Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Resurse foto (https://forum.4tuning.ro/626-resurse-foto.html)
-   -   Fotografii interesante facute de voi (https://forum.4tuning.ro/626-resurse-foto/8584-fotografii-interesante-facute.html)

lowrider.STi 19-04-08 18:37

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
2 Attachment(s)
raindrops

sunt bune de ceva?

bodyspeed 19-04-08 18:47

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
Quote:

Originally Posted by lowrider.STi (Post 1493216)
raindrops

sunt bune de ceva?

Super arata pozele ;)

-LEXION- 19-04-08 22:43

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
2 Attachment(s)
Dupa 1000 km :lol:

Stoxy_69 19-04-08 23:51

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
5 Attachment(s)
e na poze facute din "dristor hills"

bluey 20-04-08 21:48

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by -LEXION- (Post 1493510)
Dupa 1000 km :lol:

Ne facem in Mushte??
300km

L.E.Ma declar off-topic :D

blowwind 21-04-08 00:01

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
4 Attachment(s)
era momentul sa mai vin si eu cu ceva nou :D
mai multe aici : Fotografiile mele - blowwind

Billy c25xe 22-04-08 11:59

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
7 Attachment(s)
Salut! Pozele nu sunt cine stie ce , sunt incepator dar sper sa va placa :D e46 m tech

maD_angel 22-04-08 21:34

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
2 Attachment(s)
Doua si de la Dream Photo...

Billy c25xe 22-04-08 21:48

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
9 Attachment(s)
e36........

Cabbano 22-04-08 22:21

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
4 Attachment(s)
..............

maD_angel 23-04-08 13:26

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
Quote:

Originally Posted by Billy c25xe (Post 1497622)
e36........

Nimic artistic (sper sa nu te superi) . Mai "fura" cate ceva de la Santos sau de la ceilalti care se mai pricep.... ;)

Billy c25xe 23-04-08 16:23

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
1 Attachment(s)
Nu ma supar , sunt incepator si orice critica este bine venita :D Si te rog frumos , recomanda-mi si mie un program de modificat poze si sa fie cat de cat usor de folosit.

*-_Speed_-* 24-04-08 11:03

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
Quote:

Originally Posted by Billy c25xe (Post 1498935)
Nu ma supar , sunt incepator si orice critica este bine venita :D Si te rog frumos , recomanda-mi si mie un program de modificat poze si sa fie cat de cat usor de folosit.

In primul rand ar trebui sa-ti faci un thread cu fotografiile tale daca te pasioneaza aceasta arta si sa nu le mai pui aici la 'Fotografii artistice, facute de voi !' ,pentru ca deocamdata nu-si au locul aici. In legatura cu modificatul pozelor poti incerca cu Adobe Photoshop, Corel Draw cel din urma fiind mai usor de folosit. Bafta;)


eu zic sa nu mai dai indicatii gresite(blowwind)

dmo.mihai 24-04-08 12:59

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
7 Attachment(s)
cateva de la mine

Billy c25xe 24-04-08 13:21

Re: Fotografii artistice, facute de voi !
 
Quote:

Originally Posted by *-_Speed_-* (Post 1500226)
In primul rand ar trebui sa-ti faci un thread cu fotografiile tale daca te pasioneaza aceasta arta si sa nu le mai pui aici la 'Fotografii artistice, facute de voi !' ,pentru ca deocamdata nu-si au locul aici. In legatura cu modificatul pozelor poti incerca cu Adobe Photoshop, Corel Draw cel din urma fiind mai usor de folosit. Bafta;)


eu zic sa nu mai dai indicatii gresite(blowwind)

Am inteles 8) Multumesc mult pentru sfaturi. Bafta!


All times are GMT +2. The time now is 12:37.

- Copyright 2026 4Tuning