![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
8 Attachment(s)
GATA VERSIUNEA BETA ! ! !
Mai jos aveti arhiva masinii si 2 texturi in caz ca vreti stopuri rosii sau proiectoare galbene, fiecare dupa bunul plac. Va rog sa spuneti daca sesizati probleme inafara de tremuratul atunci cand e foarte low. Mi-sa intamplat azi cand am mai lucrat in RPK sa imi dea o eroare cand intram in career asa ca am fost nevoie sa fac una noua ca sa mearga.O sa vedeti spoilerul acela si bara spate tuning au probleme cu textura tocmai de aia e masina beta inca. Sa imi spuneti si voi daca face la fel:D. Thx P.S.-si niste poze cum ii sta portbagaj clean si stopuri rosii:X |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Si va mai rog eu ceva....luati-o repede ca peste 10 min o scoate de la download..repede repede>>:))
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Mu*e ca s-a dus editu' si la fel ai zis si la Ibiza:D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Vezi ca daca vreau iti sterg postu imediat:)))....(si poate ma iau putin cu ana de o mana)...=))
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Am incercat o tentativa de Army-Rat....si nu prea mi-a reusit...poate am sa o refac :-)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Am obeservat 2 greseli:
1.Diferenta de noanta intre usi si restul caroseriei 2.Am uitat textura rosie in folder Mai luat o data loganul asta si sa vedem daca s-a rezolvat prob. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Si pentru cei care vor stopuri smoked..->
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
ai incercat si a doua arhiva cu masina pe care am pus-o? ma intereseaza daca s-a rezolvat p-roblema cu usile
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Da , usile sunt ok...Bravo!
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Da..:D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Ok pai....hai ma cu pozele cu Logan
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Nu stiu ce sa intamplat ca iarasi imi arata usile mai deschise:(
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
ma primiti si pe mne :D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
Taboku-invata sa faci poze...
Dms-urate jante pentru un Logan:???: 8) Bad Boy |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
nu aveti idee cat de tare ma bucur ca vad loganul pe aici, imi plac toate facute pana acum:X dar Thomas parca l-a facut pe cel mai tare
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Bai tomas eu joc slrr de 4-5 sapt lasama incet sigur sa invat!
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Pentru Radu_Cainamisir !!! :D Cum ti se pare , e ceva mai simplu :D !
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
frumoase "ligheane" vine si al meu maine.. e negru cu jante negre :))
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Am mai facut un "lighean" :lol: Ce spuneti :D ?
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
bai e o chestie foarte ciudata....am vazut diferente de culore intre usi si restul caroseriei mai putin la sYdanyel si inca cineva. Daca nu ati luat a doua varianta a masinii va rog s-o luati:D
Loganul a tremurat rau cand era low? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Modul este bun.
Īn afară de culoarea uşilor,care este mai ştersă,mi se pare că maşina este ok.Se poate modifica,īn ciuda trepidaţiilor. Mulţumesc Radu pentru mod. Urc şi eu un mic edit. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Quote:
8)The Black One |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
Puţin aer proaspăt ...
japonez. :D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
super golani, eu nu m-as fi gandit la jantele pe care le-ati pus voi:X
Thomas-da-mi un PM cu id-ul tau te rog |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
asdasdf
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Superb Loganul si asa beta cum e el...promit ca maine fac si eu unul imi fac timp;)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Salut , am luat si eu jocu, am inceput sa imi fac masini..nebunii...dar spunea cnv..ca e targ de masini ..vorbesti cu proprietarii..cum e? ca eu doar imi iau masinile si le modific..nu prea inteleg jocu.
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Darius : Frumoasa honda :D
Kryp : Ai facut un 'lighean' frumos :lol: Si ceva de drift :> :o ! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
Golan in black 3 G I B 3 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
8) imi place textura de la faruri...sunt mult mai clare acum |
| All times are GMT +2. The time now is 02:03. |
|
- Copyright 2026 4Tuning