![]() |
Re: Evl*Skillz
ce-mi mai plac astea oldstyle:)
|
Re: Evl*Skillz
old style ar better then new style :p
|
Re: Evl*Skillz
Foarte tari unele din astea vechi.
|
Re: Evl*Skillz
Astea vechi ....sunt chiar tari...foarte tari.
|
Re: Evl*Skillz
Pozele cu FMM-u (golful visiniu) sunt tari rau de tot :)
|
Re: Evl*Skillz
Astea mai vechi sunt tari rau.. >:)
shantz: e rosu golfu.. :) |
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
e visiniu ...
// separat |
Re: Evl*Skillz
Foarte misto! Imi place cromatica.
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
ps:cred ca am mai gasit un membru :-P |
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
va referiti cumva la ce se reflecta in apa ?
|
Re: Evl*Skillz
Ar fi una...restul sorry dar nu-l pot spune public, tinem totusi la imaginea noastra si la secretele noastre :D
Shantzu, iti spun cand intri pe mess :lol: |
Re: Evl*Skillz
Se vad ceva case pe jos...alea sa fie problema?:)
|
Re: Evl*Skillz
e vorba de motion blur .... @ bg ..
acolo e buba mare ... |
Re: Evl*Skillz
am si eu o sugestie :P pt HDR incercati sa nu mai faceti hdr pe masina ... adik .... doar fundalu .. eventual pe masina un equalizer si contrast cred ca e suficient nu de alta dar se vede urat p masina alba
in rest super |
| All times are GMT +2. The time now is 02:33. |
- Copyright 2026 4Tuning