![]() |
1 Attachment(s)
si pentru ca sunt sigur ca e NSX, iata si poza mea
|
Vauxhall VX Lightining...
Nu trebuia sa lasi adresa site-ului de unde ai luat poza !!!! :twisted: :twisted: :twisted: Hai, mai baga una... |
1 Attachment(s)
ia ghiciti:
indiciu:opera unui tren :twisted: |
nimeni nimic?alt indiciu:masina nemteasca
|
BMW 318 is.
|
Din imaginea aia nu pre` poti sa-ti dai seama mai de nimic,decat culoarea. :lol:
Nush de unde sti Hondarul ca e BMW ...si 318 :?: :!: :?: :!: |
nu e ce-ai zis tu hondarule,e ceva mai...gri :lol:
mai incercati |
Mercedes 190 D sau Dacia 1100...
PUNE DRAQU O POZA CA LUMEA, CE NAIBA... |
nope,
ce?te oftici ca nu stii? :lol: |
BAI OMULE, lasa draqu glumele astea de vizitiu si pune o poza normala daca vrei, daca nu, posteaza la Mesaje Tampite... :wink:
|
hehehe,era golf 4 mah.
nui nici o problema exista arena,vrei sa ne certam,tu esti deschis la minte,eu la pantaloni,hai sa ne impacam! :poke: |
Varsta vorbeste... Pune o poza normala. Crezi ca poti ???
|
1 Attachment(s)
Las' ca pun eu... Zi ce e asta... :wink:
|
ceva mercedes de prin 1930?
|
stiu ii rolls royce
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:42. |
- Copyright 2026 4Tuning