Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

SEBASTIAN 18-02-07 21:55

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
1 Attachment(s)
Frica de ce mi-ar fi in cel mai rau caz pot sa fiu invins pentru o mica perioada de timp.

BaBaOs 19-02-07 09:15

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
foarte frumos Sebastian. Tot respectul .Te consider unul dintre cei mai competenti si pasionati raceri din RO.as paria pe tine oricand si sper sa le rupi gura in continuare in special la oameni ca ono care nu stiu decat sa apara la televizor si sa faca lumea agarici. salut

nepotu 19-02-07 17:50

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
pana la ce viteza ai kilometraju' pe bord sebi? chiar sunt curios

bejdesigne 19-02-07 17:59

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
220km/h :)))) glumesc...crek ai pus digital nu?

SEBASTIAN 19-02-07 21:28

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
260 mai merge ceva apoi dupa turometru sau ma leg cu aparatele si vad totul in timp real inclusiv viteza reala nu la cat ajunge bordul.

sco211 19-02-07 21:38

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
ar fii interesant un top speed...se poate? ;;)

SEBASTIAN 19-02-07 21:49

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Nu sunt date publice.

Hori 19-02-07 22:00

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
treisutesiceva :))

SEBASTIAN 19-02-07 22:04

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
De cai!!!!

Hori 19-02-07 22:16

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
am uitat sa scriu "de cai" :P

nepotu 20-02-07 17:07

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
1 Attachment(s)
uite sebi bordu lu gemballa ala de kre ziceam....yo zic k e ceva...

Bryan 20-02-07 20:47

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
numai copiii de clasa a 4a judeca masinile dupa viteza de pe bord(nu te supara ca iti spun ;))

nepotu 20-02-07 21:16

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
nu am de ce sa ma supar bryan fiekre cu parerile lui da nu cred k sunt pusi de 9ff 400 de km/h pe bord si masina ajunge la 160 hai sa fim seriosi....din cate stiu e peste porsche-ul lui ono asta alb....si fara suparare da sebi a castigat la mustatza cu ono....parerea mea....

nepotu 20-02-07 21:19

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by Bryan (Post 761469)
numai copiii de clasa a 4a judeca masinile dupa viteza de pe bord(nu te supara ca iti spun ;))



si nu judec masina k are 400 km/h pe bord k aia pot sa ii pun si yo pe dacie la misto da am vazut ce poate masina aia...e adevarat k pe sebi nu am avut ocazia sa-l vad da nush ce sa zic....parerea mea k e peste sebi acel porsche....asta dak am voie sa am si yo o parere....:rolleyes2

SEBASTIAN 20-02-07 21:30

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
O fi peste dar eu meru l-am simtit ca umbal prin retrovizoare.
Bord cu 400 e marketing si cand o sa sti mai multe despre asta si tehnica o sa vezi care e mersul.
De multi, prea multi ani 9ff incearca sa atinga bariera celor 400km dar nicidecum cu un porsche de mana a doua sau de strada pur.
S-au apropiat si au facut un 380 testat dar neomologat.
Sunt multi care-si doresc ca bordul sa arate mai mult decat de serie si atunci apeleaza la astfel de abtibilde.
modificand transmisia bordul urca spre 400 dar la viteze mai mici adica are 400 pe bord si 300 in realitate. Si schimbarea rotilor joaca un rol important.
Cat despe acel porsche murdar mediatizat il bat asa cum am facut si pana acum la orice ora.
Mai mult decat sa ratez startul si sa-l ajung sa-l depasesc ce sa-i fac.
Am ridicat si piciorul din gaz la 400m si apoi la 310 tot in fata eram...
Daca asta nu e destul...


All times are GMT +2. The time now is 21:47.

- Copyright 2026 4Tuning