Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

DTH 29-12-09 20:39

Re: Counter Strike 1.6
 
Meci 4TuninG @ pCp.Gemenii.ro


demos : http://www.2shared.com/file/10325791...e4d/toate.html


8)

andrei:) 29-12-09 21:09

Re: Counter Strike 1.6
 
a fost frumos, dar am cam luat-o pe cocoaşă. :D

JuST_GiuGiu 29-12-09 22:51

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2932674)
Meci 4TuninG @ pCp.Gemenii.ro


demos : http://www.2shared.com/file/10325791...e4d/toate.html


8)

apropo de curiozitate cu ce deschid si eu fisierele?Ca am incercat cu tot ce se poate dar nu a mers!:evil:

porsheGTS 29-12-09 22:55

Re: Counter Strike 1.6
 
Se vede ca nu esti palyer de cs:)))!!Bagi fisierele in Cstrike si apoi intri in cs si scri playdemo si numele fisierului!!!HF:)

DTH 30-12-09 01:09

Re: Counter Strike 1.6
 
foarte corect :)) , eh se intampla si la case mai mari :))

dragsteraudioart 30-12-09 01:47

Re: Counter Strike 1.6
 
cred ca am putea repeta actiunea de azi si altadata:twisted:

porsheGTS 30-12-09 10:17

Re: Counter Strike 1.6
 
Fi sigur dragster(apropo imi place stiulu tau de joc)!!!Bafta la toata lumea!!!!:)

Cozmescu-Alin 30-12-09 10:33

Re: Counter Strike 1.6
 
Next Time Claudia Buzz me:lol:

Intru si eu sa va dau lectii,ehhhh nu prea tare ca va iese CS din cap:chainsaw::bat:

JuST_GiuGiu 30-12-09 10:35

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2933114)
Se vede ca nu esti palyer de cs:)))!!Bagi fisierele in Cstrike si apoi intri in cs si scri playdemo si numele fisierului!!!HF:)

nu e vorba de asta dar daca nu folosesc sau daca nu am incercat niciodata daia nu stiu!Mai aveti de gand sa jucati anu asta?Daca da anuntati-ma si pe mine:twisted::twisted:

porsheGTS 30-12-09 10:37

Re: Counter Strike 1.6
 
Pai maine e revelionu:))Cine crezi mai joaca,poate cei care nu sunt ocupati sau stau acasa!!!Eu cel putin nu pot!!Imi pare rau!!Va urez la taote lumea un an nou fericit si plin de bucurie!!!!Si tot ce va doriti!!:P
Frumos joc claudia aseara:P

JuST_GiuGiu 30-12-09 12:08

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2933792)
Pai maine e revelionu:))Cine crezi mai joaca,poate cei care nu sunt ocupati sau stau acasa!!!Eu cel putin nu pot!!Imi pare rau!!Va urez la taote lumea un an nou fericit si plin de bucurie!!!!Si tot ce va doriti!!:P
Frumos joc claudia aseara:P

Aici ai si tu dreptate poate daca o fi deschis servaru o sa intru diseara!Daca nu mai apuc sa va zi .....UN AN NOU FERICIT! SI LA MULTI ANIII!!!!!!:twisted:

dragsteraudioart 30-12-09 16:07

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2933739)
Fi sigur dragster(apropo imi place stiulu tau de joc)!!!Bafta la toata lumea!!!!:)

mersi :twisted:

shobby_ams 30-12-09 16:41

Re: Counter Strike 1.6
 
nu ma ia si pe mine cineva la el in clan ?:D :)) ca am 9 ani de cs :D am jucat PGL 2 sezoane in C3 :D

DTH 30-12-09 16:56

Re: Counter Strike 1.6
 
Multumesc frumos , Sarbatori Fericite All !

dragsteraudioart 30-12-09 17:11

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by shobby_ams (Post 2934529)
nu ma ia si pe mine cineva la el in clan ?:D :)) ca am 9 ani de cs :D am jucat PGL 2 sezoane in C3 :D

:twisted::twisted::twisted: cand facem 1 vs 1?

vreau sa vad ce 9 ani si cei 2 de pgl:D


All times are GMT +2. The time now is 15:56.

- Copyright 2026 4Tuning