Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

MihaiCsl 25-06-11 18:51

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4421625)
Cea din CUG imi este vecina cea de pe Silvestru mi-a fost vecina :lol:

Da, da, da, nu vrei sa recunosti ca ai urmarit fata :D
Asa, era sa uit de doamna asta rosie ca focu :D
Poza este facuta de un amic :D

CRyS` 25-06-11 19:17

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4421830)
Da, da, da, nu vrei sa recunosti ca ai urmarit fata :D

Nu ma cheama ... sa nu zic acum aici cine cum si ce face!!!

D3m0N 26-06-11 22:52

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4421119)
eu zic sa va linistiti. e unul singur si are IS 02 TOF si e condus de o doamna blonda.

Daca e mai tanara ea e, daca nu e sotia domnului Tofan, care conducea X6-le alb 01 TOF eu l-am vazut azi si asa mi s-a parut:)

mituc 26-06-11 23:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Zilele trecute am vazut un Mini Cooper JCW pe la carrefour. Il stie cineva pe proprietar?

Tim 29-06-11 04:28

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Bumtzi Bumtzi!

vlad87 29-06-11 07:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Ce tare e Dacia !

CRyS` 29-06-11 10:28

Re: Masini tari din Iasi
 
E mai tare Dacia ca M3-ul ala vechi de deeeeeeeemuuuuuuuult in Iasi!

MihaiCsl 29-06-11 18:52

Re: Masini tari din Iasi
 
m3-ul l-am vazut la vazare pe autovit :P

Mangobit 30-06-11 19:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Uzi Dancu sau Tomesti ...Frumos ..chiar are pachetul m3?!

Eriksson 30-06-11 20:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Mangobit (Post 4434169)
Uzi Dancu sau Tomesti ...Frumos ..chiar are pachetul m3?!

cum poate un m3 sa aiba pachet m3 ?:)))
app uzi = hpr ?

grg_92 30-06-11 20:34

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Eriksson (Post 4434408)
cum poate un m3 sa aiba pachet m3 ?:)))
app uzi = hpr ?

da uzi=hpr

MihaiCsl 30-06-11 20:53

Re: Masini tari din Iasi
 
E cel a Roxanei, ca din cate am inteles l-a dat si si-a luat altceva... ?

MnezO 30-06-11 21:51

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4434464)
E cel a Roxanei, ca din cate am inteles l-a dat si si-a luat altceva... ?

Deci Roxana a facut schimb cu un membru AMC a dat m3 pe seat leon vvti deci masinile au ramas tot la cunoscuti .

MihaiCsl 30-06-11 22:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4434617)
Deci Roxana a facut schimb cu un membru AMC a dat m3 pe seat leon vvti deci masinile au ramas tot la cunoscuti .

Aaa, credeam ca-i al Roxanei, desi nu seamana mai deloc. :P

grg_92 30-06-11 22:26

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4434697)
Aaa, credeam ca-i al Roxanei, desi nu seamana mai deloc. :P

pai ala e...care l-a avut ea...si acum are leonu rosu...cum adica nu seamana deloc:rolleyes2

MihaiCsl 01-07-11 12:04

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4434728)
pai ala e...care l-a avut ea...si acum are leonu rosu...cum adica nu seamana deloc:rolleyes2

Nu mai inteleg nimic, in fine, las-o asa ca-i mai bine. =))

Jockers 01-07-11 16:19

Re: Masini tari din Iasi
 
hpr si cu uzi nu sunt 1 si aceeasi masina sunt diferite dar amandoua sunt super :X

Eriksson 01-07-11 17:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4436138)
hpr si cu uzi nu sunt 1 si aceeasi masina sunt diferite dar amandoua sunt super :X

detaliaza terog
din cate am auzit e aceeasi masina

grg_92 01-07-11 17:50

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Eriksson (Post 4436238)
detaliaza terog
din cate am auzit e aceeasi masina

a confirmat si mnezo mai sus ce nu e clar ?:rolleyes2:rolleyes2 e aceeiasi masina...rox=uzi, s-a facut schimb de proprietar..

Bondellu 01-07-11 23:18

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4421294)
si daca nu gresesc din amintirile mele...e sotia lui bogdan cord.

E vecina de cartier, sta vis-a-vis de AFA, e a Cristinei Tofan si e una si aceeasi masina(numerele de Germania si TOF).

Jockers 02-07-11 11:58

Re: Masini tari din Iasi
 
din cate stiu eu..deci nu imi sariti in cap ...:D eu vedeam hpr parcat la tigarete in spate nu stiu exact cum se numeset...si in acelasi timp vedeam Uzi in parcarea de la vechi rom telecom... sper sa nu ma insel..dar o sa ma interesez si o sa va spun exact cand o sa ma intalnesc cu cineva...care stie..

CRyS` 02-07-11 14:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Jockers - MNZ e in HPR si MNZ e si vecin de cartier cu Roxana!!! Asa ca....nu te mai interesa degeaba! Pierzi timpul!

MihaiCsl 02-07-11 21:58

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4438041)
Jockers - MNZ e in HPR si MNZ e si vecin de cartier cu Roxana!!! Asa ca....nu te mai interesa degeaba! Pierzi timpul!

Da, e aceiasi masina si din cate am inteles, Andrei a dat-o si acum este in Bucuresti. In fine, mie mi s-a parut mai ingrijita cand a fost pe mainile lui Andrei, decat pe mainile Roxanei. :)
Parere pur personala :)

Nuicarc 08-07-11 14:24

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Am mai vazut un Granturismo Hamann cred si un M3 cabrio :)

Tim 13-07-11 12:32

Re: Masini tari din Iasi
 
https://www.4tuning.ro/masini-tunate-...etro-9742.html

DeMoN94 14-07-11 16:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Nuicarc (Post 4451823)
Am mai vazut un Granturismo Hamann cred si un M3 cabrio :)

e cumva pe traseu pe care cobori de pe copou pe sculeni ?:-? pe stanga la o casa ?

John BRO 17-07-11 00:28

Re: Masini tari din Iasi
 
Rolls Royce Phantom B-XX-CCW.Se plimba pe la piata nicolina.:rolleyes2Uriasa masina.

Danos 17-07-11 20:30

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by John BRO (Post 4469415)
Rolls Royce Phantom B-XX-CCW.Se plimba pe la piata nicolina.:rolleyes2Uriasa masina.

Salut.Spune-mi te rog mai exact pe unde ai vazut-o,vreau neaparat sa o prind,niciodata nu am vazut una in ''carne si oase'':D

N3n3a 17-07-11 21:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by John BRO (Post 4469415)
Rolls Royce Phantom B-XX-CCW.Se plimba pe la piata nicolina.:rolleyes2Uriasa masina.

am vazut-o si eu ieri prin targu cucu.. superba masina.. si intradevar e mai mare in realitate decat in poze.. :shock:

Danos 17-07-11 21:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4470942)
am vazut-o si eu ieri prin targu cucu.. superba masina.. si intradevar e mai mare in realitate decat in poze.. :shock:

:???: deci umbla prin zona asta...nicolina-tg cucu,neaparat trebuie sa o prind...

John BRO 18-07-11 22:21

Re: Masini tari din Iasi
 
Eu am vazut-o la pasarela Bucium.Si la Piata Nicolina.

Danos 18-07-11 22:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by John BRO (Post 4473234)
Eu am vazut-o la pasarela Bucium.Si la Piata Nicolina.

Deci e clar,am ceva de umblat:lol:

John BRO 18-07-11 22:34

Re: Masini tari din Iasi
 
Bafta!!:lol:

John BRO 18-07-11 23:11

Re: Masini tari din Iasi
 
Stii unde locuieste domnul Vlasov?El are un Rolls Royce Phantom.S-ar putea sa fie al lui.

Bogdan.IS 18-07-11 23:49

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by John BRO (Post 4473323)
Stii unde locuieste domnul Vlasov?El are un Rolls Royce Phantom.S-ar putea sa fie al lui.

Vlasov...daca nu ma insel sta pe sararie ???

Danos 19-07-11 09:43

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by John BRO (Post 4473323)
Stii unde locuieste domnul Vlasov?El are un Rolls Royce Phantom.S-ar putea sa fie al lui.

Stiu ca al lui e negru...si am auzit ca mai sta prin bucuresti in ultima vreme...Rolls-ul asta care il caut e tot negru?

MihaiCsl 19-07-11 09:51

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Danos (Post 4473894)
Stiu ca al lui e negru...si am auzit ca mai sta prin bucuresti in ultima vreme...Rolls-ul asta care il caut e tot negru?

Eu am vazut doua in Iasi, unul negru si unul gri. :)

John BRO 19-07-11 20:11

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
Rolls-ul pe care-l cauti apartine "domnului" Vlasov.

aalex691 19-07-11 22:26

Re: Masini tari din Iasi
 
John_Bro, esti cumva vechiul "Limuzina" ? :D Ca mai demult te fereai sa afirmi ca e a lui.
p.s. Ursuletul pick-up visiniu l-a vazut careva ?

N3n3a 19-07-11 22:28

Re: Masini tari din Iasi
 
il vad mai tot timpul la auto crom.. prin oras nu prea l-am vazut


All times are GMT +2. The time now is 19:39.

- Copyright 2026 4Tuning