Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Grasu'XxL 08-05-11 10:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Când îi tragi vopseaua? Şi ce culoare va fi?:???:

Radu. 08-05-11 12:13

Re: E46 - TM 77 EEE
 
BlackBlackBlack:D:D:D:D

Caius TM 09-05-11 09:17

Re: E46 - TM 77 EEE
 
dada , superdarkblack .. mai negru decat negru...

Caius TM 12-05-11 10:12

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cumpar 2 anvelope 245.30.19 SH.
daca stiti ceva...
de preferat fara gâlme sau alte defecte :D

sRn- 12-05-11 11:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
@ PDV_1989 ... da.. botu a fost argintiu, bara rosie, difusoru galben, masina albastra.. si ea in acte e neagra... ce poate fi mai frumos? :lol:[/QUOTE]


Maxim asta :))
Faina masina , de parca nu ai sti :))

TM 77 ADF 13-05-11 00:20

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4320532)
cumpar 2 anvelope 245.30.19 SH.
daca stiti ceva...
de preferat fara gâlme sau alte defecte :D

255 30 19 are adf :)) sau 235 35 19 ar merge pe 10j :D

cLkraul 13-05-11 13:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
pasiune pura, tot respectul pt asta
66.666 viewsuri :)

Caius TM 13-05-11 14:19

Re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
flavius .... am deja 255/30/19 pe spate... Pilot sport (nu eu, gumele :lol: )
le las pe astea ca arata ok... si am rezolvat toate problemele cu aripiile


cLkraul
ms frumos :D


de luni intra la vopsit.. e ultimu weekend petrecut acasa in halu asta :lol:

cRbL 13-05-11 14:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by cLkraul (Post 4322978)
pasiune pura, tot respectul pt asta
66.666 viewsuri :)

cu alte cuvinte....e data dracu' masina asta :))
hai cu lavabila :D

Radu. 13-05-11 17:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Dau super evazarile spate.

Grasu'XxL 13-05-11 20:54

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Poliţia nu te-a oprit până acum? Ce le spui?:lol:

edy1092 14-05-11 00:24

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Grasu'XxL (Post 4323647)
Poliţia nu te-a oprit până acum? Ce le spui?:lol:

+1 :)

laurentiu_tim 14-05-11 00:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4323029)
flavius .... am deja 255/30/19 pe spate... Pilot sport (nu eu, gumele :lol: )
le las pe astea ca arata ok... si am rezolvat toate problemele cu aripiile


cLkraul
ms frumos :D


de luni intra la vopsit.. e ultimu weekend petrecut acasa in halu asta :lol:


adio 3 culori cunosc pe lume :-) sa vina unica si preamareata culoare 8):lol: black sau cum ar zice ADF black edition :lol:

TM 77 ADF 14-05-11 09:39

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ADF black edition :D:D:D love

JusT_SaY_BoBo 14-05-11 12:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4323029)
flavius .... am deja 255/30/19 pe spate... Pilot sport (nu eu, gumele :lol: )
le las pe astea ca arata ok... si am rezolvat toate problemele cu aripiile


cLkraul
ms frumos :D


de luni intra la vopsit.. e ultimu weekend petrecut acasa in halu asta :lol:

oglinzile o dau de gol in rest astept vopseaua e :shock:


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning