![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
acum seria semaforu.........
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
..............
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
furia alba frate :( saraca ... cate burn`uri a dat saraca :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ata ete dumnezeu sa o odihneasca ca acum este dauna,a intrat ala care a luat-o in curu la un tir:(
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da cu dacia in perete ,poate iti pica un Renault din ea :twisted::evil::lol::dance:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lui ia picat pe o pisica nu un renault :):):)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
O fii bine ma? acuma nu se stie care ii da si care primeste ..nu uitati aparentzele insheala :))):evil::evil:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
@ LUCIAN Asta e GTI-ul care ti-am vb de el la tel am zis sa pun poze aici ca e mai practic :D astept un ras de la tine sau Racy
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Am si eu o poza cu Daffy cand erai un mucos mic....las poza sa vb
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Baiii sa mor...si nu altcva...puteam sa jur....ca vomit... :lol: tocmai mancam bai B G Y vrei sa ma omori? :lol: ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pfoai......ce misto...ce caterinca....pffffff.......live your life guys!!!! sa nu zic gays:):):):):)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Totul pana la daffy beei hahaleeereloorr ma-ati,ati,va-ti inteles :bat: :bat:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa fratimiu..tine-mi partea...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu observ o f mare asemanare =))) nu te-ai maturizat f mult duffy :)))
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:46. |
- Copyright 2026 4Tuning