Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

vlad_VSV 03-04-06 17:24

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
asta de care zici tu a luat locu 3?

Skillzu 03-04-06 17:31

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by ALXutz
madskilz, u`re right! Solutia aleasa a fost cea mai potrivita din punctul meu de vedere, insa felul in care erau expuse lucrarile (un perete intunecat care dezavantaja lucrarile inchise la culoare, ascundea defectele grafice si nu favoriza deloc detaliile), felul in care a fost ales juriul (unde numai TopArt era cel avizat sa judece lucrarile, avand ochiul format, si mi-am adus aminte acum ca parca s-a pomenit si de rectorul facultatii de design sau ceva de genul asta), felul in care a decurs votarea (am explicat mai sus asta, nu reiau) ca sa nu mai vorbesc de imensa coincidenta dintre castigatorii a doua categorii si persoanele care au "pazit" peretele de VT inclusiv in momentul jurizarii (aici consider o greseala organizatorica, chiar nu se gasea o persoana dinafara cercului de VT sa stea langa lucrari si sa explice juriului ce/cum trebuie sa voteze? trebuia neaparat sa fie din randul concurentilor?).
Repet, nu solutia aleasa a fost nepotrivita, ci desfasurarea! Subscriu si eu parerii lui madskilz, nu forumul ar fi fost solutia potrivita!

boss,poate imi dai si mie un pm sa-mi zici cine a stat sa 'pazeasca' panoul.

in rest..nu mai zic nimk....mai bine k am plecat k ma enervam daca vedeam ceea ce ai vazut tu:???:

asteptam sa-si revina cat de cat zoliat si gratzian si sa lamureasca lucrurile....

frost_dani 03-04-06 17:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ne-au tras teapa......:):):)

GolfuletzS 03-04-06 17:56

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
alexutz dc nu ai venit tu ?! ca sa dai indicatii unde sa punem... lucrarile..... sau dc nu ai venti tu sa pazesti comorile ?!

crezi ca lucrarile alea s`au lipti singure pe perete ?!

cassyus 03-04-06 18:16

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
au trecut 24 de ore de cand lucrarile au fost afisate si cele mai bune din ele ''premiate'',dragi organizatori de vtc 2006 asteptati sa vina vara ?!?!?!
nici macar in ceasul al doisprezecelea nu v-ati trezit ?inteleg ca dureaza sa le afisezi pe toate .........afisati macar alea care au castigat,o lista cu numele castigatorilor la fiecare sectiune daca nici asta nu se poate........niste explicati macar............comentariile care au aparut aici nu va prea ''lauda'' din pacate...........''organizarea''.........meritam niste explicatii????????? ..........azi????????

Ace Axel 03-04-06 18:17

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
da vlad...aia a luat locul 3 :|

blowwind 03-04-06 18:26

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by madskilz
boss,poate imi dai si mie un pm sa-mi zici cine a stat sa 'pazeasca' panoul.

in rest..nu mai zic nimk....mai bine k am plecat k ma enervam daca vedeam ceea ce ai vazut tu:???:

asteptam sa-si revina cat de cat zoliat si gratzian si sa lamureasca lucrurile....

ieri cand am ajuns yo (pe la 6) era GrigoX2 la perete...face la mine "astea sunt ale mele" :))

ALXutz 03-04-06 18:33

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
@GolfTuning
Pt ca nu mi s-a cerut sfatul/ajutorul! PUNCT!
Intrebarea ta o consider cu totul deplasata, no offence.. Nu am fost eu organizator. Eu doar am sesizat niste lucruri de bun simt, adica un bec care sa lumineze lucrarile, ceva mai mult profesionalism din partea juriului si din partea organizatorilor la premiere, si o votare justa fara influentarea juriului. Chiar sunt deplasat cand cer asta?!

Skillzu 03-04-06 18:34

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
@golfule tati...vb pe yahoo sa-ti explic cum sta treaba....nu avea rost ceea ce ai spus....:rolleyes2

GolfuletzS 03-04-06 18:43

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nu e vb de asta.... da vad ca de can.... s`a terminat.... salonu toata lumea comenteaza fie ca e vb de vt de best tunign si de best * .... !

Panacota 03-04-06 19:02

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Bai fratilor in mod normal ar trebui sa se faca un topic cu clasamentul pe grupe si in plus datorita proastei organizari nu cred ca vor fi in stare foarte curand sa faca acest lucru; data viitoare (daca va exista...) sper sa va treziti si sa fiti de fata toti ca sa putem sa ne luam de ei daca e cazul, pana atunci incercati sa luati si voi legatura dak puteti cu vre-un organizator sa il intrebati ce se intampla ca mie mi s-a cam luat de atata labageala :(

ALXutz 03-04-06 19:08

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
@GolfTuning
Ti se pare ca ale mele comentarii nu sunt pertinente? Eu mi-am spus un punct de vedere absolut obiectiv, asta in lipsa unei pozitii oficiale din partea organizatorilor.
btw: eu am luat locul 2 la begginer si nu consider ca as fi meritat locul 1, asta ca sa stai linistit si sa nu mai crezi cumva ca fac valuri din cauza unor frustrari personale. Cum am spus, sunt doar niste comentarii pertinente

GolfuletzS 03-04-06 19:10

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nu e vorba de concurs.. ci e vorba.... de cum s`a facut concursu... pt ca s`a muncit... cel putin eu cu sonic cu Zero Cool ( care nu avea nici o treaba cu Vt`u a stat si ne`a ajutat ) cu top art si cu cine.. a mai fost acolo am stat si am lipit afise pe peretele ala

shadow 03-04-06 19:32

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
GolfTuning daca tot stii cine a castigat....spune odata...deja devine penibila faza!!!

GolfuletzS 03-04-06 19:34

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nu stiu cine a castigat.... decat ca la Advance a castigat .... masina cu nr 1 si 5 la egalitate.....

si asteptam locu 2 si 3 ...pt ca asa a fost vorba


All times are GMT +2. The time now is 13:52.

- Copyright 2026 4Tuning