![]() |
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
2 Attachment(s)
raindrops
sunt bune de ceva? |
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
Quote:
|
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
2 Attachment(s)
Dupa 1000 km :lol:
|
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
5 Attachment(s)
e na poze facute din "dristor hills"
|
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
1 Attachment(s)
Quote:
300km L.E.Ma declar off-topic :D |
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
4 Attachment(s)
era momentul sa mai vin si eu cu ceva nou :D
mai multe aici : Fotografiile mele - blowwind |
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
7 Attachment(s)
Salut! Pozele nu sunt cine stie ce , sunt incepator dar sper sa va placa :D e46 m tech
|
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
2 Attachment(s)
Doua si de la Dream Photo...
|
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
9 Attachment(s)
e36........
|
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
4 Attachment(s)
..............
|
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
Quote:
|
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
1 Attachment(s)
Nu ma supar , sunt incepator si orice critica este bine venita :D Si te rog frumos , recomanda-mi si mie un program de modificat poze si sa fie cat de cat usor de folosit.
|
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
Quote:
eu zic sa nu mai dai indicatii gresite(blowwind) |
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
7 Attachment(s)
cateva de la mine
|
Re: Fotografii artistice, facute de voi !
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:37. |
- Copyright 2026 4Tuning