![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
asta de care zici tu a luat locu 3?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
in rest..nu mai zic nimk....mai bine k am plecat k ma enervam daca vedeam ceea ce ai vazut tu:???: asteptam sa-si revina cat de cat zoliat si gratzian si sa lamureasca lucrurile.... |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ne-au tras teapa......:):):)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
alexutz dc nu ai venit tu ?! ca sa dai indicatii unde sa punem... lucrarile..... sau dc nu ai venti tu sa pazesti comorile ?!
crezi ca lucrarile alea s`au lipti singure pe perete ?! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
au trecut 24 de ore de cand lucrarile au fost afisate si cele mai bune din ele ''premiate'',dragi organizatori de vtc 2006 asteptati sa vina vara ?!?!?!
nici macar in ceasul al doisprezecelea nu v-ati trezit ?inteleg ca dureaza sa le afisezi pe toate .........afisati macar alea care au castigat,o lista cu numele castigatorilor la fiecare sectiune daca nici asta nu se poate........niste explicati macar............comentariile care au aparut aici nu va prea ''lauda'' din pacate...........''organizarea''.........meritam niste explicatii????????? ..........azi???????? |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
da vlad...aia a luat locul 3 :|
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
@GolfTuning
Pt ca nu mi s-a cerut sfatul/ajutorul! PUNCT! Intrebarea ta o consider cu totul deplasata, no offence.. Nu am fost eu organizator. Eu doar am sesizat niste lucruri de bun simt, adica un bec care sa lumineze lucrarile, ceva mai mult profesionalism din partea juriului si din partea organizatorilor la premiere, si o votare justa fara influentarea juriului. Chiar sunt deplasat cand cer asta?! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
@golfule tati...vb pe yahoo sa-ti explic cum sta treaba....nu avea rost ceea ce ai spus....:rolleyes2
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
nu e vb de asta.... da vad ca de can.... s`a terminat.... salonu toata lumea comenteaza fie ca e vb de vt de best tunign si de best * .... !
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Bai fratilor in mod normal ar trebui sa se faca un topic cu clasamentul pe grupe si in plus datorita proastei organizari nu cred ca vor fi in stare foarte curand sa faca acest lucru; data viitoare (daca va exista...) sper sa va treziti si sa fiti de fata toti ca sa putem sa ne luam de ei daca e cazul, pana atunci incercati sa luati si voi legatura dak puteti cu vre-un organizator sa il intrebati ce se intampla ca mie mi s-a cam luat de atata labageala :(
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
@GolfTuning
Ti se pare ca ale mele comentarii nu sunt pertinente? Eu mi-am spus un punct de vedere absolut obiectiv, asta in lipsa unei pozitii oficiale din partea organizatorilor. btw: eu am luat locul 2 la begginer si nu consider ca as fi meritat locul 1, asta ca sa stai linistit si sa nu mai crezi cumva ca fac valuri din cauza unor frustrari personale. Cum am spus, sunt doar niste comentarii pertinente |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
nu e vorba de concurs.. ci e vorba.... de cum s`a facut concursu... pt ca s`a muncit... cel putin eu cu sonic cu Zero Cool ( care nu avea nici o treaba cu Vt`u a stat si ne`a ajutat ) cu top art si cu cine.. a mai fost acolo am stat si am lipit afise pe peretele ala
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
GolfTuning daca tot stii cine a castigat....spune odata...deja devine penibila faza!!!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
nu stiu cine a castigat.... decat ca la Advance a castigat .... masina cu nr 1 si 5 la egalitate.....
si asteptam locu 2 si 3 ...pt ca asa a fost vorba |
| All times are GMT +2. The time now is 13:52. |
- Copyright 2026 4Tuning