![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
Când îi tragi vopseaua? Şi ce culoare va fi?:???:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
BlackBlackBlack:D:D:D:D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
dada , superdarkblack .. mai negru decat negru...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
cumpar 2 anvelope 245.30.19 SH.
daca stiti ceva... de preferat fara gâlme sau alte defecte :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
@ PDV_1989 ... da.. botu a fost argintiu, bara rosie, difusoru galben, masina albastra.. si ea in acte e neagra... ce poate fi mai frumos? :lol:[/QUOTE]
Maxim asta :)) Faina masina , de parca nu ai sti :)) |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
pasiune pura, tot respectul pt asta
66.666 viewsuri :) |
Re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
flavius .... am deja 255/30/19 pe spate... Pilot sport (nu eu, gumele :lol: )
le las pe astea ca arata ok... si am rezolvat toate problemele cu aripiile cLkraul ms frumos :D de luni intra la vopsit.. e ultimu weekend petrecut acasa in halu asta :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
hai cu lavabila :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
Dau super evazarile spate.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Poliţia nu te-a oprit până acum? Ce le spui?:lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
adio 3 culori cunosc pe lume :-) sa vina unica si preamareata culoare 8):lol: black sau cum ar zice ADF black edition :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
ADF black edition :D:D:D love
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning