Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

Cristi.megane 26-06-12 12:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5080214)
Cauta si pe Vstanced:D

Baieti (respectiv fete daca aveam) sa fiti si voi pe aici peste cateva ore pentru ca o sa dau o varianta beta la Logan:D Mi-am dat seama ca ce vreau eu va mai dura putin si deja multi o cer...Azi voi da un BETA aici, iar ce va urma il veti putea donwloada doar de pe SLRR-RO

asteptam :lol:

radu_cainamisir 26-06-12 13:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
8 Attachment(s)
GATA VERSIUNEA BETA ! ! !

Mai jos aveti arhiva masinii si 2 texturi in caz ca vreti stopuri rosii sau proiectoare galbene, fiecare dupa bunul plac. Va rog sa spuneti daca sesizati probleme inafara de tremuratul atunci cand e foarte low. Mi-sa intamplat azi cand am mai lucrat in RPK sa imi dea o eroare cand intram in career asa ca am fost nevoie sa fac una noua ca sa mearga.O sa vedeti spoilerul acela si bara spate tuning au probleme cu textura tocmai de aia e masina beta inca. Sa imi spuneti si voi daca face la fel:D. Thx

P.S.-si niste poze cum ii sta portbagaj clean si stopuri rosii:X

R.Equinox 26-06-12 14:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Si va mai rog eu ceva....luati-o repede ca peste 10 min o scoate de la download..repede repede>>:))

radu_cainamisir 26-06-12 14:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Mu*e ca s-a dus editu' si la fel ai zis si la Ibiza:D

R.Equinox 26-06-12 14:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Vezi ca daca vreau iti sterg postu imediat:)))....(si poate ma iau putin cu ana de o mana)...=))

radu_cainamisir 26-06-12 14:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 5080495)
Vezi ca daca vreau iti sterg postu imediat:)))....(si poate ma iau putin cu ana de o mana)...=))

iti dai seama ca daca stergi postul ii pui pe toti cei care vor loganul in cap:)) si ana nu iese cu dastia care fac vizite la vecine=))

KidForDrift 26-06-12 15:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Am incercat o tentativa de Army-Rat....si nu prea mi-a reusit...poate am sa o refac :-)

radu_cainamisir 26-06-12 16:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Am obeservat 2 greseli:
1.Diferenta de noanta intre usi si restul caroseriei
2.Am uitat textura rosie in folder

Mai luat o data loganul asta si sa vedem daca s-a rezolvat prob.

tabokubmw 26-06-12 17:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Si pentru cei care vor stopuri smoked..->

radu_cainamisir 26-06-12 17:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by tabokubmw (Post 5080748)
Si pentru cei care vor stopuri smoked..->

nu crezi ca sunt prea smoked?:rolleyes2

tabokubmw 26-06-12 17:23

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5080759)
nu crezi ca sunt prea smoked?:rolleyes2

Nu mise par prea smoked,mie pe masina chiar imi place cum arata....

radu_cainamisir 26-06-12 17:24

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
ai incercat si a doua arhiva cu masina pe care am pus-o? ma intereseaza daca s-a rezolvat p-roblema cu usile

tabokubmw 26-06-12 17:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Da , usile sunt ok...Bravo!

radu_cainamisir 26-06-12 17:26

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by tabokubmw (Post 5080770)
Da , usile sunt ok...Bravo!

deci cu a doua arhiva nu mai sunt diferente de culoare da?

tabokubmw 26-06-12 17:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Da..:D

radu_cainamisir 26-06-12 17:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Ok pai....hai ma cu pozele cu Logan

tabokubmw 26-06-12 18:02

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Nu stiu ce sa intamplat ca iarasi imi arata usile mai deschise:(

dms28 26-06-12 19:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
ma primiti si pe mne :D

Tomas_SlrR 26-06-12 19:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Taboku-invata sa faci poze...
Dms-urate jante pentru un Logan:???:

