![]() |
|
Re: Live for Speed
cn isi ia angajamentu de fotograf?vreau 2 fotografi:D nu oblig pe nimeni
|
Re: Live for Speed
Hop si eu:)Se poate?
[JDM]-Anonim (Safety Car) Seral TechPhoenix BlackTiger An0 Robert MasterBlack STANCED Marius MasterBlack Andy007 |
Re: Live for Speed
Quote:
Toate pozele vor fi postate :arrow: AICI |
Re: Live for Speed
[JDM]-Anonim (Safety Car)
Seral TechPhoenix BlackTiger An0 Robert MasterBlack STANCED Marius MasterBlack Andy007 Monster Laur |
Re: Live for Speed
[JDM]-Anonim (Safety Car)
Seral TechPhoenix BlackTiger An0 Robert MasterBlack STANCED Marius MasterBlack Andy007 Monster Laur MEINOMAI |
Re: Live for Speed
Au început antrenamentele !
IP:188.26.29.209 PORT:63392 PASS:lacramioara http://i43.tinypic.com/63t9ug.jpg |
Re: Live for Speed
[JDM]-Anonim (Safety Car)
Seral TechPhoenix BlackTiger An0 Robert MasterBlack STANCED Marius MasterBlack Andy007 Monster Laur MEINOMAI SideSmokeJR'Radu |
Re: Live for Speed
[JDM]-Anonim (Safety Car)
Seral TechPhoenix BlackTiger An0 Robert MasterBlack STANCED Marius MasterBlack Andy007 Monster Laur MEINOMAI SideSmokeJR'Radu DriftAholics-Sklipy |
Re: Live for Speed
imi puteti explica mai bine care e treaba cu floodul?
am auzit ca e ceva ce iti poate praji pc-ul, e adevarat? MULTUMESC ANTICIPAT !!! |
Re: Live for Speed
Încearcă să nu mai faci off-topic.
Ce treabă are flood-ul cu campionatul de LFS ? |
Re: Live for Speed
Quote:
|
Re: Live for Speed
Cum am promis ! Câteva poze live din cursă.
Momentan pe locul 1 este DriftAholics-Sklipy 15/30 laps. https://i1111.photobucket.com/albums/...lone/LFS/2.png https://i1111.photobucket.com/albums/...lone/LFS/1.png https://i1111.photobucket.com/albums/...lone/LFS/3.png https://i1111.photobucket.com/albums/...lone/LFS/4.png https://i1111.photobucket.com/albums/...lone/LFS/5.png |
Re: Live for Speed
Felicitări participanților. A ieșit destul de ok și de data asta.
Poze din timpul cursei găsiți :arrow: AICI. https://i1111.photobucket.com/albums/...1-00-02-93.png https://i1111.photobucket.com/albums/...0-50-56-56.png Și urât din partea celor ce s-au înscris și nu au participat ! :pissed::pissed: |
Re: Live for Speed
1 Attachment(s)
Va invitam la Westhill International
Cars:FXR XRR FZR incepe cu ora 18 antrenamentul ora 19 se da startul intrati care ,cum puteti SERVER:188.26.31.22 PASS:Pufulete |
Re: Live for Speed
http://i42.tinypic.com/25qd4w2.jpg
Am început antrenamentele. Puteți să vă înscrieți: [JDM]-Anonim (Safety Car) Seral TechPhoenix Fl0 An0 BlackTiger PS: Cei ce vor mai multe poze să le fac, să îmi dea un pm. |
| All times are GMT +2. The time now is 05:11. |
|
- Copyright 2026 4Tuning