![]() |
Re:
Quote:
e doar o gluma |
4 Attachment(s)
WOW !
Asa aratau cauciucurile mele dupa ce am luat o linie de tramvai ! Iar in ultima poza se poate observa efectul Naposimului asupra \" cucului\" ! |
2 Attachment(s)
Speeder Nice Picture :p
vand un cauciuc 255 / 22 / 60 .. e in poza d ami jos ... e d la un Escalade :) |
4 Attachment(s)
se recunoaste cineva :) ;)
|
ala cu spaca e cumva Hondaru? :D
|
haha sunt super tari :) ... marfa :)
|
1 Attachment(s)
ce ziceti de asta? :lol:
|
1 Attachment(s)
Va zice ceva reclama :))
|
1 Attachment(s)
nu stiu cat e de funny dar meritau vazute :P
|
1 Attachment(s)
funny
|
lowrider e criminala poza sa mor yo .. hahahahaha
|
Da,si eu m-am spart de ras :lol:
|
1 Attachment(s)
CEL MAI TARE BARBAT AL ANULUI :lol:
|
2 Attachment(s)
:lol:
|
5 Attachment(s)
:arrow:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:49. |
- Copyright 2026 4Tuning