![]() |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
vbm pe mess daca e;) |
Re: Toyota Celica VS .... ?
kidule ce zici tata incerci si cu japoneza mea???ia zi, si poate me iei si pe mine cand te dai cu dun3_g da??? ca daca tot se termina sezonul legalelor..sa inceapa cel al ile........
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Salutare!
Am shi io o Toyota Celica 1.6 pe care m-am hotarat s-o vand, ca se pare ca nu e de nasul meu :D. O sa-mi iau o masina de oras, vreau sa las Celica pe mana cuiva care sa stie s-o exploateze asa cum trebuie. Masina am adus-o cu mine din Anglia (e cu volan pe stanga, am luat-o de la o poloneza). Nu cred c-a fost folosita la adevarata ei valoare niciodata. Eu pot sa zic doar ca cel mai mult am mers cu ea cu 210 kmh (nu, nu pe soselele noastre, intr-adevar). Si pe soselele noastre n-a rulat decat vreo 10000 de km. Daca e cineva interesat... |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Am vazut masina la "vanzari" si am vazut-o si pe autovit..arata foarte bine,desi nu cred ca o sa ai prea mare succes datorita volanului pe partea stanga:sad:
Daca o bagai la dezmembrat era altceva,dar oricum nu se merita pentru ca repet,arata foarte bine si cred ca ar fi pacat;) Kiki,du-te dreaq ma cu pitica ta ca n`are rost;)stii tu mai bine dc..oricum o sa ne dam odata de fantezie daca tii neaparat |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Pai masinile de la noi au volan pe stanga, cred ca vroiai sa spui dreapta
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Volanul e pe partea stanga, asa cum tre' sa fie, numai ca am facut mentiunea ca sa nu fie neintelegeri, fiind adusa din Anglia ;)
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Aolo ce .. sunt..pe dreapta vroiam sa zic,da m`am grabit;)
pai atunci e bine daca il ai ACOLO UNDE TREBUIE:)))o vinzi de vandut..apropo ce pret ceri? |
Re: Toyota Celica VS .... ?
5000 neg
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
bravo kidule iti trage bine masina dar ursuletu meu papase niste miere inainte sa vina si daia mergea asa :D
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Bafta |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Tael pana la urma te-ai hotarat?
e de 2.0 sau de 1.6 ursul tau??? Presupun ca l-ai facut pe kidu :) |
Re: Toyota Celica VS .... ?
da kidule cand mai faci ceva dai un mesaj ceva , bluey e de 1.6 dar am filtru de aer sport si toba sport si din cauza asta merge asa :)
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Si eu care credeam ca e de 2.0 cum ai scris prima data in postul de mai sus si apoi l-ai editat .
Ce filtru ai sa-mi iau si eu? E d-ala cu multi cai??? |
Re: Toyota Celica VS .... ?
gresisem tasta :P filtru e din vitan si iti da multi cai
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:08. |
- Copyright 2026 4Tuning