Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

B-14-BYE 03-04-07 09:27

Re: Oltcit Trs
 
cum arata.. dami o poza cu ele.. si as dori cu luminare albastra

e_Max 07-04-07 23:00

Re: Oltcit Trs
 
paste fericit tuturor

B-14-BYE 20-04-07 11:56

Re: Oltcit Trs
 
2 Attachment(s)
azi am cumparat turbina. intercooler. radiator apa. furtune etc.. de maine ma apuc sa montez noua cutia de vit.. si tre sa iau tzevile de la sudor.. traseul pt turbo

Danutz Bratosin 20-04-07 12:11

Re: Oltcit Trs
 
nu uita de piesele alea pt mine...diseara vin sa le iau k?

Radu.Dobromirescu 20-04-07 13:16

Re: Oltcit Trs
 
BV frate dai pe turbo k nu se mai poate...:Dsper sa duci pana la capat proiectu ca s-au mai apucat si altii dar nu au reusit sa il termine...

Danutz Bratosin 20-04-07 16:02

Re: Oltcit Trs
 
eu zic k il termina am vazut masina si am vb si cu propietaru...e cam nebunatik si eu zic k o va termina...maine se apuk de ea park...vrea sa puna cutie de GSA k cea in 5 ro si inca ceva piese mi le-a vandut mie...pune turbo...

Teroarea 20-04-07 16:29

Re: Oltcit Trs
 
ma indoiesc ca vei continua proiectu la turbo..

Danutz Bratosin 20-04-07 17:08

Re: Oltcit Trs
 
crede-ma k va vontinua...deja si-a luat turbina radiatorul de apa...am vazut cu ochii mei ieri radiatoru

Hyena 20-04-07 18:47

Re: Oltcit Trs
 
sunt sigur grasutz ca va fi ce-l mai rapid oltcit ;) iti tine pumnii fratele tau

Bryan 20-04-07 18:52

Re: Oltcit Trs
 
va fi rapid probabil o saptamana maxim doo

Hyena 20-04-07 18:59

Re: Oltcit Trs
 
nu te contrazic dar nu prea mai sunt multi pasionati de oltcit sa bage prea multi in el yo cred ca o sa fie ceva vreme in top :)

Bryan 20-04-07 19:34

Re: Oltcit Trs
 
ma referam la stilul lui de a conduce (forja 101%) :lol:

Hyena 20-04-07 20:18

Re: Oltcit Trs
 
:)))) da am uitat ai f. mare dreptate :))))

bogdanlascu 20-04-07 22:55

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 861671)
azi am cumparat turbina. intercooler. radiator apa. furtune etc.. de maine ma apuc sa montez noua cutia de vit.. si tre sa iau tzevile de la sudor.. traseul pt turbo


si carbu?regulator de presiune?pompa de apa ?pompa de benzina? vrei sa mai continui cu lista de piese?

zarathustra 20-04-07 23:02

Re: Oltcit Trs
 
bogdanlascu - imi spui si mie te rog frumos la ce folosesti apa? eu inca nu am terminat oltcit-ul dar nu mai am chiar foarte mult. turbina mea oricum nu este cu racire incrucisata ci se raceste doar cu ulei. daca poti raspunde trimite te rog un mesaj. multumesc


All times are GMT +2. The time now is 12:49.

- Copyright 2026 4Tuning