogdy 04-05-09 13:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Robynet te-am ragat mai demult sa faci 8 Palasolare le-ai facut ?

RoByNeT 04-05-09 13:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
maine dupa amiaza ma duc sa le iau ... eventual sa aduci si banii :)

BGY_Bogdy 04-05-09 13:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok spune cat face si facem plata !

RoByNeT 04-05-09 13:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
maine iti spun exact sa vad cat pot sa las ...

Tweety_rzw 04-05-09 15:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fă frate şi pentru mine unu ,îl plătesc doar să îmi faceţi ;) ! că ,cu daffy ma aleg cu nimic ;)

RoByNeT 04-05-09 16:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
notat

DRK*DeSiGn 04-05-09 17:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vreau si eu o sigla :D sa imi zicetzi kt tre sa cotizez :D

RoByNeT 04-05-09 17:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu stiu daca iau si buline maine sa vedem

GopPo 05-05-09 02:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
pt bughy

pret 700 la tcm
dar pot gasi si mai ieftin ;)

BGY_Bogdy 05-05-09 10:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Goppo dap ms dar deocamdata am in cap altceva doar stii :D
@Drk sigle am eu suna-ma si v sa-ti dau

daffy duck™ 05-05-09 10:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba....trebuie sa mai facem niste parasolare ...o sa iti zic pe mess pt cine si cate....

Tweety_rzw 05-05-09 11:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vezi daffy unul în + ;) pls

BGY_Bogdy 05-05-09 12:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2290278)
Vezi daffy unul în + ;) pls

pe ce il pui tu micutule razvanel ? sper sa nu ne trezim cu el pe o dacie de remat sau alta catastrofa

johnny325 05-05-09 12:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu ma il vrea sa-l puna in camera;)

Tweety_rzw 05-05-09 13:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
My friend bog,il voi pune pe birou voi face şi POZĂ să nu se înţeleagă altceva ;) !

F_L_R 05-05-09 19:46

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
-Luciane vb si tu cu Gabi sau ZoliaT sa luati si Usergroups. Voi va cunoasteti mai bine si stiti cui sa dati accept . Bafta !

Lucian_GXZ 05-05-09 19:49

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Pai avem usergroups, daca te referi la cel cu inferno motorsport?

BGY_Bogdy 06-05-09 18:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Robynet ce se aude cu acele palasolare ...deja imi e rusine de baietii din Gaesti au vb ceva cu mine si acuma ma fac de cacao... astept raspuns !

F_L_R 06-05-09 23:38

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Pai da dar eu sunt moderatorul usergrupului....Luciane vrei sa te dau afara din Inferno? ha ha ha !!!!

RoByNeT 07-05-09 08:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frate am vb si cu lucian plm ... asta cu parasolarele a inteles printre randuri si mi`a facut si el ce a vrut ... deci ... vorbim vineri ... am 6 parasolare dar imense ... adica sunt cu 2 degete mai mari decat alea ... pentru ca DAFFY nu mi`a zis ca FONTUL CU CARE AU FOST FACUTE CELELALTE, A FOST FONTUL TURTIT !!!!!! si evident au iesit mai mari .... plm ... eu vi le arat vineri dar stiu ca oricum le`am facut degeaba plm lasa ca le platesc eu .... ma pish pe ele ... o sa il rog pe goppo sa faca rpd pentru baieti azi vreo 10 ...

daffy duck™ 07-05-09 09:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai ce vina am eu...nici eu nu am zis la ala unde faceam eu ce si cum...iam zis ce dimensiuni vreau si cat ma costa...restu face firma/omu....dca nu stii sa gasesti pe cineva capabil pt a face ceva...nu te mai baga
si nu incerca sa bagi dalea gen " domne daffy mia zis asa sau nu mia zis"

GopPo 07-05-09 10:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba daca vreti sa fac treaba buna...am nevoie de corel

kimi 07-05-09 11:49

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Da-l afara da-l in mm :))))

Tweety_rzw 07-05-09 13:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2296271)
ba daca vreti sa fac treaba buna...am nevoie de corel

Şi nu şti mă goppo să ceri ;) am eu corel !;)

p.s daffy i love you :X :)):lol:

RoByNeT 07-05-09 14:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2296194)
pai ce vina am eu...nici eu nu am zis la ala unde faceam eu ce si cum...iam zis ce dimensiuni vreau si cat ma costa...restu face firma/omu....dca nu stii sa gasesti pe cineva capabil pt a face ceva...nu te mai baga
si nu incerca sa bagi dalea gen " domne daffy mia zis asa sau nu mia zis"

auzi frate ... eu nu aveam de unde sa stiu ca imi trebuie ala in corel exact cum mi`a explicat GOPPO, NU AVEAM DE UNDE SA STIU CA NU MA PRICEP trebuia sa imi zici dreaq ! bine ca esti tu capabil !!! ( mi`ai zis sa ii dau pozele de pe site EL DUPA ALEA A FACUT ) lasa ca le platesc eu pe astea de la mine din buzunar si gata. nu mai bag nimic cu tine lasa deci nu ma mai bag.

GopPo 07-05-09 15:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gogu nu te supara....ca nu ai dc...e copil...lasa-l
app...am rezolvat

RoByNeT 07-05-09 16:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ms ... si te rog daca ai undeva cu material bun fa`le tu de acum ... asta e ... nu`s in stare

GopPo 07-05-09 17:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
te superi aiurea


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning