![]() |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
pe site-ul celor de la Keskin , modelul de jante care il ai si tu apare sub numele de.. KT 4 New Racer Black-polish..
:rolleyes2 referitor la masina - nu am multe de zis ;) felicitari ! |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
mda...da' eu zic k sunt totusi keskin klassik...numai ca le-am vopsit centrul negru si am lasat doar buza polishata
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
1 Attachment(s)
distantierele le-am dat jos de cand am fost cu masina la R.A.R...si trebuie sa vina altele putin mai mari :p
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
scuze , greseala mea.. nu am vazut foarte bine care e modelul de jante..si indus in eroare de culoarea neagra , am crezut ca sunt modelul acela New Racer.
..intradevar sunt Klassik |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
ms frumos...cand ai postat ca sunt alt model...ma gandeam...ma ce naiba...n-are cum...k intrasem pe pagina de 30 de ori...:p
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
ms frumos...cand ai postat ca sunt alt model...ma gandeam...ma ce naiba...n-are cum...k intrasem pe pagina de 30 de ori...:p
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
2 Attachment(s)
am pus in sfarsit folie...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Ai ca se poate spor la treaba in continuare
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
man, nu am cuvinte.... e crima masinuta asta !!! deci wow...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
ieri pe la 8 si ceva parca , in dreptu mc donaldsului aud din spate un vrumvrait puternic am zis cine stie ce motor mai e cand ma uit mai bene PVM-u facand slalom printre masini
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
siiit...nu mai spune la nimeni ;)
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
:suspiciou :suspiciou OK :suspiciou :suspiciou
P.S. : ... :lol::lol::lol: |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
1 Attachment(s)
Superba matza
Off:Parca avem stopurile la fel:) |
| All times are GMT +2. The time now is 22:14. |
- Copyright 2026 4Tuning