8) Bad Boy

radu_cainamisir 26-06-12 20:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
nu aveti idee cat de tare ma bucur ca vad loganul pe aici, imi plac toate facute pana acum:X dar Thomas parca l-a facut pe cel mai tare

dms28 26-06-12 20:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Tomas_SlrR (Post 5080991)
Taboku-invata sa faci poze...
Bobi-urate jante pentru un Logan:???:

8) Bad Boy

Tomas_SlrR-tomas ce fel vezi :lol: nu sunt bobi sunt dms ;)

tabokubmw 26-06-12 20:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Bai tomas eu joc slrr de 4-5 sapt lasama incet sigur sa invat!

sYdanyel 26-06-12 22:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Pentru Radu_Cainamisir !!! :D Cum ti se pare , e ceva mai simplu :D !

KrYpToN 27-06-12 00:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
frumoase "ligheane" vine si al meu maine.. e negru cu jante negre :))

sYdanyel 27-06-12 00:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Am mai facut un "lighean" :lol: Ce spuneti :D ?

radu_cainamisir 27-06-12 01:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
bai e o chestie foarte ciudata....am vazut diferente de culore intre usi si restul caroseriei mai putin la sYdanyel si inca cineva. Daca nu ati luat a doua varianta a masinii va rog s-o luati:D

Loganul a tremurat rau cand era low?

DariusAlexandru 27-06-12 08:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Modul este bun.
Īn afară de culoarea uşilor,care este mai ştersă,mi se pare că maşina este ok.Se poate modifica,īn ciuda trepidaţiilor.
Mulţumesc Radu pentru mod.

Urc şi eu un mic edit.

Tomas_SlrR 27-06-12 08:45

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5081486)
bai e o chestie foarte ciudata....am vazut diferente de culore intre usi si restul caroseriei mai putin la sYdanyel si inca cineva. Daca nu ati luat a doua varianta a masinii va rog s-o luati:D

Loganul a tremurat rau cand era low?

Si da loganul tremura ingrozitor....:???:

Tomas_SlrR 27-06-12 09:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Tomas_SlrR (Post 5081601)
Si da loganul tremura ingrozitor....:???:

scz numai mergea sa dau edit :sad:


8)The Black One

sYdanyel 27-06-12 10:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Tomas_SlrR (Post 5081643)
scz numai mergea sa dau edit :sad:


8)The Black One

Nu stiu de ce se vad diferentele alea de culori la voi :-? La mine loganul nu a tremurat asa rau :D

Tomas_SlrR 27-06-12 10:55

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by sYdanyel (Post 5081708)
Nu stiu de ce se vad diferentele alea de culori la voi :-? La mine loganul nu a tremurat asa rau :D

pai la mine nu se mai vad diferentele intre culori...pentru ca am luat versiunea a 2 a si nici al meu numai tremura asa rau ...:-P

DariusAlexandru 27-06-12 15:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Puţin aer proaspăt ...
japonez. :D

radu_cainamisir 27-06-12 15:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
super golani, eu nu m-as fi gandit la jantele pe care le-ati pus voi:X

Thomas-da-mi un PM cu id-ul tau te rog

KrYpToN 27-06-12 20:54

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
asdasdf

Tomas_SlrR 27-06-12 20:58

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KrYpToN (Post 5082401)
asdasdf

Low and Slow8)

sorinsidesmokelfs 27-06-12 21:51

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Superb Loganul si asa beta cum e el...promit ca maine fac si eu unul imi fac timp;)

bWa 27-06-12 23:34

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Salut , am luat si eu jocu, am inceput sa imi fac masini..nebunii...dar spunea cnv..ca e targ de masini ..vorbesti cu proprietarii..cum e? ca eu doar imi iau masinile si le modific..nu prea inteleg jocu.

sYdanyel 28-06-12 00:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Darius : Frumoasa honda :D
Kryp : Ai facut un 'lighean' frumos :lol:
Si ceva de drift :> :o !

radu_cainamisir 28-06-12 02:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Golan in black 3
G I B 3

Tomas_SlrR 28-06-12 09:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5082713)
Golan in black 3
G I B 3


8) imi place textura de la faruri...sunt mult mai clare acum


All times are GMT +2. The time now is 02:03.

- Copyright 2026 4Tuning