Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

Decodat 14-08-11 12:11

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
55$....

Decodat 17-08-11 10:03

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up.........

Decodat 19-08-11 22:34

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up.................

Decodat 22-08-11 07:56

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up............

Decodat 24-08-11 20:04

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up................

Decodat 26-08-11 20:30

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP.............

Decodat 29-08-11 17:57

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP..............

Decodat 31-08-11 23:34

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP................

Decodat 03-09-11 06:52

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP.............

Decodat 05-09-11 07:06

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP..............

TheOvy27 05-09-11 14:14

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://www.ebay.com/itm/1-18-Autoart...d3a1ec....pana in BH prin posta..ms

Decodat 05-09-11 16:33

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
115$ cu totul.

Racer21 06-09-11 13:17

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
salut, mi-a ajuns Mertzu' . Am fost putin dezamagit cand am vazut ca avea rotile taiate (o fi fost nebun vanzatorul) , in schimb a venit foarte bine. iti multumesc mult pentru comanda, dar nah, mi-au lasat un gust amar cauciucurile taiate :sad: ne mai auzim ! ;)

Decodat 06-09-11 17:21

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Le-am vazut si eu :cry: nu-mi dau seama de ce le-a taiat.

banutzu18 07-09-11 17:46

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
cat ma duce e39-le asta cu tot cu transport pana la ploiesti

http://www.ebay.de/itm/BMW-5er-E39-F...#ht_1435wt_932


All times are GMT +2. The time now is 21:48.

- Copyright 2026 4Tuning