Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

limuzina 30-06-08 12:16

8 Attachment(s)
Despre asta este vorba ;)?L-am prins langa hotel Europa (pacat ca pleca cand am ajuns,dar e bine si asa).

D3m0N 30-06-08 15:42

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina ... dute in Dubai ... n-o sa te plictisesti .... iti garantez:)))

limuzina 30-06-08 15:51

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Visu meu e sa ajung in Monaco vara asta!Cauta si tu pe www.exoticspotter.com sau pe www.exoticsonroad.com Monaco...sa vezi ce e acolo!Monaco,Dubai cele mai luxoase,un prieten a fost in Monaco a vazut Veyron,Enzo,Zonda:|,F430....in prostie si nu minte mi-a aratat poze!Il bat pe tata la cap de 6 luni sa mergem in Monaco...acum sa vedem!In Monaco si Dubai vezi orice masina de pe pamantul asta!Monaco are 2 km patrati si vezi zeci de super masini!Cum prind eu Ferrariul din Iasi?Ajutati-ma!

bmwh548 30-06-08 16:37

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Du-te mai la om daca zici ca ai vorbit cu el si e de acord sa te lase sa pozezi masina. Ce e asa de greu? Cred ca mai degraba te duce taica-tu pana la respectivul acasa (sau la firma...pe unde sta masina) decat pana in Monaco sau in Dubai.

limuzina 30-06-08 16:50

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Deci fi atent ce am vorbit : am sunat si a raspuns un angajat,l-am rugat frumos sa imi dea numarul de telefon a domnului Eduard Costel Vidrasc (propietarul Ferrariului),ma intrebat de ce,iam spus o problema personala,a spus ca nu poate sa dea numarul la oricine,iam explicat ca vreau sa vorbesc cu el sa fac niste poze la masina personala,ma intrebat daca sunt un ziarist,iam spus ca sunt un copil de 14 ani si ma pasioneaza masinile,a zis sa vin dimienata la firma in jurul orei 12 ca gasesc masina parcata acolo,iam zis multumesc mult si gata!Acum sunt 2 probleme:1.Tata s-a cam saturat sa mearga cu mn dupa masini (dar pana la urma merge) 2.Dimineata e la servici!Cu cine ma duc eu (imi trebuie un om matur ...asa ma duc cu prietenii dar sunt de varsta mea)!Asa ca ce ma fac (:(:(:(:?Problemea vietii mele e ca nu ma pot duce de unu singur cu camera dupa mine...daca as putea sa ma duc singur...:rolleyes2!

bmwh548 01-07-08 15:42

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
8 Attachment(s)
Ma plimbam...cred ca e primul A5 pe care il vad...daca nu se incadreaza in topic scuze.

TuningBoy 01-07-08 17:40

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Limuzina, stiu ca se vorbea ce un ferarri pe la un sediu a unei firme de distributie, pe splai, dupa IuliusMall intre niste tiruri ceva. :D

limuzina 01-07-08 17:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Da ...o sa ajung si pe acolo cred!

nck_xx 01-07-08 18:26

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
am vazut ieri pe la 12 o toyota mr2 spyder cu numere de iasi prin roman...e foarte frumoasa....frumoase masini aveti in iasi felicitari:-)

TuningBoy 01-07-08 23:23

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
MR2-u era rosu, sau o fi aparut si alta? :))

bmwh548 01-07-08 23:32

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Este una argintie (eu numai pe aceea o stiu). A si pozat-o limuzina...vezi pagina 29.
limuzina...vezi ca sunt niste Lancia Lybra prin Iasi. Am vazut una alba saptamana trecuta si astazi una albastra (o nuanta inchisa).

CRyS` 02-07-08 00:28

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Limo....acel Ferrari F430 Spider ... il gasesti pe Splai Bahlui cum mergi de la Mall spre Metalurgie. Inainte de ELECTRA faci la dreapta...mergi 100 m si vezi masina! Nu iti zice nimeni nimica!!!

Pana atunci...mai saliveaza de aici!

http://www.informatiiauto.ro/drive-t...r-sid2062.html

nck_xx 02-07-08 08:29

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 1624195)
MR2-u era rosu, sau o fi aparut si alta? :))

era gri si avea la numar IS XX BUB parca si soferu parca era chel nu mai tin bine minte ca a trecut cu viteza mare pe langa mine

TuningBoy 02-07-08 10:53

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Eu am vazut una rosie :D

limuzina 02-07-08 16:12

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 1624370)
Limo....acel Ferrari F430 Spider ... il gasesti pe Splai Bahlui cum mergi de la Mall spre Metalurgie. Inainte de ELECTRA faci la dreapta...mergi 100 m si vezi masina! Nu iti zice nimeni nimica!!!

Pana atunci...mai saliveaza de aici!


http://www.informatiiauto.ro/drive-t...r-sid2062.html

Multumesc CRyS`!In legatura cu site-ul cu F430'ul am intrat si ras intrat pe el,am toate pozele salvate in calculator ;),oricum multumesc mult!Vad eu cum ajung ...!


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning