Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

kraven_4_all 04-04-07 13:46

Re: Diverse discutii
 
yo ziceam doar o vorba....bila costa $$$...prefer o vorba in aer liber...nu vezi ce cald este afara:)

bogdan_wrc 04-04-07 14:25

Re: Diverse discutii
 
mda si acolo o sa vin. dar sa refac masina in mintile ei...

tre 04-04-07 14:31

Re: Diverse discutii
 
dar ce-are pasarica?

Vibe 04-04-07 19:55

Re: Diverse discutii
 
e racita probabil... te-am vazut azi te duceai la bucuresti Bogdane cred:)

dragos2900 04-04-07 20:45

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 832588)
dragos, mi-a palcut ca duminica catre Buc mergeai regulamentar ;)

Am fost si Sambata si Duminica...mergeam la plimbare Duminica Bogdane..:lol:

bogdan_wrc 05-04-07 08:20

Re: Diverse discutii
 
tdi sufera zilele astea un schimb de ulei & filtru & cleaning la cutia de viteze, cu datul jos la cutie, si este f.f.f. greu de executat. direaza 2 zile si ma costa de ma rupe. dar tre sa fie bine. tineti-mi pumnii va rog sa nu gaseasca ceva prob pe acolo, ca in utlimul timp numai nasol imi merg toate. cei de la HUMMER din Buc se ocupa de ea. macar atat. vineri o sa fie gata.
kraven, da ieri am fost. aseara am dus-o. nici nu am avut timp sa mananc, ca am plecat direct de la servici. si am facut 45 de min pana la Otopeni si 1h45m de la Otopeni pana in Unirii. nu mai suport Bucurestiul !! aglomeratia pizdii... toti oligofrenii care blocheaza drumul si incurca circulatia.

dragos, plimbarea se face in directia opusa, ==> Cheia, Sinaia ;)

blondu'DOG 05-04-07 09:27

Re: Diverse discutii
 
sper ca azi sau maine sa iasa DOG - u pe strazi. chiar daca nu e in mintile lui macar o sa aiba numere.ne vedem la sala diseara !!!!

kraven_4_all 05-04-07 10:09

Re: Diverse discutii
 
bogdane...tot rau spre bine...o sa iasa bine operatia ..trust me:)...

blondule ...cu kt mai repede cu atat mai bine:)

bogdan_wrc 05-04-07 10:33

Re: Diverse discutii
 
sper...chiar sper sa iasa bine. am si jumate de inima sa il sun pe cel care se ocupa de a. sa nu imi dea vreo veste proasta ca chiar ma oftic. e un feelng nasol sa stii ca ai masina in service ....

PH86MIN 05-04-07 12:28

Re: Diverse discutii
 
aseara am auzit k s a lasat cu gratar,asa e??:twisted:

tre 05-04-07 13:43

Re: Diverse discutii
 
Da de unde, nu mai gasesti pic de miel la centrele comerciale.

DONU' 05-04-07 13:46

Re: Diverse discutii
 
Asa e. E pustiu in magazine. Si unde gasesti stai la niste cozi infernale si cand ajungi in fatza nu mai prinzi nimic.

PH86MIN 05-04-07 13:50

Re: Diverse discutii
 
app donule,am luat boxele alea,diseara pun poze cu ele sa vezi ce model sunt :D

DONU' 05-04-07 13:54

Re: Diverse discutii
 
Sa le stapanesti sanatos si sa dai volum in ele!!!

PH86MIN 05-04-07 13:58

Re: Diverse discutii
 
ms ms....diseara pun poze cu ele k sa ti dai seama d model k acum a plecat tata cu ea la munk


All times are GMT +2. The time now is 22:45.

- Copyright 2026 4Tuning