Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

Lukyan 29-07-08 00:09

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1662361)
4. tipu e de la Balta

sigur e de acolo.am trecut azi pe langa masina,si proprietaru era langa ea...era nervos,si stiti ce facea?dadea in eleronu ala ca tampitu de zguduia toata masina.mai aveam putin si-mi venea sa ma duc la el sa-i zic vreo 2 :rolleyes2

Sasha 12-08-08 11:03

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
:dribble::dribble:

confuzzling 12-08-08 15:25

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut azinoapte la promotor, masina unuia dintre baietii de la sistem (nu stiu care ca nu ii stiu).
tot un audi rosu ca asta care l-a postat sasha numai ca era in 2usi.
3.0L TDI, 240cai parca, 2 usi, aceeasi culoare ca audi asta...era prea tare !
cam offtopic dar...

era A5, scuzati !

Sasha 12-08-08 15:37

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
exact;)
ala era A5 si asta postat de mine e A4;)

Lauryn 20-08-08 20:12

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1691723)
:dribble::dribble:

ce i ma cu tigaia asta?
=)))

b_gt 15-09-08 12:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Lukyan (Post 1594355)
:| wordless...
ieri stateam pe o banca in parcu de la spitalu de pe turdor...era o pustietate incredibila pe strazi...cine credeti ca dadea liniute?:P Cayenne`u alb cu o motocicleta :D
PS:a castigat Cayenne`u fara drept de apel.Dar motocicleta nu era mai mare de 250

e un cayenne turbo..alb cu kit magnum...si roti negre...acum are nr de buc...nu este full magnum...si nimic modoficat la motor

Sasha 22-09-08 20:16

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
si vruuuuuuuuuuuuuuum
La intersectie la Piata Mare astazi la ora 18:00:X
Enjoy ;)

confuzzling 22-09-08 22:14

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1769669)
si vruuuuuuuuuuuuuuum
La intersectie la Piata Mare astazi la ora 18:00:X
Enjoy ;)

cred ca pe asta l-a vazut fratmiu aseara, in drum spre carbunesti, dinspre tg-jiu, la o nunta.....frumos...

o sa apara in curand si un SSC Ultimate Aero, cum v-am mai spus...

dragos1989 23-09-08 12:45

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Lp640 Cabrio right? Nebunie..Cand o sa apara SSC -ul ala in Tg. Jiu...chiar ca o sa fie ceva socant..Nu e nici unul in Ro din cate stiu eu ,nu?

GTXR 23-09-08 13:25

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1769669)
si vruuuuuuuuuuuuuuum
La intersectie la Piata Mare astazi la ora 18:00:X
Enjoy ;)

Cam slab ,a lu Habitu' face mai grav...

confuzzling 23-09-08 13:46

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by dragos1989 (Post 1771012)
Cand o sa apara SSC -ul ala in Tg. Jiu...chiar ca o sa fie ceva socant..Nu e nici unul in Ro din cate stiu eu ,nu?


Nu e, din cate stiu si eu.
cam in 3 luni o sa apara, acum onoreaza comanda, ansambleaza masina...

lowrider.STi 23-09-08 14:36

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
si atunci se poate spune ca la noi in oras o se afle cea mai rapida masina din tara? din cate stiu eu ssc ultimate aero e cu putin mai puternica decat veyronu..

Lauryn 23-09-08 17:57

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1769669)
si vruuuuuuuuuuuuuuum
La intersectie la Piata Mare astazi la ora 18:00:X
Enjoy ;)

ce porno e:dribble:

Anka Blonda 24-09-08 20:31

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
mai e MR2 a lu valter de la hotel europa
frumos

blad 19-10-08 02:41

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
:ciggy:


All times are GMT +2. The time now is 06:45.

- Copyright 2026 4Tuning