![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
aaaaa..... si pana la urma ce ai vrut sa spui?:) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Ati inteles gresit :|..... De fapt m am exprimat io gresit... Am vrut sa zic ca pentru mine nu conteaza masina, ne am intalnit toti, am glumit, am ras, nu a contat ce masina are fiecare... cat despre Bogyciu e un baiat super de treaba :) scuze daca te am suparat :P....
PS : De acum nu ma mai mananca sa postez :)))) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Baaaai!!! Am revenit !!! o Intalnire ceva?? :)
Au revoir! |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
A tacut lumea, nu mai zice nimeni nimic? Cum a fost la Braila? Ce ati facut Vali, Mihai, stiu ca ati trecut de prima runda dar apoi am plecat...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
AU trecut si de a doua si de a treia, au luat vreo 2-3 cupe si au plecat... ;) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mai nou am intrat si noi in programul "Big Brother". Stie cineva amplasarea exacta a camerelor in intersectii? Eu unu la o plimbare azi am fazut una bucata la intersectie Pelican, una jos la Politie, una in Piatza Veche (exact langa mag de covoare) si inca una la intersectia Unirii cu Isaccei. Restul pe unde sunt, si cand intra in actiune?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ce scop au aceste camere? :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
este una la sens giratoriu acolo la delta
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Sunt destule, mai exact tot orasul: la spital, la peco, la BIG, mai peste tot, asa ca aveti grija cum dozati gazu' si mai ales grija la culoarea de la semafor... :???:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pana la urma sunt camere prin care "vizitezi" orasul sau prin care dai amenzi la politie ? :) nu cred ca in TL ar baga asa ceva politia inca
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pai stii sigur ca sunt si cu radar? una e monitorizare si alta e sa-ti trimita pe baza lor amenzi acasa :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Nu cred ca au radar, dar daca treci pe rosu iti dai seama ca iti vine premiul prin posta...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
asta depinde si daca se vede si culoarea ROSIE a semaforului in filmare :).. depinde cum sunt puse de unghi! in fine si asa orasul e mic asta mai lipsea..nu mai poti face nici o branza acum
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning