![]() |
Re: Femeia .....
dak va merge prost cu fumeia cica asa va prindetzi......
Top Ten Signs Your Relationship Is On The Rocks 10. Her term of affection for you is "You Bastard." 9. She shaves your eyebrows off while you are asleep. 8. She rushes to answer the phone each time it rings, and puts it down with a hushed, "I can't talk now... I'll call you later." 7. Your picture on her wall has darts in it. 6. She reads books like "Women are From Venus, Men Are Complete Assholes." 5. She falls asleep during sex. The oral kind. While she's giving it. 4. When you call her, she answers your voice with, "Oh. It's only you." 3. She cancels your date because she has to clean out the septic tank. 2. She makes inquiries about going on the Witness Protection Program. And the Number One Sign Your Relationship Is On The Rocks... 1. Her cat pees on you. And receives a reward. ...imi era lene sa traduk :lol: |
Re: Femeia .....
d3vilish lips, sa nu exageram... :))) da' e tare :P
|
Re: Femeia .....
......mah nu sti peste ani knd ajungi aks si iti vezi fumeia kum strange ceva din poza si observi k e plina de gaurele(poza :lol::lol:)http://www.abestweb.com/smilies/nuts.gif
|
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia .....
.......e lasa draga k sunt destui care au parte de dinastea trust me :twisted:...
|
Re: Femeia .....
Quote:
women are from venus , men are complete assholes=)) =)) tare RAU ! =)) congratz reihan |
Re: Femeia .....
......multzumim aprecierile :oops: .....mie miau plakut mult :lol::lol:
|
Re: Femeia .....
Quote:
da' aia cu oral sex e cireasa de pe tort :twisted::twisted: |
Re: Femeia .....
azi am vazut ceva ce m-a crizat la culme!! nu e ceva nou dar totusi, nu stiu dc, tura asta m-a deranjat rau de tot: la stop, un mertzan super pista(nici nu stiu exact ce era, pt ca pentru prima data nu m-am uitat calumea la o masina care imi placea) si in masina ghicitzi ce.... 1 bucat tip, care dc nu ar fi avut masina ar fi umblat cu pwoala goala pe strada si nu il baga in seama nimeni, si in masina langa el... 2 tipe....doamne bune erau, o blonda si o bruneta, si asta cu o mana pe volan cu una pe bruneta, si blonda din spate parca astepta la rand si se uita la tine din masina de ziki ca.............!!! plm de fufe!!!!!! si sa nu iti fie ciuda?? si sa nu le faci pe alea curve??
|
Re: Femeia .....
=)) banuiesc ca aveau si geamurile deschise...
era simplu .. se uita la tine ? blonda? 2 intrebari ii aruncai , **** i`o sugi acum ? sau mai incolo ? si .. unde ti-o da ... la cipcirip sau in gaura maro ? o atingeai un pic la corazon .. same thing happend to me 2day , doar ca.. intr-un clk ... 2 chulo ... smecheri rau .. ma. ... TARI RAU DE TOT.... glumesc, urati cu spume in gmlor... fiind aglomerat.. eu fiind pe jos , sa intamplat de mai multe ori ... sa.. trec pe langa ei , la volan un cordit de.. max. 19 ani , se vedea pe el ca e tanar.. si in dreapta.. si mai pilaf.. unu de vreo 16-17 .. ma urati rau .. da.. cu bani .. mami tati clar, ba si se uitau ... in asa fel .. incat .. te faceau sa te simti ca ultimu` om dp pamant.. ei .. smecheri rau .. la un mom. dat .. a 3-a oara sau a 4-a oara cand am trecut pe langa ei , ei stand p loc, nu m-am mai putut abtine , si i-am zis aluia din dreapta vazand ca se uita-n scarba .. smecher, d sus, mai tunde-te-n **** mea ca-ti iese paru din urechi .... pauza :) au ramas pa ... :) pishamash p ei d suferinzi .. cat nu pot sa-i inghit |
Re: Femeia .....
looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
mai tunde-te-n plm ca-ti iese paru' din urechi... doamne ce om!:lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: Femeia .....
Quote:
tare faza cu frayerii aia! asa impresari is bah ca ziki ca is mai oieri ca becali!! da sti bah, plm nu il acuz pe ala din mertzan, nu stiu cum ii tipu sau ceva, inca chiar il compatimesc, are bani, iti dai seama ca nici eu nu asi refuza 2 piste ca alea....poate saracu ii atata de copac ca nici nu isi da seama ca de fapt nu pwoala lui le atrage pe alea ca masina... :| eh asta este ori cum mai fain ii sa iti faki rost de o blonda pe muschiu tau.... |
Re: Femeia .....
eh , termina ma , ala e cantitatea neglijabila, chiar nu discutam despre ala, ala n-are treaba, anyway ... da mai mustangule .. erau d`aia chulo .. au vazut si ei ca se poarta in spania .. si .. copiaza si ei cum pot .. cu .. "stilistii" .. care-i avem si noi p`aci ...
singura diferenta fiind ca tunsorile astea se poarta in Spania prin .. Alaquas si Aldaia .. sate spaniolesti =)) in fine .. vorba aia .... ce zic ei .. " eh .. ce sa stie el de .. moda.. " shushamash pe moda lor de fatalai ... in ce fel arata... |
Re: Femeia .....
da-le in pana mea...
mie mi-e mila de ele, intr-un fel... din cate fitze au pe ele acum, si din cat de multe sunt, 95% vor ajunge si fara fitze si fara bani.... neveste cu x copii, printr-un cartier muncitoresc pe undeva... |
Re: Femeia .....
Vorba lu' Alex... lasati-le, ca numa' atat pot saracele... Stiti voi ca "Fast cars and fast women go together"~ vorba romanului ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning