Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

bogdanhood 16-09-07 10:38

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
10 Attachment(s)
Hop si yo...:D..
Sunte-ti rai mei mah.... Unii modifica ce pot si cum pot... de la vechea si batrana Dacie (care de ce sa nu recunoastem, ne-a tarat pe toti prin tara asta atata timp) pana la masini de ultima generatie la care multi din noi viseaza dar... datorita lipsei de bani... raman doar cu visele. Ar trebui incurajati... pentru ca trebuie sa ai curaj sa modifici o Dacie... tot dacie ramane...:sad: Prelucrate bielele, pistoanele, modificata carburatia... un motor de 1300 devine un "monstru" de 120 - 130 caiuti.... Intr-adevar tre` sa detii un peco, dar asta ce mai conteaza cand te "hranesti cu adrenalina" in momentul plecarii de pe loc! Unele sunt "spoite" naspa, e drept, dar sunt si dacii frumoase... Poate aici voi atrage critici dar tre` sa privim adevarul in fata... toti am avut dacii la inceput de drum. Ar trebuii facut un topic pentru cei care au dacii modificate si cu ajutorul celor de la C&O Tunning sa le dam sfaturi cum sa o faca sa fie cat mai cool! Cam atat cu palavrageala. Daca o sa criticati sau o sa ma criticati... asta e... parerea mea...8)
Masina mea acum...

bogdansv02lah 08-02-08 13:39

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
12 Attachment(s)
ce ziceti de dacia mea
Attachment 447764

Attachment 447765

Attachment 447766

Attachment 447767

Attachment 447768

Attachment 447769

Attachment 447770

Attachment 447771

Attachment 447772

Attachment 447773

Attachment 447774

Attachment 447775

golf II 29-02-08 13:53

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
2 Attachment(s)
pun si eu ceva poze...

golf II 29-02-08 13:58

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
3 Attachment(s)
alta masina ...

KAmikazee2005 29-02-08 15:46

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
oppaaa... c vad eu acolo... cva modificari la g5 cumva? :) felicitari si tie andrei pt noua achizitie.. si felicitari si lui celalalt andrei pt modificari.. vrem mai multe detalii despre ambele masini :D :)

Y O B 29-02-08 18:11

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
da da asteptam pozele cu gti-u cu ultimele modoficari. Probabil ca lsd-uri vor fi montate si pe 3 lui Andrei, nu?:D:D

golf II 05-03-08 19:06

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
deocamdata nu... toate la vremea lor...

golf II 06-03-08 10:44

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
2 Attachment(s)
poza de grup: X5 - G5 GTI - Cayenne Turbo

golf II 07-03-08 20:04

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
5 Attachment(s)
o alta masina super interesanta din Suceava

cipy_2peu 08-03-08 11:56

Masina mea,...nu e cine stie ce,....si in plus e si dacie.
 
6 Attachment(s)
masina mea o dacie berlina din 2004 nu prea are modificari,....poate doar stopurile semnalizarile grila plasa si angel eyes,...care akum sunt in stadiu de montare

KAmikazee2005 09-03-08 20:41

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
dragut b4-ule ;)) l-am vazut prin oras.. are probleme cu garda la sol ca e cam joasa... dar mie unuia imi place la nebunie :D

alxscc 12-03-08 21:29

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
7 Attachment(s)
am intalnit si eu o masina...nu stiu daca am nimerit sectiunea corecta.."FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)" ,...,...dar voi posta aici;cei din Iasi au o sectiune aparte..:)):lol:

golf II 18-03-08 08:20

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
era si la noi pe Suceava undeva categ k . . . . .

SHOGUN-A8 18-03-08 08:25

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by alxscc (Post 1420491)
am intalnit si eu o masina...nu stiu daca am nimerit sectiunea corecta.."FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)" ,...,...dar voi posta aici;cei din Iasi au o sectiune aparte..:)):lol:

Parerea mea e ca e cam kitsch :rolleyes:...

golf II 24-03-08 16:39

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
e parerea la mai multi...


All times are GMT +2. The time now is 07:45.

- Copyright 2026 4Tuning