![]() |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Era singur in G si a decis sa coboare la grupa lui, ca nu avea sens. Tu ai venit dupa aceea.
|
Re: 2 Faster More Show
eu oricum eram de H , asa ca...
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
nici decum BMW_urile,, si daca ramaneam cu el in grupa el lua locul 2,,, deci tot in favoarea lui a fost schimbarea,,, sau gresec?? |
Re: 2 Faster More Show
da asa e, luai locul 1 dar alta data da-te si tu la grupa Ta, ca e mai bine asa:)
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
pai tocmai asta ziceam, sa stai in grupa TA si gata, nu sa treci la alta mai mare:P
ps: ce loc ai luat? :))) |
Re: 2 Faster More Show
mortu: ai putea sa spui mai exact cine ti-a vorbit asa(arata pe o poza)? nu ne sta in fire sa vorbim cu dispret decat in cazuri exceptionale in care ai fi fost extrem de stresant....ceea ce nu cred. Care om de la cronometrare? ca era o domnisoara...restul oamenilor care erau pe acolo erau toate sansele sa fie doar spectatori. Daca intradevar e cineva de la noi, ne cerem scuze dar cum spuneam...putin probabil.
Pe mine m-a intrebat un tip daca se mai tin finalele...ploua deja si batea vantul(eu strangeam de pe acolo)...i-am spus ca nu cred ca se mai tin pe timpul asta dar sa intrebe pe oamenii care organizeaza(veste reflectorizante)...si apoi mi-a cerut timpul lui...i-am spus ca pe vremea asta nu mai deschide nimeni laptopul si ca timpii oricum o sa fie afisati pe forum. Cat despre timpii tai..intradevar sunt slabi..mai ales daca zici ca aveai NOS...si parca tin minte ca ii dadeai pe a doua si se tura mult mai repede decat era normal(sper sa nu confund masina). Mai o chestie...de ce ai plecat? daca stiai ca ai scos timpi buni si ca "l-ai facut pe ala" ? PS: faina poza: http://picasaweb.google.com/PinkProb...24689958431010 |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
:) in mod normal ce este in carte ar trebui sa fie si pe masina si atunci totul e super corect, asa spui ca te dai cu cei din grupa ta si unii au masini peste sau sub si atunci normal ca esti fie favorit sau lanterna rosie, pentru ca pe ploaie si cu prezentarea cu o ora inainte de cursa nu poate nimeni sa verifice fiecare motor in parte si apoi apar zeci de discutii. e ca si cum 2 cavaleri merg la turnir unul cu lance cu varf de metal si unul cu o lance de cauciuc. :D |
Re: 2 Faster More Show
da da buna asta:))))
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
Vai si-amar... |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
:))) toti eram asa .........
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
doar matematic 2 masini cu aceeasi cilindree ajung la finish cu acelasi timp, in realitate rar se intampla asa ceva, deoarece nu conteaza doar puterea motorului, conteaza si gumele si transmisia, modul in care se schimba vitezele, cum merge masina in general. e vai si amar doar daca pui o dacia 1300 sa fuga cu un evo sau m3 :D |
| All times are GMT +2. The time now is 21:18. |
- Copyright 2026 4Tuning