![]() |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
10 Attachment(s)
Hop si yo...:D..
Sunte-ti rai mei mah.... Unii modifica ce pot si cum pot... de la vechea si batrana Dacie (care de ce sa nu recunoastem, ne-a tarat pe toti prin tara asta atata timp) pana la masini de ultima generatie la care multi din noi viseaza dar... datorita lipsei de bani... raman doar cu visele. Ar trebui incurajati... pentru ca trebuie sa ai curaj sa modifici o Dacie... tot dacie ramane...:sad: Prelucrate bielele, pistoanele, modificata carburatia... un motor de 1300 devine un "monstru" de 120 - 130 caiuti.... Intr-adevar tre` sa detii un peco, dar asta ce mai conteaza cand te "hranesti cu adrenalina" in momentul plecarii de pe loc! Unele sunt "spoite" naspa, e drept, dar sunt si dacii frumoase... Poate aici voi atrage critici dar tre` sa privim adevarul in fata... toti am avut dacii la inceput de drum. Ar trebuii facut un topic pentru cei care au dacii modificate si cu ajutorul celor de la C&O Tunning sa le dam sfaturi cum sa o faca sa fie cat mai cool! Cam atat cu palavrageala. Daca o sa criticati sau o sa ma criticati... asta e... parerea mea...8) Masina mea acum... |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
12 Attachment(s)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
2 Attachment(s)
pun si eu ceva poze...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
3 Attachment(s)
alta masina ...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
oppaaa... c vad eu acolo... cva modificari la g5 cumva? :) felicitari si tie andrei pt noua achizitie.. si felicitari si lui celalalt andrei pt modificari.. vrem mai multe detalii despre ambele masini :D :)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
da da asteptam pozele cu gti-u cu ultimele modoficari. Probabil ca lsd-uri vor fi montate si pe 3 lui Andrei, nu?:D:D
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
deocamdata nu... toate la vremea lor...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
2 Attachment(s)
poza de grup: X5 - G5 GTI - Cayenne Turbo
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
5 Attachment(s)
o alta masina super interesanta din Suceava
|
Masina mea,...nu e cine stie ce,....si in plus e si dacie.
6 Attachment(s)
masina mea o dacie berlina din 2004 nu prea are modificari,....poate doar stopurile semnalizarile grila plasa si angel eyes,...care akum sunt in stadiu de montare
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
dragut b4-ule ;)) l-am vazut prin oras.. are probleme cu garda la sol ca e cam joasa... dar mie unuia imi place la nebunie :D
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
7 Attachment(s)
am intalnit si eu o masina...nu stiu daca am nimerit sectiunea corecta.."FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)" ,...,...dar voi posta aici;cei din Iasi au o sectiune aparte..:)):lol:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
era si la noi pe Suceava undeva categ k . . . . .
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
e parerea la mai multi...
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:45. |
- Copyright 2026 4Tuning