![]() |
Re: Counter Strike 1.6
|
Re: Counter Strike 1.6
a fost frumos, dar am cam luat-o pe cocoaşă. :D
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Se vede ca nu esti palyer de cs:)))!!Bagi fisierele in Cstrike si apoi intri in cs si scri playdemo si numele fisierului!!!HF:)
|
Re: Counter Strike 1.6
foarte corect :)) , eh se intampla si la case mai mari :))
|
Re: Counter Strike 1.6
cred ca am putea repeta actiunea de azi si altadata:twisted:
|
Re: Counter Strike 1.6
Fi sigur dragster(apropo imi place stiulu tau de joc)!!!Bafta la toata lumea!!!!:)
|
Re: Counter Strike 1.6
Next Time Claudia Buzz me:lol:
Intru si eu sa va dau lectii,ehhhh nu prea tare ca va iese CS din cap:chainsaw::bat: |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Pai maine e revelionu:))Cine crezi mai joaca,poate cei care nu sunt ocupati sau stau acasa!!!Eu cel putin nu pot!!Imi pare rau!!Va urez la taote lumea un an nou fericit si plin de bucurie!!!!Si tot ce va doriti!!:P
Frumos joc claudia aseara:P |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
nu ma ia si pe mine cineva la el in clan ?:D :)) ca am 9 ani de cs :D am jucat PGL 2 sezoane in C3 :D
|
Re: Counter Strike 1.6
Multumesc frumos , Sarbatori Fericite All !
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
vreau sa vad ce 9 ani si cei 2 de pgl:D |
| All times are GMT +2. The time now is 15:56. |
- Copyright 2026 4Tuning