Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

leonard 13-09-08 17:54

Re: Evl*Skillz
 
ce-mi mai plac astea oldstyle:)

26WRC 13-09-08 18:02

Re: Evl*Skillz
 
old style ar better then new style :p

Sonny 13-09-08 18:36

Re: Evl*Skillz
 
Foarte tari unele din astea vechi.

Most_Wanted 16-09-08 12:10

Re: Evl*Skillz
 
Astea vechi ....sunt chiar tari...foarte tari.

shantzu 16-09-08 12:49

Re: Evl*Skillz
 
Pozele cu FMM-u (golful visiniu) sunt tari rau de tot :)

andrey2003 16-09-08 21:10

Re: Evl*Skillz
 
Astea mai vechi sunt tari rau.. >:)

shantz: e rosu golfu.. :)

EvLSant0S 17-09-08 12:34

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
e visiniu ...


// separat

Sonny 17-09-08 14:34

Re: Evl*Skillz
 
Foarte misto! Imi place cromatica.

EaGle 17-09-08 14:42

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1758901)
e visiniu ...


// separat

Cand intri pe mess sa-mi dai buzz ca ai facut o greseala cam mare :-)...
ps:cred ca am mai gasit un membru :-P

shantzu 17-09-08 22:09

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1759169)
Cand intri pe mess sa-mi dai buzz ca ai facut o greseala cam mare :-)...
ps:cred ca am mai gasit un membru :-P

am observat si eu :rolleyes2 sa imi ziceti si mie cand ne vedem pe mess

alexGTI 17-09-08 22:11

Re: Evl*Skillz
 
va referiti cumva la ce se reflecta in apa ?

EaGle 17-09-08 23:33

Re: Evl*Skillz
 
Ar fi una...restul sorry dar nu-l pot spune public, tinem totusi la imaginea noastra si la secretele noastre :D
Shantzu, iti spun cand intri pe mess :lol:

coman razvan 17-09-08 23:35

Re: Evl*Skillz
 
Se vad ceva case pe jos...alea sa fie problema?:)

EvLSant0S 18-09-08 14:30

Re: Evl*Skillz
 
e vorba de motion blur .... @ bg ..
acolo e buba mare ...

GolfuletzS 18-09-08 15:29

Re: Evl*Skillz
 
am si eu o sugestie :P pt HDR incercati sa nu mai faceti hdr pe masina ... adik .... doar fundalu .. eventual pe masina un equalizer si contrast cred ca e suficient nu de alta dar se vede urat p masina alba

in rest super


All times are GMT +2. The time now is 02:33.

- Copyright 2026 4Tuning